Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Tarsus Web Tasarım

Tarsus Web Tasarım

Tüm projelerimiz ile bütüncül bir yaklaşım sergiliyoruz. Biz tam hizmet bir dijital ajansız. Tüm farklı alanlarda uzmanlaşmış bir ekibimiz var. En iyi uygulamaların, proje hikayesinde rol aldığımız zaman inşa edildiğine inanıyoruz. Tarsus Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

Tarsus Web Tasarım Medanis Bilişim AŞ, Proje Yöneticileri’nden Geliştiricilere, Kullanıcı Deneyimi Tasarımcılarına ve Görsel Web Tasarımcılarına kadar eksiksiz bir ekiple çalışır. Ankara merkezli şirketimiz İzmir ve İstanbul ofislerimizle birlikte tüm ülkeye hizmet vermektedir. Hepimiz genel web sitesi tasarımında bir pay sahibiz. Her birimiz en iyi ürünü tasarlamak için eşsiz becerilerimizi kullanırız.  Tasarım hakkında yalnızca görsel olarak konuşacak olsaydık, şu tekniklerden bazılarını kullandığımızı görebilirsiniz: Ancak bunun hiçbirinin pazarlama stratejisi olmadan mümkün olmadığını aklınızdan çıkarmayın.

Tarsus Web Tasarım Hizmetlerinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tarsus Web Tasarım Pazarlama Uzmanı
İnternet pazarlama çözümlerinin eksiksiz bir setini sunan SEO, UX ve kurşun takibi gibi yüksek kaliteli ve kritik pazarlama işlevleri kazandık. Web sitenizin çok hoş bir yüzü olacak. Arama içinde görünür olacak ve pasif ziyaretçileri ilgili potansiyel müşterilere dönüştürmek için inşa edilecek.

İşbirlik Süreci Tarsus Web Tasarım
Stil karosu seçimlerinden kaba eskizlere, nihai tasarımdan içeriğe kadar yol boyunca hep sizden bilgi istiyoruz. Küçük, hafif lahana “parçalara” girdiğinizi araştırdığımız için, göreviniz asla zorlamıyor. Bununla birlikte, istikrarlı girişi, gelişimimizi beklentileriniz doğrultusunda her zaman korur.

Deneyim Tarsus Web Tasarım
Duyarlı özel web sitesi tasarımı nispeten yeni ancak firmamız yıllardır siteler inşa ediyor. Kendi bünyesindeki tasarımcılar ekibi, reklam metinleri ve geliştiriciler, UX’in en iyi uygulamaları, CRO teknikleri ve gelişmiş ön izleme izleme kurulumunda yetkindir.

Adana ve Mersin gibi iki büyük arasında kalan Tarsus’ta bulunan firmaların web sitesi sahibi olarak müşteri sayılarını daha fazla arttırabilirler. Mersin ve Adana’dan Tarsus Web Tasarım çalışmanız sayesinde birçok müşteriye firmanızı tanıtabilirsiniz.

İnternet kullanıcılarının çoğu bir hizmet ya da ürün almadan önce web sitesine girerek araştırma yapıyorlar. Bu bir tesisatçı da olabilir ehliyet kursu da çiçekçi de. Tarsus Web Tasarım çalışmanız sayesinde sadece Tarsus’la sınırlı kalmayarak diğer büyük iki ilden de müşteri çekebilirsiniz.

Web sitenizin profesyonelce tasarlanması sayesinde potansiyel müşterileriniz firmanıza güven duyacak ve birçok web sitesi içerisinden sizi seçerler. Tarsus Web Tasarım çalışmanızın tasarımı insanlara güven vermeli, firmanızın büyük bir işletme olduğu mesajını vermeli. Kimse ucuz ve kalitesiz görünen bir web sitesine güven duymaz. Bu tarz web sitelerinin dolandırıcılık amacıyla kurulduğunu düşünürler.

 

Referanslarımızdan bazıları.

Web sitenizin iyi görünmesinin yanında arama motoru optimizasyonunun da yapılması önemlidir. Optimize edilmemiş bir web sitesi Google gibi arama motorları tarafından taranmaz ve kimse bu web sitelerine ulaşamaz. Bir web sitesi insanlara ulaşamadıktan sonra hiçbir işe yaramaz.

Tarsus Web Tasarım çalışmanızın optimize işlemlerinin yanında kullanılabilir ve işlevsel olması da önemli bir yere sahiptir.

Web sitenizin hızlı açılması, bütün web tarayıcılarında açılması, rahat okunması, arama motoru optimizasyonunun olması gibi birçok özelliği olmalı.

İnternet kullanıcıları aradıkları bilgiye en kısa sürede ulaşabildikleri web sitelerini tercih ederler. Web sitenize girdiklerinde dolaşarak bilgi aramak zorunda kaldıklarında sıkılıp başla bir web sitesine gideceklerdir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Tarsus Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı