Logo

Ucuz Web Sitesi


paylaş
Ucuz Web Sitesi

Bugün, işletme sahiplerinin Ucuz Web Sitesi geliştirmelerine olanak tanıyan çok sayıda web sitesi tasarım aracı bulunmaktadır. Web sitesi yenilemesi yapanlara ve yeni işletme sahiplerine cazip gelecek gibi görünse de, Ucuz Web Sitesi tasarımı seçmeden önce yapılması gereken çeşitli hususlar var. Ucuz Web Sitesi bazı avantajlar sunmaktadır, ancak birçoğu potansiyel olarak bir işletmenin itibarına zararlı olabileceklerini kanıtlayan onlarla ilişkili birçok dezavantaja sahiptir.

 

Ucuz Web Sitesi tasarımı artıları düşürüyor

Web sitelerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve son derece düşük maliyetle barındırılmasına izin veren Ucuz Web Sitesi tasarım araçları ve ücretsiz web sitesi oluşturucuları vardır. Bunlar, çevrimiçi varlığı yaratmak için yalnızca birkaç sayfa içeren basit bir web sitesine ihtiyaç duyan yeni işletmeler, kar amacı gütmeyen işletmeler ve tek tüccarlar için iyi bir seçenek olabilir. Web sitelerinin düşük başlangıç ​​maliyeti, bir web sitesi için önemli miktarda para çatal almak istemeyen insanlar için iyi bir başlangıç ​​noktası yapar.

Şablon web siteleri gibi Ucuz Web Sitesi tasarım seçenekleri, çok sayıda faydalı dersler ve yeni başlayanlar için kolay yapı araçları sayesinde son derece kolay bir şekilde bir araya getirilebilir. Ayrıca, yeni başlayanlara kendi web sitelerini hazırlatmaya yardımcı olacak çok sayıda destek forumu bulunmaktadır. Ucuz Web Sitesi genellikle web tasarımı şablonlarının kullanımını temel alır ve kullanıcıların yapmaları gereken şey, bu şablonlara bilgi ve marka adlarını eklemektir. Bu şablonlarla ilgili tahmin veya hayal gücü yoktur ve şablonda gördüğünüz şey tam olarak ne elde edeceğinizdir.

Ucuz Web Sitesi tasarımı eksileri arttıracaktır

Yukarıda tartışılan Ucuz Web Sitesi seçeneği bazı avantajlar sunabilirken, onlarla ilişkili birçok dezavantaj da vardır. Örneğin,  şablon tabanlı web siteleri genel bir tasarımdan oluşur ve web sitenizin diğer birçok web sitesine benzemesi yüksek bir olasılıktır. Bu sitelerin birbirine benzediği göz önüne alındığında, çoğu insan tarafından profesyonel kabul edilmez. Ayrıca, daha Ucuz Web Sitesi sunan birçok platform, web sitenizin alt bilgisinde logo veya adlarını görüntülemenizi gerektiriyor. Bu kesinlikle profesyonelce görünmeyecektir.

Daha Ucuz Web Sitesi tasarımı için göz önüne alarak, özelleştirilebilirlik de sınırlı olacaktır. Bazı şablonlar daha önce belirtildiği gibi özelleştirilebilirken, yalnızca kodu kendiniz düzenlemeye yetkiniz yoksa, bunlar belirli bir dereceye göre özelleştirilebilir. Dahası, hala flash tabanlı şablonlar önemli miktarda, yani bir web sitesinin özellikleri ve işlevleri mobil cihazlarda erişilebilir olmayabilir anlamına gelir.

Bazıları temel SEO araçlarını sunarken bu araçlar herkes için ücretsizdir. Kişiselleştirilmiş bir SEO yaklaşımı olmadan, çevrimiçi çekiş sağlamanız mümkün değildir ve hedef kitlenizin büyük bir bölümünü kaçıracaksınız.

Ucuz Web Sitesi kurmayı seçerseniz, siteniz benzersiz olmayacak ve marka imajınızı oluşturamayacaksınız. İdeal olarak, bir iş olarak, şirketinizi yansıtan bir web sitesinde yatırım yapmak istiyorsanız ve bu ucuz web sitesi tasarımı ile elde edilemez.

Medanis Bilişim AŞ'de, Türkiye'deki müşteriler için web sitesi tasarımı ve geliştirmesinde on yılı aşkın deneyime sahibiz. Müşterilerimizin gereksinimlerini dikkatli bir şekilde anlayabiliyoruz ve bu nedenle, yalnızca harika görünmekle kalmayıp aynı zamanda SEO dostu olan yüksek kaliteli web siteleri oluşturmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımız endüstri standartlarının en iyisine bağlı ve en yüksek seviyedeki kaliteyi yansıtırken, hizmetlerimiz her iki dünyanın da en iyisini müşterilerimize sunmak için makul değerdedir; Uygun fiyatlı kalite.

Sonuç:

İşletmeniz için bir web sitesi düşünüyorsanız, bu Ucuz Web Sitesi  hizmetlerinin sunduklarının ötesine geçmeyi düşünmelisiniz. Bir işletme web sitesi profesyonel olmalı ve güvenilir bir şirketin faaliyet gösterdiğini yansıtmalıdır. Bu, yalnızca Medanis Bilişim'deki gibi profesyonel web tasarım hizmetleri aracılığıyla başarılabilir.

Web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda, iki temel seçeneğiniz vardır. İlki Ucuz Web Sitesi tasarımı, ikincisi profesyoneller tarafından yapılan bir web tasarım. İnsanlar sıklıkla profesyonel hizmetlerin çok pahalı olduğunu düşünerek büyük bir hata yaparlar ve daha ucuz bir alternatif seçtikleri takdirde bir miktar tasarruf sağlayacak ve sonuçların eşit derecede iyi olacağını düşünüyorlar. Doğru uzman ekibini seçerseniz, pahalı olmayacak, tam tersi, uygun olacak. Ayrıca, web siteniz sununuzdur ve doğru yapıldığı takdirde işinizi büyütebilirsiniz.

 

Özel bir tasarım veya satın alınan bir şablon mu alıyorsunuz?

Her şeyden önce, web sitenizin tasarımı benzersiz olacak ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre ayarlanacaktır. Profesyonel bir  web sitesi şirketi seçerek, web sitenizin tasarımı SEO dostu olacaktır. Web sitesi şablonunu seçmek, farklı bir hikayedir. Ucuz Web Sitesi ile birçok kişi ve şirket, özelleştirmenin sınırlı olacağı ve çoğu SEO dostu olmayacak şekilde oluşturulmadığı ve tasarlanmadığı anlamına gelen aynı şablonu kullanacaktır.

Mobil cihazlara uygun veya mobil cihazlara uygun olmayan bir web sitesi mi alacaksınız?

Doğru seçimi yapmak için, kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önüne almanız gerekir. Cep telefonlarının genişlemesi açık olmaktan çok daha fazla ve birçok kullanıcı internete mobil cihazlarından göz atıyor. İki seçeneğiniz var: yalnızca eski bir çözümden biraz olan mobil cihazlar için başka bir web sitesi oluşturmak ve daha fazla çekici olmamak, çünkü her zaman içeriği azaltmak ve verileri iki yerde güncellemek zorunda kalıyor. Diğer seçenek, tüm cihazlar için yalnızca bir web sitesine sahip duyarlı (responsive) tasarımdır. Esnek bir çerçeve sayesinde anında ekran boyutuna göre ayarlanır ve bir veri kaynağından güncellenebilir. Ucuz Web Sitesi tasarımı ile giderseniz, web siteniz muhtemelen mobil cihazlarda kötü görünecek  ya da başka bir web sitesi oluşturmak zorunda kalacaksınız.

Süreç sorunsuz mu olacak?

Ucuz Web Sitesi tasarımı seçerseniz, işlem her şeyden önce ancak sorunsuz olacaktır. Yol boyunca birçok engeli ve sorunu olacak ve bunları çözmek için beceri ve bilgiye ihtiyacınız var. Öte yandan, uygun fiyatlarla hizmet sunan profesyonel bir web sitesi şirketinin yardımının olması, gevşeyebileceğiniz anlamına gelir, çünkü yol boyunca olası herhangi bir sorunu çözecektir. Bilgi, beceri ve yoğun çalışma tecrübelerine sahipler, çünkü web tasarımı uzmanlık alanıdır.

 

Sonuç:

Ucuz Web Sitesi tasarımı ve web sitesi tasarımı arasındaki fark, makul fiyatlarla profesyonel bir web şirketine sunulmaktadır. Web siteniz bir yatırım, akıllıca harcanmış para olmalıdır. Ucuz bir web sitesi tasarımı iyi sonuç vermeyecek, çünkü web sitenizin tasarımında tasarruf etmeye çalışmak kesinlikle akıllıca değildir. Öte yandan, profesyonel bir web sitesi tasarım çalışması olacak ve son derece memnun kalacaksınız.

 

Etiketler: ucuz web sitesi ucuza web sitesi ucuz web site

paylaş

İlgili YazılarYorumlar