Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Üsküdar Web Tasarım

Üsküdar Web Tasarım

Web trafiğinin %80’i bir arama motorunda başlar. Yapılan araştırmalar halkın %85’i şirketlerin de %95’i alacakları ürün ya da hizmet hakkında araştırma yapmakta olduğunu gösteriyor. Ülkemizde yaklaşık 35 milyon kişinin internet kullandığını düşündüğümüzde bu sayı azımsanmayacak kadar fazla. Üsküdar Web Tasarım çalışmanızı profesyonel şekilde yaparak rakiplerinizi geride bırakarak web sitenizden en yüksek performansı alabilirsiniz.

Profesyonel bir Üsküdar Web Tasarım  sitesi size birçok avantaj sağlayacaktır. Web siteniz dükkanınızın ön cephesidir. Yolda yürüdüğünüzü düşünün karşınıza iki tane iş yeri çıkıyor birisi çok şık, ışıklı tabelaları olan kaliteli bir yer; diğeri ise eski, salaş, tabelası bile olmayan küçük bir yer. Hangisi size daha çok güven verir ve hangisiyle iş yapmayı seçersiniz? Belki de küçük ve eski görünen dükkanın malları daha kaliteli çıkacak ancak bu riske girmeden doğrudan iyi görünen mağazaya girmeyi seçeceksiniz.

images indir

Web siteleri de aynı mantıkla iş görürler. İnternet kullanıcılarının çoğu ofisinizi veya iş yerinizi görmeden web sitenize bakarak firmanız hakkında karar verir. Bu yüzden web sitenizin profesyonel ve kaliteli görünmesi önemli bir yere sahip. Üsküdar Web Tasarım çalışmanızın insanlara güven vermesi için iyi görünmesi, insanlara web siteniz için emek harcandığını, bilinçli bir yatırım olduğunu hissettirmesi gerekir.

Üsküdar Web Tasarım çalışmanızın kaliteli olması sadece iyi görünmesinden ibaret değildir. Web sitenizin hızlı şekilde açılması, arama motoru optimizasyonunun olması, sitenize giren insanların aradığı bilgilere hızlı bir şekilde ulaşması gibi faktörler de web sitenizin kalitesini gösterir. Web siteniz güzel görünmenin yanı sıra kullanım kolaylığı da sağlamalıdır.

İnsanlar Üsküdar Web Tasarım çalışmanıza tek bir bakışta onlara anlatmak ya da satmak istediğiniz şeyi anlamalılar. Web kullanıcılarının dikkati çabuk dağılır. Eğer anlamakta zorlanırlarsa başka bir web sitesine girmeyi tercih edeceklerdir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Üsküdar Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Analizler ve Analizler

Medanis Bilişim AŞ anahtar teslimi pazarlama analiz ve raporlama servisimizdir. Programlarınızı ve ekiplerinizi daha etkili hale getiren pazarlama analizi ve görüşleri getiriyoruz. Pazarlama teknologlarıyla eşlik eden geliştiricilerden ve analistlerden oluşan ekibimiz B2B dijital pazarlama zorluklarını çözmek için özel olarak tasarlanmış veri yönetimi altyapısını kullanmaktadır. Tutkumuz karmaşık veriler alıyor ve işletmenizin büyümesi için basit, uygulanabilir öneriler çıkarıyor.

Üsküdar Web Tasarım Ücretli Medya

Medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, PPC, Görüntülü Reklamcılık, Ücretli Sosyal ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ücretli medyada uzmanlaşmıştır. B2B ücretli medya yönetimi çözümlerimiz, satın alma yolculuğunun her aşamasında medya yatırımınızdan elde edilen ROI’yi maksimize etmeye odaklanmıştır. Doğru zamanda doğru mesajla kitlenize ulaşmanın en uygun maliyetli yolunu geliştiririz.

Üsküdar Web Tasarım Kullanıcı Deneyimi | CRO

Veri odaklı yaklaşımımız UX ve CRO uygulamalarımıza uygulanmaktadır. Temel eğilimleri ve kullanıcı davranışlarını analiz eder ve tüm dijital deneyimleri optimize etmek için B2B deneyimimizle eşleştiririz. Veri toplama ve analizinden hipotez ve A / B test tasarımına kadar, tüm dijital platformlarda dönüşüm ve kullanışlılığı iyileştirerek sonuçta YG’nizi artırmak için çalışıyoruz.

Üsküdar Web Tasarım Organik Arama ve İçerik Pazarlama

İş hedeflerinizi kullanıcılarınızın arama davranışlarıyla uyumlu hale getirmek için teknik arama motoru bilgilerini B2B içeriği uzmanlığı ile birleştiririz. Arama motoru görünürlüğünü artırmaya ve sonuç olarak markanızı geliştirmenize ve daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olmak için alakalı içerik tavsiyelerini müşterilerinizin ihtiyaçlarıyla hizalayacağız.

Üsküdar Web Tasarım Sosyal medya

Sosyal medya sunumumuz sosyal medyanın B2B satın alma yolculuğunun ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındadır. Bütüncül bir dijital pazarlama programının bir parçası olarak sosyal medya stratejisi, etkileyici programlar ve gerçek zamanlı izleme sağlıyoruz. Organizasyonunuz ve ücretli sosyal programlar aracılığıyla şirketinizin nerede ve hangi alanlarda bulunabileceğinizi size göstereceğiz.

Üsküdar Web Tasarım

Veri analizi uzmanlığımızı, markanızı farklılaştıran ve sizi alıcılarla buluşturan etkileyici pazarlama programları ve fikirleri oluşturmak için kullanırız. Tam satın alma yolculuğu yaklaşımımız, entegre bir yaratıcı yaklaşımla daha iyi bir hikaye anlatarak ticari hedeflere ulaşmanıza yardımcı olan kampanyalar oluşturuyor.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Üsküdar Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı