Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ümitköy Web Tasarım

Ümitköy Web Tasarım

Profesyonel bir işletme sahibi giyiminin, konuşma tarzının ve iş yerinin kalitesinin müşteri üzerindeki etkisini bilir. Bu yüzden ofisine en şık mobilyaları alır ve ofisinin tasarımını en iyi şekilde yaptırır. Web siteniz de işinizin önemli bir parçası olacağı için sitenizin tasarımının da kaliteli ve profesyonelce yapılması gerekir. Ümitköy Web Tasarım çalışmanızın kaliteli olması müşterilerinizin firmanız hakkındaki görüşlerini etkileyecek.

Ümitköy Web Tasarım çalışmanız firmanızın itibarı olacak ve müşterilerinizi içeriye davet ettiğiniz sanal kapınız olacak. Web sitenizin tasarımının profesyonelce yapılmasının size birçok avantajı olacak.

Web sitenize giren bir kullanıcının ofisinizi, ürünlerini, sizi görme şansı olmayacak. Tek ve ilk gördükleri şey Ümitköy Web Tasarım çalışmanız olacak. Potansiyel müşteriniz web sitenize girdi ve ucuz, kalitesiz bir web sitesiyle karşılaştı. İlk izlenim olarak hayal kırıklığına ve güvensizlik duygusunu yaşayacak, refleks olarak geri tuşuna basarak başka bir web sitesini açacaktır. Web siteniz kötü ve kalitesiz göründüğü için firmanızın da kalitesiz olduğu algısına sahip olacaktır.

Ümitköy Web Tasarım çalışmanız da tabi ki bunun tam tersi de geçerli. Web sitenizde giren müşteri kaliteli ve profesyonel bir web sitesi gördüğünde sizin kurumsa ve büyük bir işletme olduğu algısına sahip olacaktır. Aynı mantık markalaşma süreci içinde geçerlidir. Web sitenizin logo, kartvizit ve sosyal medya profilleri ile tutarlı yapılması sizi iki sene içinde bir marka yapacaktır. Küçük bir ayrıntı gibi görülen kurumsal kimlik çalışması sayesinde gazete ve TV’lere reklam vermeden web siteniz ve kurumsal kimlik çalışmasıyla artık 2 sene içinde marka olabilirsiniz.

İnternet kullanıcıların çoğu bir ürün ya da hizmet almadan önce Google ve Yandex gibi arama motorlarına girerek ürün hakkında araştırma yapıyorlar. Web sitenizin bu araştırmalarda ilk sıralarda çıkması gerekir yoksa insanların çoğu web sitenize ulaşamaz. Şu bir gerçek ki internet kullanıcılar Google’da sadece ilk sayfaya bakıyorlar. ikinci sayfaya bile çok nadir giriyorlar. Web sitenizin ilk sıralarda çıkmasının iki yolu var:

  1. Google AdWords reklamları: Google reklamları vererek web sitenizi kısa zamanda ilk sıralarda çıkmasını sağlarsınız. Tıklama başına para ödeyeceğiniz için belli bir reklam bütçesi ayırmanız gerekir. Google AdWords reklamlarında bazı noktalara dikkat etmek gerekir anahtar kelime seçimi ve reklamın nerelerde gösterileceği özenle seçilmeli. Ümitköy Web Tasarım çalışması yapılırken eğer bu konuda bir hata yapılırsa gereksiz yere reklam parası ödeyebilirsiniz.
  2. SEO Çalışmaları: Web sitenizi ücretsiz olarak Google’da ilk sayfada çıkarabilirsiniz. Bunun için günde 2-3 saatinizi web sitenize ayırmanız gerekir. Öncelikle sektörünüze göre en çok aranan anahtar kelimeleri öğrenmeniz lazım. Anahtar kelimeleri öğrendikten sonra bu kelimeleri kullandığınız özgün metinler yazmalısınız. Her gün web sitenize özgün içerikler eklemelisiniz. Ümitköy Web Tasarım çalışmanız böylece 5-6 ay içinde ilk sayfada çıkmaya başlayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Ümitköy Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Ümitköy Web Tasarım için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı