Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Twitter Takipçileri Satın Almayın

Twitter Takipçileri Satın Almayın

Twitter hesabınız varsa mutlaka 20 TL’ye 10.000 K hesap ya da takipçi gibi paylaşımları görmüşsünüdür. 20 Tl’yi görünce bu size biraz cazip gelmiş olabilir ama sakın Twitter Takipçileri Satın Almayın.

Birçok web sitesi böyle hizmetleri sunuyor:

Twitter followers satın al

Siz bundan daha iyisini başarabilirsiniz. Binlerce sahte hesabı sırf ucuz diye satın almayın. Meşru Twitter takipçileri satın almak ve organik erişiminizi artırmak için çok daha akıllı bir yol var.

Gerçek Twitter takipçilerine sahip olmak, bulacağınız “ucuz” fırsatlardan çok daha uzun vadeli faydalar sunacaktır.

Yapmanız gereken gerçek taraftarları satın almak.

Okunaklı Twitter takipçilerinin eklenmesi, etkileşim ve gösterimleri artıracaktır; çünkü gerçek insanlar sizinle iletişime geçecek ve paylaşımlarınızı RT ederek daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Bir Twitter Takipçileri Kampanyası yürütmek için nihai rehberiniz .

Gelecekteki Twitter takipçilerine nasıl ulaşırız?

Twitter, kullanıcıları konuma göre hedeflemek kolaydır. Örneğin, belirli şehirlerdeki insanları hedef alabilir veya Ankara, İstanbul gibi bir metropol alanını hedefleyebilirsiniz:

İlgi ve takipçilerle, belirttiğiniz diğer Twitter hesaplarına benzer kişileri hedefleyebilirsiniz. Bu Twitter kimliklerini isimlerini arayarak bulmak basittir. Ardından, ilgi alanı hedefleme (örneğin, reklamcılık veya işletme ile ilgilenen kullanıcılar) ekleyebilirsiniz.

Unutmayın, burada kimsenin takipçilerini satın almazsınız. Belirtilen kullanıcı veya kullanıcılar gibi kişilere reklamlar hedefliyorsunuz. Twitter Takipçileri Satın Almayın buna ihtiyacınız yok reklamlarla hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Özelleştirilmiş Kitleler, eklemenize veya hariç tutmanıza izin verir. Burada, kısa bir süre önce web sitenizi ziyaret eden kişileri veya kürlenmiş listeleri kullanarak hedefleyebilirsiniz.

Sizi takip etmek isteyen bazı etkili insanlar varsa, endüstrinizdeki başka bir hesabı takip eden ya da şirketinizin (beyaz sayfalarınız, web seminerleri veya diğer içerikler için kaydolmuş kişilerden) aldığı e-postaları takip eden kişiler varsa hepsi sizin yapmanız gereken Twitter kullanıcı adlarının veya e-postalarının bir listesini oluşturup yükleyin.

Twitter takipçileri satın almak için büyük sır

Şimdi insanlara nasıl ulaşacağınızı biliyorsunuz ve onlara uygun tweetler oluşturmanın zamanı geldi.

Twitter bunu en iyi uygulama olarak öneriyor: “Kullanıcının sizi neden takip etmeleri gerektiğini anlamasına”.

Hayır, Twitter yanlış.

Bizim tecrübelerimize göre, insanlar bu tür mesajlara iyi yanıt vermiyorlar.

İnsanlar neden bu kadar harika olduğunuzu düşündüğünüzün veya en iyi fırsatları verdiğinizi umursamıyor.

Peki, büyük sır ne? Gerçekten iyi olan ne? İnsanları takipçisi olmaya ne ilham veren şey nedir?

Harika ol ve kimseye seni takip etmesini söyleme.

Eğer tweet yaptığınız şey gerçekten şaşırtıcıysa, insanlar sizi takip etmeye karar vereceksiniz çünkü karizmatiksiniz. İnsanlara sürekli beni takip edin demiyorsunuz ve zaten ilgi çekici içerikler paylaşıyorsunuz.

Bonus ipucu: Terfili tweetinize emoji eklemeyi düşünün. Evet, emojiler gerçekten katılımı artırıyor.

Gerçek Twitter takipçileri satın almak için maliyet nedir?

Şimdi büyük soru: Ne kadar ödüyorsunuz? Takipçiler Kampanyasının maliyeti nedir?

Twitter, Takipçiler Kampanyaları için takip başına ödeme temelli bir ücret talep ediyor. Yani birisi sizi takip ettiğinde ödeme yaparsınız.

Birisi bağlantısını tıklar ve web sitenizi ziyaret ederse, profil sayfanıza giderse, retweet’ler yaparsa veya başka bir yolla terfi ettirilmiş tweet’inizle etkileşimde bulunursa ödeme yapmazsınız.

Bu niyet olmasa da , bu diğer etkileşim biçimlerinden gelen tıklamalar da Takipçiler Kampanyanızın değerine önemli ölçüde katkıda bulunur .

Temel olarak, İzleyiciler Kampanyası bir açık artırmadır. Kazandığınız her takipçiyi ödemek istediğiniz en fazlasını tanımlarsınız.

Diyelim ki takipçi başına 2 TL ödemeyi kabul ediyorum. Tahmini erişim, hedef kitlenizdeki 181.000’in 17.000 ‘ine düşüyor.

Ne kadar öderseniz, daha fazla izlenim payı elde edebilirsiniz. Ne kadar az öderseniz, az hedef kitlenize ulaşırsınız.

Sonuç

Twitter’a ne kadar para ödemeye istekli olduğunuzu söyleseniz de, genellikle daha az maliyetlidir.

Bu yılın başından itibaren 26 takipçi ekledinizi varsayarsak. Maliyet: takipçisi başına 3,49 TL  veya 0,13 kuruş.

Gerçekten Twitter’a yeni takipçisi başına 0,50 TL teklif vermeye hazır olduğumuzu söyledik. Öyleyse ben neden bu miktarı ödemedik?

İnsanlar sizi takip etme ihtimali varsa, Twitter size bir indirim sağlayacaktır.

Reklam yüzde 0.22’lik bir takip oranı üretti. Düşük görünüyor, değil mi? Aslında, bu oldukça iyi, çünkü beklenen takip oranı yüzde 0.1’dir.

 

Gerçek Twitter takipçileri satın almak: 3 anahtar paket

Sonuç olarak:

  1. Sahte Twitter Takipçileri Satın Almayın. Büyük takipçi sayıları ve düşük üye katılım sayısına sahip olmak gülünç görünüyor. Bunun yerine, erişiminizi artırmak ve etkileşim sağlamak için gerçek takipçiler satın almayı düşünün. Twitter Takipçi Kampanyalarının değeri, satın aldığınız yeni takipçilerle sınırlı değildir. Yalnızca takipçiler için ödeme yapıyorsunuz, bu da bir sürü ücretsiz reklam gösterimi, tıklama ve retweet kullanabileceğiniz anlamına geliyor.
  2. Gerçek taraftarların gerçek değeri var. Çok sayıda takipçiyi taciz ederseniz Twitter sizi bir etki yaratıcı olarak görecektir. Bu seviyeye ulaştığınızda, Twitter, popüler tweet’leri seçen ve en üstte “iğneliyor” çünkü potansiyel olarak arayan herkesten milyonlarca görüntüleme elde edebileceğiniz anlamına gelen bir arama sonucunu “çalarak” (örneğin, bir konferans hashtag’ı) sonuçlandırabilirsiniz.
  3. Twitter’ın “en iyi uygulama” tavsiyesini yok sayın. İnsanlara takip etmek için bir neden vermeyin. Yüksek katılımlı bir tweet oluşturmaya çalışın. Onlara ilginç bir şey verin – İzleyici Kampanyanız olarak yaptığınız en nadir, en büyük performans tweet’inizi paylaşın. Bu ücretsiz tıklamaların değerini en üst düzeye çıkarırken maliyetleri düşürecektir.
Web siteniz için içerik oluşturma, SEO çalışmaları yapma gibi konularda sıkıntılar yaşıyorsanız sizin için profesyonel ekibimizle bunu halledebiliriz. Bizimle iletişime geçerek web site trafiğinizi arttırarak gelen ziyaretçilerin müşteriye dönüşüm oranlarını arttırabilirsiniz. 

Twitter Takipçileri Satın Almayın yazımıza yorum bırakabilirsiniz. Sizce Twitter takipçilerini başka hangi yöntemlerle arttırabiliriz?

 

About Author

Medanis Destek