Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Tasarım Firmaları

Tasarım Firmaları

Web sitesi tasarımı hafife alınacak bir konu değildir. Türkiye’deki her şirketin, mesleğinizin ne olduğu önemli değil, Tasarım Firmaları ile çalışarak profesyonel bir web tasarıma ihtiyacı vardır. Web sitesi sahibi olmak bir lüks deği yapılması gereken bir yatırımdır. İnternet dünyasının en büyük sorunlarınan birisi özelikle küçük işletmelerin kaliteli ve profesyonel bir web sitesinin bulunmasının önemini fark etmemiş olmasıdır.

1. En yeni mobil teknolojilerle uyumlu bir site elde edin.

Bütün Tasarım Firmaları tabletlerde veya akıllı telefonlarda sorunsuz olarak çalışan bir web sitesi oluşturmak için gereken bilgi veya beceriye sahip değildir. Örneğin duyarlı ya da responsive tasarım son yıllarda hayatımıza giren bir teknolojidir. Bu teknolojiyi bilen, yeni trendleri takip eden ajanslarla çalışmanız gerekir. Böylece sahip olduğunu web sitesini uzun yıllar değiştirmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Siteniz hiçbir zaman demode olmaz.

2. Daha iyi görünen bir tasarım bekleyebilirsiniz.

Web sitenizin tasarımının kalitesi, sitenizi yapan Tasarım Firmaları ‘nın profesyonelliğine bağlıdır. Ucuz ve önceden hazırlanmış bir şablon denerseniz siteniz ucuza gelecektir. Çoğu önceden hazırlanmış şablonlar iyileştirme seçeneklerinin az olması veya hiç kullanılmaması nedeniyle basittir. Aksine profesyonel Tasarım Firmaları ile çalıştığınızda özgün, kaliteli ve estetik web sitelerine sahip olabilirsiniz.

3. Özel bir tasarım alacaksınız.

Profesyonel tasarımcılar, şirketinizin özel ihtiyaçlarını ve kişilik özelliklerini yansıtan etkileyici bir web sitesi hazırlamayı bilir. Sadece sizin için tasarlanmış bir web sitesi edineceksiniz. Şablon başka bir şirketle paylaşılamaz. Tasarım Firmaları sizin sektörünüze uygun olarak ve pazarlama stratejilerini göz önünde bulundurarak web sitenizi tasarlayacaktır.

4. Hızlı yüklenen web sayfaları.

Sıradan bir tasarımda bir takım nedenlerden ötürü kullanılan bazı eklentiler ve üçüncü parti araçlar nedeniyle web siteniz yavaş çalışacaktır. Deneyimsiz biri sitenizi oluşturmaya çalışırsa, eklentileri doğru bir şekilde entegre edemeyebilir. Bir sitenin kodlanması, performansı ve hızı da etkiler. Bir site yavaş çalışıyorsa veya performansı azalıyorsa, hiçbir ziyaretçi sadık kalmayı istemez. Tasarım Firmaları için hızlı bir web sitesi yapmak çok kolaydır.

5. Sorunlar yaşamazsınız.

Çok ucuza bir web sitesi yaptırıyorsanız size sorun yaşattığında şaşkınlık duymayın. Tasarım Firmaları ile çalışarak hatalarının arkasında olarak istediğiniz zaman düzelttirme şansına sahip olursunuz. Yapılan sözleşme ile tüm haklarınız garanti altına alınır. Tek yapmanız gereken profesyonel ve deneyimli Tasarım Firmaları ile çalışmak olacaktır.

6. Tasarım Firmaları ile kaliteli web sitesi, markanızı güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

Herhangi bir işin internet üzerinden başarılmasının yolu, bir marka yaratmaktır. Bunu yapmak için mükemmel görünümlü, özel bir web siteniz olmalıdır. Müşterilerinize, çalıştırdığınız işin türü ve neden size güvenmeleri gerektiği konusunda doğru mesaj veren bir web siteniz olmalı.

7. Arama motoru sonuçlarında görünürlüğün artması.

Arama motorlarının – özellikle Google’ın – benzersiz içeriği sevmesi sır değil. Profesyonel Tasarım Firmaları ekibi sizin için bir arama motoru dostu web sitesi oluşturabilir. Sitenizin dizine eklenmesine ve sıralanmasına yardımcı olacak tüm temel unsurları uygulayabilecekler.

8. Potansiyel kesintiler en aza indirilir.

Kötü hazırlanmış web sitelerinde hatalar ve bakım sorunları vardır. Eklentilerden biriyle ilgili yanlış olan şey nedir? Herhangi bir çapraz uyumluluk sorunu varsa ne olur? Güvenilir bir Tasarım Firmaları olması, sorunların oluşmasını önleyecektir. Olsalar bile, bir profesyonel sorunu özdeşleştirebilir ve çabucak düzeltebilir.

2017 İçin Bilmeniz Gereken Tasarım Eğilimlerini

Web siteleri için ödüller her sene bazı kategoriler için her yıl verilmekte. Web sitesi tasarımındaki güncel eğilimleri belirlemek, uzmanların herhangi bir web sitesinin en önemli bireysel özelliklerinden biri olduğunu düşündüğü kategorilerin her birindeki girdileri inceleyerek yönetilebilir parçalara bölünebilir.

– Tasarım estetiği

– Editörlük

– Ana Sayfa / Karşılama sayfası düzeni

– Navigasyon ve yapı

– Fotoğraf, video, animasyon vb. kullanımı

– Kullanıcı arayüzü ve deneyim

– Görsel tasarım ve fonksiyon

Minimalizm veya sade bir web sitesi popülerdir çünkü güçlü görsel çekiciliği vardır ve ziyaretçilerin kullanım kolaylığına odaklanmaktadır. Bu tasarımın sadeliği yassı renkler, temiz ve komplike olmayan yazı tipleri ve basit, üç boyutlu grafikler kullanılarak geliştirilmiştir.

Tasarım Firmaları ile videolar hala popülerdir ancak ana sayfaya gömüldüklerinde otomatik olarak oynamamalıdır.Kullanıcılar, videoyu oynatma seçeneğine sahip olmayı tercih ederler ve aksi halde site içeriği ile çok ilgisini çekseler bile reddedeceklerdir.

Fotoğraflar ve diğer grafikler ziyaretçiye bilgi sağlamak için önemlidir, ancak, Tasarım Firmaları ‘na özgü yüksek kaliteli, yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanmakla birlikte, fotoğraflar kullanılmalıdır. Resim bir hikayeyi anlatmalıdır – sadece siteyi güzel göstermek için eklenmez.

Ziyaretçilerin yeni sayfalar açmasına karşın kaydırma norm haline gelmektedir. Bu, ziyaretçilerin rahatlığı için önemlidir. Ancak üst bilgi veya alt bilgi olarak fotoğrafların ve diğer grafikler kullanılmasını da ister. Ekran arka planı olarak kullanılıyorsa, metin sayfanın üst kısmında netleşmeli ve siteye zarar vermeyecek şekilde geliştirilmelidir.

Yarı şeffaf veya imleç üstünde durduğunda yanan hayalet düğmeleri birçok ödüllü web sitesinde bulunur.

 

Bir web sitesi önemli bir yatırımdır ve paranızın boşa gitmesini istemezsiniz. Fırsatlar için güvenilir bir Tasarım Firmaları web tasarım ajansı için arıyor olmalısnız. Eğer  mükemmel bir web tasarım ajansı arıyorsanız, Medanis Bilişim sizin için idealdir. Yılların üzerinde deneyimiyle Medanis Bilişim A.Ş., Tasarım Firmaları işine benzersiz web tasarım hizmetleri sunmaktadır. İhtiyacınızı anlıyoruz ve işinizin çevrim içi olmasını sağlamak için karşılıklı çalışıyoruz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir