Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım

Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım

Web sitesi, laboratuvarınız için bir “Kimlik” ve hastalara bir “Vizyon “dur. Mevcut dijitalizasyon senaryosunda, web sitesi, laboratuvar ve hastalar arasında bir bağ kurmaktadır. Bu yüzden en kısa sürede Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım ile profesyonel bir web sitesine sahip olmalısınız. 


 

Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım sitesine sahip olmanın en iyi 8 avantajı:

1. Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım Görünürlük
Günümüz dünyasında dijital pazarlama zorunluluğu vardır. Profesyonel bir Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım çalışmanız olmadan dijital pazarlama yapamazsınız. Laboratuvarınızın görünürlüğünü artırmak için internetteki varlığınız çok önemlidir ve web sitesi bunu sağlayabilir. Web siteniz, laboratuvarınıza daha fazla hastayı yerleştirmek için büyüleyici olmalıdır. İyi ve interaktif web siteleri her zaman daha fazla bilgi ve danışma hizmeti alıyor.

Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım sitenizi daha çekici hale getirmek için, tıbbi laboratuvarınızın altyapısını, sterilizasyon ve hijyen yöntemlerini, laboratuvar alanını, laboratuarda yapılan testi vb. gösteren fotoğraf galerisi ekleyebilirsiniz.

 

2. Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım Bilgi
Tıbbi Laboratuvarınız hakkında web siteniz aracılığıyla izleyicilere kısa bir bilgi verebilirsiniz. Hakkımızda sayfasından hizmetlere, tesislere, doktor profiline, zamanlamaya vb. başlayarak. Sitenizi ziyaret eden kişiler, v ile Patoloji Laboratuarınıza genel bir bakış sunar. Tüm Laboratuvar bilgilerinizi göstermek aynı zamanda hastaya bir güven bağını oluşturur ve birçok dönüşüm elde etmenize olanak tanır.

 

3. Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım Hizmetler
Tıbbi Laboratuarınızda alerji testi, histopatoloji testi, mikrobiyoloji testi, doğum öncesi, radyografi vb. gibi çeşitli testler yapılmalıdır. Laboratuvarınız tarafından sağlanan testin tamamını bu bölümde belirtebilirsiniz. Bu, doğru kalabalığı Tıbbi Laboratuvarı’na getirecektir. Ayrıca, Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım sitenizin bu bölümünde Laboratuvarınız tarafından sağlanan özel testleri vurgulayabilirsiniz.

4. Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım Ziyaretler
Patoloji Laboratuarlarının çoğu ev ziyareti hizmeti verir, eğer siz bunlardan biriyseniz, web sitenizden de anlatın. Ayrıca, ev ziyaret servislerinizin detaylarını, verin:

Danışman doktor profilleri

 • Zamanlamalar
 • Talimat (herhangi bir test için gerekliyse)
 • Fiyatlandırma
 • Tüm bunlar hastayı ve laboratuarı kolay ve hızlı çalışmasını sağlayacaktır.
 • Randevu

Meşgul programlı kişiler zamandan kazanmak için çevrimiçi randevu alma eğilimindedir. Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım web sitenizde bu tesisi sağlamak işi daha hızlı hale getirir. Hasta küçük bir form dolduracak ve randevu çevrimiçi olarak düzeltilebilecek. Bu size daha fazla hasta ve dönüşüm sağlayacaktır. Hatta doktor / hekim randevuları buna göre zamanlayabilir ve her hastaya kaliteli zaman verebilir.

6. Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım Çevrimiçi Raporlar
Test gerçekleştirildikten ve değerlendirildikten sonra, sonuçları e-posta ile gönderilebilir veya hasta tarafından girilen korumalı web sitesinde görüntülenebilir. Çevrimiçi raporlar Patoloji Laboratuarlarında yeni bir trend. İnsanlar daha teknolojiye meraklı hale geldi, bu çevrimiçi raporlar sayısallaştırmaya doğru bir adım. Sınama raporları almak için uzun süre bekleyen sıralar artık yalnızca e-postayla veya web sitesinde hasta oturum açma alanına girerek önlenebilir. Kişisel giriş ve şifre ile korunan güvenli hasta giriş alanı, gizliliği sağlar. Ayrıca artık basitçe oturum açabilecekleri fiziksel raporları taşımaya ve doktorları her zaman, her yere endişeye götürmelerine gerek duymazlar.

 

7. Görüşler
Patoloji Laboratuarı ile ilgili hastanızın görüşlerini web sitenizin referans bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Bir uygulayıcı / sahibi olarak hastalarınızın Patoloji Laboratuarı ile deneyimlendiklerini bildirebilir ve onların geribildirimleri yoluyla iyileşme sağlayabilir. İyi referanslar daima daha fazla insanı Labaratuvarınızla buluşturuyor.

 

8. Teklifler / Etkinlikler
Patoloji Laboratuarı tarafından kamplar gibi düzenlenen herhangi bir olay durumunda, farkındalık programları, ücretsiz check-uplar vb. Web sitenizde vurgulanabilir. Ayrıca, herhangi bir testte Laboratuvar tarafından sağlanan teklifler web sitesinde gösterilebilir. Hasta, web siteniz aracılığıyla sunumlar veya etkinliklerle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve daha fazla içeri girmek ve dönüşüm sağlamak için bilgi vereceğim.

Patoloji Labları için bir web sitesine sahip olmanın diğer bazı avantajları,

 • Kariyer formu
  Doktorlarınızı ve diğer laboratuar personelinizi almak için.
 • Şubeler
  Şehri / eyalette birden fazla laboratuvara sahipseniz, hastaları en yakın merkezine ulaştırmak için vurgulayabilirsiniz.
 • Rehber / araştırma formu
  Laboratuvarınızla ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda form doldurabilir ve onlarla iletişime geçebilirsiniz.

 

Web sitesi, laboratuvarınıza yürümek ve dönüştürmeler getirirken çok yararlıdır. Ancak, doğruluğunuz ve hızlı hizmetleriniz, hastalarınızla inanç ve güven bağları oluşturarak eski hastalarınızı korumanıza yardımcı olur ve aynı zamanda daha fazla sevk edilen hastalar elde edecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım konusunda daha fazla bilgi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Tıbbi Laboratuvar Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek