Logo

Sivas Web Tasarım


paylaş
Sivas Web Tasarım
Fikrinizi hayata geçirmek için gerekli tüm araçlarımız var.

Vizyonunuzun hayati unsurlarını yaşatmak için keşfetmek ve ilham vermek için derin bir dalış yapmak için bir amaçla yaratıyoruz. Yoğun işbirliği, güzel tasarım ve neyin işe yarayıp neyin yaramayacağının temel bir anlayışı ile kıvılcımlanan yeniliğe değer veriyoruz. Şimdi birlikte inşa etmeye hazırız. Sivas Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Küçük ya da orta ölçekli firmanızın bir marka olması için tutarlılık önemli bir faktördür. Web tasarım, logo çalışmanız ve kartvizitin birbiriyle tutarlı yani uygun olarak yapılması gerekir. Sivas Web Tasarım çalışmanızla siz de bir marka olabilirsiniz.

Yapılan araştırmalar web sitesi olan firmaların 2 yıl içinde markalaştığını belirtiyor. Neden siz de bulunduğunuz çevreyle sınırlı kalıyorsunuz. Sivas Web Tasarım çalışmanızla tüm ülkeye hatta dünyaya açılabilirsiniz.

İnternet kullanım oranlarının artmasıyla birlikte kişiler bir ürünü almadan önce mutlaka internete girerek ürün hakkında araştırma yapıyorlar. Ayrıca ürünün çevrelerinde nerelerde satıldığına bakıyorlar. Yani e-ticaret yapmasanız bile hangi hizmeti veriyorsanız bir web siteniz mutlaka olmalı. Sivas Web Tasarım çalışmanızla kazandığınız parayı kat kat arttırabilirsiniz. Bir tesisatçı, elektrikçi, çiçekçi hangi sektörde olduğunuz hiç önemli değil. İnsanlar sizi internette arıyor ve internette yoksanız sizi bulamazlar.

Sivas Web Tasarım çalışmanızla daha fazla kişiye ulaşabilmek için tasarım önemli bir faktör. Tasarımın kaliteli ve kurumsal görünmesi insanların sizlere güven duymasını sağlar. Web sitenize girdiğinde ucuz ya da kalitesiz bir web sitesine girdiklerini düşünmeleri web sitenizden çıkarak başka bir web sitesine girmelerine neden olacaktır. Tasarım bu yüzden önemli bir konudur.

Sivas Web Tasarım çalışmanızın ayrıca kullanılabilir ve işlevsel olması da önemli. Bir düşünün birisi web sitenize giriyor ve çok beğeniyor. Farklı bir tasarımı var, grafikler çok etkileyici. Ancak fotoğraflar geç açılıyor, sayfalar yüklenmiyor, aradıkları bilgilere bir türlü ulaşamıyorlar. Bu durumda sitenizin güzel görünmesi hiçbir şeye yaramayacaktır. Web sitenizden çıkarak başka bir web sitesine gidecekler, ürünlerinizi veya hizmetinizi incelemeden karar verecekler.

Sivas Web Tasarım çalışmanızda son teknolojilerin kullanılmasına özen göstermelisiniz. Akıllı telefon kullanımının bu kadar yaygın olduğu ülkemizde mobil uyumlu ya da responsive tasarım bir web siteniz yoksa kullanıcıların çoğu web sitenizi düzgün görüntülemeyecektir.

 
 
 • Kullanıcı Arayüzü Tasarımı
 • Etkileşim dizaynı
 • Marka
 • Kullanıcı Deneyimi Tasarımı
 • Wireframing
 • Prototip
 • Web Tasarımı
 • Mobil Tasarım
 • Ürün tasarımı
 • Ürün Yönetimi
 • Logo tasarımı
 • Danışmanlık
Etiketler: web tasarım sivas sivas web tasarım sivas web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar