Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şirket Web Tasarım

Şirket Web Tasarım

Dünya standartlarında ve insanların gerçekten kullanmak isteyecekleri dijital deneyimler üretiyoruz. Şirket Web Tasarım çalışmanız için doğru yerdesiniz.

Akıllı markalar, müşteri araştırması, rekabet analizi ve iş stratejisi için akıllı yaklaşımımızı talep ediyor.

Bu nedenle, Şirket Web Tasarım ile markanızı başarıya ulaştırmak için belirli bir plan oluşturuyoruz. Çalışmalarımızın temelini oluşturmak için işinizi, endüstrinizi ve hedeflerinizi derinlemesine araştıracağız. Kanıtlanmış yöntemlerimiz, markanıza değer katmak, iç ve dış müşterilerle anlamlı etkileşimler oluşturmak ve sizi pazar liderliği için konumlandırmak için gerekli adımları özetlemektedir. 

Şirket Web Tasarım Hizmetleri

Ekibimiz, çeşitli alanlardaki uzmanlardan oluşur ve yeni web sitenizin her açısını değerlendirmek için birlikte çalışırız. Yalnızca hoş bir yüzden daha fazlası olan güçlü, çok yönlü bir site ortaya çıkıyor. Daha önce, çevrimiçi sorunlarınıza çözüm bulmaya aktif olarak yardımcı olmak yerine hizmetlerini sınırlamaya odaklanan bir web tasarım şirketi ile çalışmış olabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ’de farklı bir yaklaşım düşünüyoruz.

Şirket Web Tasarım yaptığımız işin kalbidir. Tecrübeli Şirket Web Tasarım çalışanlarımız hem estetik hem de işlevselliğe odaklanır ve web sitenizi tasarlama ve düzenleme biçiminize her zaman stratejik bir bakış açısı getirir. Her cihazda kusursuz bir şekilde çalışan, kullanıcının düşünce sürecini sitenize göz attığında düşünen ve şirketinizin markayla uyumlu bir tasarım oluşturan duyarlı tasarımlar üretiyoruz.

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

  • Cihazlar arasında işlev gören duyarlı tasarımı seçiyoruz çünkü web sitesi ziyaretçilerinin %80’i bir mobil sitenin masaüstü sürümünden daha iyi olmasını bekliyor.
  • İşletmeniz zaman içinde büyüdükçe sitenizi güncelleştirebilmenizi sağlayan, kullanımı kolay bir CMS (içerik yönetim sistemi) ile çalışıyoruz.
Şirket Web Tasarım : ARAŞTIRMA

Marka denetimleri ve eğilim analizlerinden, birincil ve / veya ikincil tüketici araştırması ve rekabetçi istihbarat raporlarına kadar, pazar manzarasını kapsamlı bir şekilde inceleyebilir ve etkili bir marka oluşturmak için en uygun taktik planı hazırlayabiliriz.

Şirket Web Tasarım : MARKA MİMARİSİ

Ürünlerinizi, hizmet tekliflerini ve konumlandırmayı anladığımız için, büyüdükçe işletme hedeflerinize daha iyi hizmet verebilmek için doğal ölçeklenebilirliğe sahip bir marka yapısı oluşturabiliriz.

Şirket Web Tasarım : YÖNETİM ARAÇLARI

Bir marka oluşturmak yeterli değil, etkili ve alakalı kalması için de markayı uygun şekilde yönetmeniz gerekir. Markalarımızın görünüm ve kalitesinde uzun süreli tutarlılık sağlamak için müşterilerimizin marka standartları kılavuzları ve web sitesi stil kılavuzları gibi ihtiyaç duydukları kaynaklara sahip olabilmelerini sağlıyoruz.

Şirket Web Tasarım : PLANLAMA

İster bir marka kampanyasını stratejik hale getirirken veya bir pazarlama planı hazırlarken uzman pazarımız ve tüketici analizlerimiz, tam olarak nasıl hazırlanıp güçlü bir marka etkileşimi sunacağımızı gösterecek.

Bir markayı dünyaya tanıtmak, güçlü mesajlaşma, iyi tasarlanmış bir stil rehberi ve tutarlı yürütme gerektirir.


Kimliğinize uyan bir enerji ile ilerlemelisiniz. Şirket Web Tasarım ‘da fontların önemi, kelimeler dünyayı değiştirebilir ve renkler evrensel tepkiler verebilir. Markanızın iletişimine gelince, tüm görsel ve sözlü unsurların hedef pazarlarınızı büyülediğinden, birbirine bağlandığından ve etkilediğinden emin olalım.

Şirket Web Tasarım : İÇERİK

Tüketicilerin markanızla olan duygusal bağlantısını olumlu bir şekilde şekillendirmek için video, fotoğraf ve metin yazarlığından zengin içerik oluşturuyoruz.

Şirket Web Tasarım : TASARIM

Reklam ekibimiz, markanızı doğru bir şekilde tanıtmak ve anında tanınabilir hale getirmek için, en yüksek kalitede pazarlama kitleri, sunum yardımcıları, tabela, iş takımları, infografi, paketleme ve baskı, çevrimiçi ve / veya etkinlikler için diğer çeşitli teminat geliştirmede size yardımcı olabilir.

Şirket Web Tasarım : KİMLİK

Markanızın en çok neyin önemli olduğuna dikkat çekiyoruz ve kimliğini tasarlayabilir veya yeniden canlandırabiliriz. Logolar ve renk paletlerinden marka ilham tahtalarına kadar, anahtar paydaşlarımıza onlarla uyumlu unutulmaz bir marka kimliğini sunabiliriz.

Şirket Web Tasarım : PAZARLAMA

Stratejiden üretime kadar ekibimiz, başlatmaktan sürmekte olan angajmana kadar sizi alabileceğiniz stratejik planlar, kampanya teminatı ve promosyon malzemeleri sunuyor. Göz alıcı bir tecrübe için her detaya odaklanarak, etkinliğiniz büyüme ve kârlılığı desteklemek için unutulmaz bir etki bırakacaktır.

Dijital deneyimlerimiz tüm cihazlarda tüm kullanıcılar için sezgisel, basit ve etkileyici insan etkileşimleri sağlar.


Şirket Web TasarımTeknoloji sürekli olarak gelişmektedir ve markanız başarılı kalabilmek için onunla birlikte gelişmelidir. Etkileşimli stratejilerimiz, markanızın neyin ileride görmesini ve alakalı kalmasını sağlar. Dijital varlığınızı izleriz ve her tıklamayla etkileşimi artıran, dokunun veya hafifçe vurarak kusursuz bir kullanıcı deneyimi yaşıyoruz.

Şirket Web Tasarım : BİLGİ MİMARİSİ

Hiyerarşinin planlanması, etiketlenmesi ve içeriğin düzenlenmesi, net gezinme ve kullanışlılık için kritik önem taşır. Benzersiz kullanıcı merkezli mimari süreci, Şirket Web Tasarım siteniz için güçlü bir yapısal temel sağlar.

Şirket Web Tasarım : ARAYÜZ

Şirket Web Tasarım sitesinin genel deneyimi ve arayüzü, görsel düzenin stratejik bir planıyla başlar. Bir mobil ilk ve görev odaklı yaklaşımı takiben, tel çerçevelerimiz, tüm ekran boyutları için grafik öğeleri ve kullanıcı eylemlerini not eden iskeletsel bir çerçeve oluşturur.

Şirket Web Tasarım : İÇERİK STRATEJİSİ

Şirket Web Tasarım için güçlü bir içerik stratejisi, bağlantılar kurmak ve markanızı güvenilir bir kaynak haline getirmek için yararlı bilgiler sağlar. Markanız için tutarlı bir ses oluşturmak, farkındalık yaratırken yararlı ve ilişkili bilgi sağlar. Daha kişiselleştirilmiş içerikle birlikte, stratejinizin bir parçası olarak hedeflenen anahtar kelimeleri ve eylemler için tutarlı çağrı uygulamak, SEO’yu daha fazla olası satış üretmek için etkinliğini artıracaktır.

Şirket Web Tasarım : ANALİTİK

Şirket Web Tasarım için stratejik ortaklarımız, müşterilere belirli bir stratejiyle ilerlemeye ihtiyaç duydukları güvenini vermek için marka bilinci oluşturma ve pazarlama kampanyalarının başarısı ve başarısı konusunda inanılmaz bilgiler verir. Sunduğumuz şey, marka bilinirliğini artırmak, satın alma niyeti ile marka ömrünü uzatacak yollar üretmek ve onları beslemek için kullanılabilir.

Unutulmaz interaktif hikaye anlatımı, güzel tasarım ve ulaşılabilir gelişme yoluyla iletilir.


Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, işletme ihtiyaçlarınızı değerlendirebilir ve görmek istediğiniz sonuçların sunulacağı anahtar teslimi çözümler üretebilir. Bir siteyi sıfırdan kodlayabilir veya mevcut çerçevelerde çalışabiliriz. Temiz tasarımlarımız her zaman kullanıcı memnuniyetini sağlamak için gelişmiş işlevsellik ve gezinme özelliğine sahiptir. Kullanıcı deneyimini geliştirmekten çok, sitelerimizi müşterilerin yönetimi, güncellemesi ve güvenliğini sağlamak için kolaylaştırıyoruz. Konseptten başlatmaya kadar, markanızı iş stratejinizle uyumlu, yeni ve heyecan verici bir interaktif alana getirebiliriz.,

Şirket Web Tasarım

Duyarlı yetenekleri ile zarif, zarif etkileşimli deneyimler sağlayabilir, açılış sayfası kampanyaları oluşturabilir ve / veya mikro siteler oluşturabiliriz; hepsi kaliteli bir marka deneyimini çok sayıda cihaz ve platformda çevirir.

Şirket Web Tasarım  :DUYARLI (responsive) TASARIM

Geliştirme ekibimiz web siteniz ve e-ticaret sitelerinin bir dizi içerik yönetim sistemini WordPress, Magento ve Woocommerce gibi platformları içerecek şekilde destekleyebilir. Sitenizden daha fazlasını istiyorsanız, özel ihtiyaçlarınıza uygun temaları ve eklenti özellikleri özel olarak oluşturabiliriz.

Şirket Web Tasarım : İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ (CMS)

Gittikçe daha fazla tüketici çevrimiçi olarak kaldıkça, kullanıcıları nereye gitsek de markanızla etkileşimde kalacak olan hem iOS hem de Android platformları için cesur, cazip mobil kullanıcı arayüzleri üretebiliriz.

Şirket Web Tasarım :ARKA PLAN VE UYGULAMA GELİŞTİRME

Platformlar arası etkileşimli deneyimlerin veya karmaşık teknik arka uç sistemlerin başlatılması, uzmanlaşmış bir beceri seti gerektirebilir. Web uygulamaları, iOS ve Android mobil uygulamaları, büyük ölçekli e-ticaret sistemleri ve müşteri gösterge panosu ekranları gibi dijital strateji ve vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmek için uzmanlardan oluşan bir ekip ve güvenilir ortaklar seçecek.

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek