Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Şirket Web Sitesi Scripti

Şirket Web Sitesi Scripti

Bu yazıda, web sitenizi tasarlatırken size ilham olabilecek, örnek alabileceğiniz Şirket Web Sitesi Scripti çalışmalarını sergileyeceğiz.  sergileyeceğiz. Kendi kişisel veya ticari kullanımınız için indirebilir ve kullanabilirsiniz. Lütfen herhangi bir şablonu kullanmadan önce lisansı kontrol etmeyi unutmayınız. Umarız bu listeyi kullanışlı bulacaksınız. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Scripti için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ : BELL

Bell, tek bir sayfa Bootstrap 4 teması. Bell, Ajans, İş, Fabrika, Gayrimenkul, İnşaat, Finans, Danışmanlık, Temizlik Hizmeti veya herhangi bir işletme web sitesi gibi çok amaçlı web sitesi için kullanılabilir. Sadece Metin, Resim ve Renklerinizi değiştirin ve web sitenizi alın. Her şey senin için zaten yapılmış! Temel Özellikler: Önyükleme desteği 4

 
 
Bell Free Bootstrap Tema
 
 
Şirket Web Sitesi Scripti : Flexor
 

Şirket Web Sitesi Scripti Flexor, yaratıcı ajanslar, stüdyolar, dijital tasarım ajansları veya benzeri diğer işletmeler için en uygun olan çok amaçlı bir Bootstrap temasıdır. 4 renk şemasını seçmeye hazır. Paralaksın kaydırma efektleri, mega menüler başlıca özelliklerden bazılarıdır. Temel Özellikler: FMega menüler, Parallax blokları, Animasyonlu sayaçlar Sürgüler ve döngüler ve daha fazlası

 
 
Flexor Free Önyükleme Teması
 

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ : IMPERİAL

Şirket Web Sitesi Scripti Imperial, yaratıcı ajanslar, stüdyolar, dijital tasarım ajansları veya benzeri diğer işletmeler için en uygun, modern ve yaratıcı bir Bootstrap tek sayfa şablonudur. Başlık firmanızın tanıtımını yapabileceğiniz tam ekran kahraman bölümüyle birlikte verilir. İmparatorluk, daha iyi göz atma ve kullanıcı deneyimi için modern tuval dışında mobil menüsü ile birlikte geliyor. Temel Özellikler: Düz tasarım

 
İmparatorluk Ücretsiz Önyükleme Teması
 

Maxim

 
Şirket Web Sitesi Scripti Maxim düz, modern ve genç şık önyükleme bir sayfa site şablonu. Bu tema, freelancer, ajans, yaratıcı insanların profillerini veya eserlerini sergilemesi için uygun olacaktır. Maxim, en son duyarlı twitter önyüklemeli, en yeni trend stili ve birçok muhteşem özellik ile geliyor. Temel Özellikler: Düz tasarım 56 Animasyon! Herhangi bir öğeye eklemek kolaydır.
 
Maxim Bedava Önyükleme Teması
 

MYBİZ

Şirket Web Sitesi Scripti MyBiz, iş dünyası web siteleri için uygun, temiz ve zarif bir ücretsiz HTML5 önyükleme temasıdır. MyBiz, kurumsal, finansal, mesleki, ajans veya diğer iş gibi web sitelerini yapmanıza yardımcı olacaktır. Temanın pro sürümü tamamen Ajax / PHP iletişim formuyla çalışıyor.

 
MyBiz Bedava Önyükleme Teması
 

LAURA

Şirket Web Sitesi Scripti Laura, temiz ve hassas bir portföy şablonu. Bootstrap 3 ile oluşturulmuş bu bir sayfa ücretsiz önyükleme şablonu. Laura mobil dostu, temiz kod, modern düzen ve kolay özelleştirme için hazır. Bu şablonu, portföy, iş, kurumsal, kişisel wp_betawpposts veya başka herhangi bir amaçlı web sitesi gibi birçok amaçla kullanabilirsiniz.

 
 
Laura Ücretsiz Önyükleme Teması
 

BAKER

Şirket Web Sitesi Scripti Baker, profesyoneller ve ajanslar için tasarlanmış yaratıcı, çok amaçlı ücretsiz önyükleme html5 şablondur. Bu ücretsiz html5 şablonu herhangi bir işletme, kurumsal, portföy, wp_betawpposts ve web sitesi her türlü için uygundur. Temiz ve profesyonel bir tasarıma ve web tasarımcıları için mükemmel bir çözüme sahiptir. Şablon, Bootstrap çerçevesi ile güçlendirilmiştir.

 
 
Baker Ücretsiz Önyükleme Teması
 

BETHANY

Şirket Web Sitesi Scripti Bethany, modern web tasarımcıları için şık ve eşsiz bir ücretsiz önyükleme şablonu. Temiz ve düz bir stille gelir, minimal ve modern tasarımı beğeninize uyar. Bu ücretsiz önyükleme web sitesi şablonu, reklam ajansı, portföy, fotoğraf ve kurumsal işler için kullanılır. Bu ürünlerin HTML ve CSS tabanlı tasarım şablonu için düğmeler, formlar içerir.

 
 
Bethany Bedava Önyükleme Teması
 

TEMPO

Şirket Web Sitesi Scripti Tempo, modern bir sayfa, ücretsiz önyükleme teması. Tamamen duyarlıdır ve tüm çözünürlüklerde ve tüm cihazlarda mükemmel görünüyor. Bu ücretsiz önyükleme şablonu font harika, güzel renk düzenleri içerir ve kullanıcılar için kolaylıkla özelleştirmenizi sağlar. Bu ücretsiz önyükleme html5 şablonu, google fontları, resim kaydırıcısı, önyükleme stoğu gibi harika özelliklerle dolu.

 
 
Tempo Bedava Önyükleme Teması
 

SAİLOR

Şirket Web Sitesi Scripti Sailor, kurumsal iş için duyarlı bir HTML site şablonu. Çok sayıda özelliğe sahiptir ve kurumsal iş, portföy, ürün vitrini gibi birçok tür web sitesi için tasarlanmıştır. Bu şablon, en son Bootstrap 3.2 ile oluşturulmuş ve kutulu ve geniş düzen, önceden tanımlanmış 10 şablon renkleri, 10 desen artalanı, WOW animasyon efekti ve daha pek çok özellik ile birlikte geliyor.

 
 
 
Sailor Free Önyükleme Teması
 
Valera
 

Şirket Web Sitesi Scripti Valera, video arka planı, minimalist kaydırıcı, paralaks ve css3 animasyonları gibi modern özelliklerle donatılmış harika bir önyükleme tek sayfa site şablondur.

 
 
Valera Bedava Önyükleme Tema
 

GROOVİN

Şirket Web Sitesi Scripti Groovin yeni düz, modern ve genç şık çizmelerin bir sayfa site şablonu olan bu şablon, serbest çalışan, ajans, yaratıcı kişilerin profillerini veya eserlerini sergilemesi için uygun. Groovin, en son duyarlı twitter bootstrap 3 ile inşa edilmiş ve son derece eğlenceli bir tasarımla tasarlanmış ve en yeni eğilim stiliyle tasarlanmıştır.

 
Groovin Bedava Önyükleme Teması
 

BUTTERFLY

Bir işletme başlangıcı için çağrı içi eylemin özellikli bir bölümünü portföy unsurlarının gücü ile birlikte sergilemek isteyen temiz başlangıçlı bir önyükleme teması. Şablon, temiz bir düzen hissi vermek ve web sitenizi profesyonel gibi göstermek için iyi yürütülür. Desteklenen özellikler, daha büyükler için retina hazır düzenine sahip.

 
 
Kelebek Ücretsiz Önyükleme Teması
 

KNIGHT

Bootstrap ile oluşturulmuş temiz, modern ve çok amaçlı bir web şablonu. Bu tema, tam otomatik bir intro başlıklı tek sayfalık bir programdır. Hizmetler, portföy, müşteriler, ekip ve iletişim formu bölümlerine sahiptir. Bu, bir tasarım ajansı, iş veya profesyonel firma gibi iyi çalışır.

 
 
Knight Free Önyükleme Teması
 
 
DAY
 
Şirket Web Sitesi Scripti Day – çok amaçlı bir HTML şablonu. Promosyon ajansları, analistler, pazarlama, portföy ve çok daha fazlası için kullanabilirsiniz. Şablon, modern teknolojinin kullanıldığı Bootstrap çerçevesine dayalıdır.
 
Gün Free Bootstrap Tema
 

ANYAR

Şirket Web Sitesi Scripti Anyar çok basit bir çok amaçlı tek sayfa şablondur. Bu tema, duyarlı Bootstrap 3.3 çerçevesinde oluşturulmuştur. Şablon, çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır ve basit ve temiz bir sayfa şablonu arayan reklam ajansları, kişiler, şirketler tarafından kullanılabilir.

 
 
Anyar Bedava Önyükleme Teması
 
 
Şirket
 

Şirket Web Sitesi Scripti Şirket kurumsal, iş ve şirket web siteleri için temiz ve duyarlı bir html şablondur. Bu tema portföy ve web sitelerinin her türlü için de iyi. Duyarlı Bootstrap 3.3 ile oluşturulmuş şirket önyükleme şablonu. Web sitesini büyük veya küçük bir ekranda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz, bu da her zaman harika görünecektir.

 
 
Şirket Bedava Önyükleme Teması
 

BİKİN

Şirket Web Sitesi Scripti Bikin, duyarlı Bootstrap 3 ile oluşturulmuş basit bir onsite web sitesi şablondur. Büyük veya küçük bir ekranda, dizüstü bilgisayarda, tablette veya telefonda web sitenizi görüntüleyebilme özelliği, her zaman harika görünecektir. Sadece bilgilerinizi koyun ve geri kalanlara Bikin Simple Landing Page Şablonu bakacaktır.

 
 
 
Bikinsiz Önyükleme Teması
 

MULTİ

Şirket Web Sitesi Scripti Multi yaratıcı çok amaçlı html şablonu. Portföy, acente, kurumsal ve her türlü ticari siteler gibi farklı tür siteler için kullanılabilir.

 
 
Çoklu Önyükleme Çizgisi Teması
 

ONE PAGE

Şirket Web Sitesi Scripti OnePage, bugün piyasadaki en kolay ve en çok özelleştirilebilir çok sayfalı tema olmayı amaçlayan, tamamen duyarlı, çok amaçlı bir Bootstrap temasıdır. Modern, temiz ve yaratıcı bir temadır; ister iş ister kurumsal olsun, ihtiyacınız olabilecek her tür web sayfasını oluşturmanız için birçok seçenek sunar.

 
 
OnePage Ücretsiz Önyükleme Teması
 

KNİGHTONE

Şirket Web Sitesi Scripti KnightOne HTML Şablonu, Bir web portföyü, iş web sitesi ve kişisel web için harika olacak basit, şık ve süslü şablon. Bir sayfa stili ile tasarlanmıştır. Bu tema, tepki veren Bootstrap 3.3 ile oluşturulmuştur. Web sitesini, büyük veya küçük bir ekranda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz; bu, her zaman harika görünecektir.

 
KnightOne Bedava Önyükleme Teması
 

ENNO

Şirket Web Sitesi Scripti ENno, temiz ve modern bir tasarım şablondur. Duyarlı Bootstrap 3 ile kurulan bu tema. Web sitenizi büyük veya küçük ekranda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz, bu da her zaman harika görünecektir. Sadece bilgi koyun ve eNno geri kalanı ilgilenir. Kurumsal ve iş için uygun değildir.

 
 
ENno Bedava Önyükleme Teması
 

GP

Şirket Web Sitesi Scripti Gp, temiz ve modern bir tasarım şablonu. Bu tema, Duyarlı Bootstrap 3 ile oluşturulmuştur. Web sitesini, büyük ya da küçük ekranda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde ya da telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz; her zaman harika görünecektir. Sadece bilgi koy ve Gp. Geri kalanı ilgilenecektir. Kurumsal ve iş için Gp uygun.

 
Gp Ücretsiz Önyükleme Teması
 

DEWİ

Şirket Web Sitesi Scripti Dewi, çok amaçlı bir HTML şablonunu temiz ve kolay bir şekilde özelleştirmenizi sağlar. İşletme ve kurumsal siteler, portföy siteniz için kullanılabilir veya dileklerinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Bootstrap Powered by Dewi, çok çeşitli projeler için mükemmeldir. Kullanımı kolay ve temiz kodu basit bir görev olacaktır.

 
 
Dewi Bedava Önyükleme Teması
 
 
Resi
 

Şirket Web Sitesi Scripti Resi temiz ve modern tasarım şablonu. Resi, hiçbir zaman güzellik ve modern web sitesi kurmanıza yardımcı olmaz. Bu temayı mobil olarak optimize edilmiş, tamamen duyarlı olarak tasarladık.

 
 
Resi Bedava Önyükleme Teması
 

ARSHA

Şirket Web Sitesi Scripti Arsha, temiz ve modern bir tasarım şablondur. Bu tema, duyarlı Bootstrap 3 ile oluşturulmuştur. Büyük veya küçük bir ekranda, dizüstü bilgisayarda, tablette veya telefonda web sitesini görüntüleyebilirsiniz, bu da her zaman harika görünecektir. Sadece bilgilerinizi verin ve Arsha gerisini halledecektir. Arsha kurumsal ve iş amaçlı web siteleri için uygundur.

 
Arsha Ücretsiz Önyükleme Teması
 
 
Kelly
 

Şirket Web Sitesi Scripti Kelly, profesyonel, temiz, esnek ve özelleştirilebilir Özgeçmiş veya CV teması, herkesin çevrimiçi biyolojisini sergilemesi için harika bir program. Oldukça anlayışlı, en ince ayrıntısına kadar ve bilgilerinizi stil içinde görüntüler ve yine de temiz ve modern HTML5 + CSS3 kodu ile profesyonel kalmaya devam eder, bunu özelleştirmek kolaydır.

 
Kelly Bedava Önyükleme Teması
 

GREEN

Şirket Web Sitesi Scripti Green, işinizi veya işinizi tanıtmak için mükemmel bir yanıt veren HTML şablondur. Bu şablon farklı ekran boyutlarına uyar. Tüm mobil cihazlarla uyumludur. Bu temayı mobil olarak optimize edilmiş, tamamen duyarlı olarak tasarladık. Green hiçbir zaman güzellik ve modern web sitesi kurmanıza yardımcı olur.

 
Yeşil Bedava Önyükleme Teması
 

HİDAYAH

Şirket Web Sitesi Scripti Hidayah Basit Şablon, duyarlı Bootstrap 3 ile oluşturulmuştur. Web sitesini büyük veya küçük ekranda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde veya telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz, bu da her zaman harika görünecektir. Sadece bilgilerinizi verin ve Hidayah gerisini halledecektir. Hidayah Basit Şablon, kurumsal ve iş için uygundur.

 
 
Hidayah Ücretsiz Önyükleme Teması
 

SQUADFREE

Şirket Web Sitesi Scripti Squadfree, Bootstrap 3 çerçevesinde oluşturulmuş basit ve modern düzende reklam öğeleri için ücretsiz bir HTML site şablonu. Her bölümde kaydırma ve gezinme için güzel CSS3 animasyonu eklendi, bu şablon da bölüm öğelerini canlandırmak için wow.js animasyon komut dosyası kullanıyor. Bu şablonu projeniz için özelleştirmekten ve kullanmaktan çekinmeyin.

 
 
Kadrouzun Ücretsiz Önyükleme Teması
 

BOCOR

Şirket Web Sitesi Scripti Bocor, hafif hafif kaydırma animasyonuyla basit şık bir düzen tasarımına sahiptir. Bir sayfalık bir temadır ve çok amaçlı web siteleri için kullanılabilir.

 
Bocor Ücretsiz Önyükleme Teması
 

MAMBA

Şirket Web Sitesi Scripti Mamba, yaratıcı profillerini oluşturmak için uygun basit ve düz bir sayfa Bootstrap şablondur. Minimum navigasyon menüsü, Wow efekti, Smoothscroll ve portföy görüntülerinde saf css lighbox ile geliyor.

 
Mamba Bedava Önyükleme Tema
 
 
Moderna
 

Şirket Web Sitesi Scripti Moderna, kurumsal iş için bir Bootstrap temasıdır. Portföy filtresi ve Flexslider gibi müthiş özelliklere sahip basit, modern ve temiz tarzıyla tasarlanmıştır. Moderna temasının WordPress sürümünü de kontrol edin.

 
 
 
Moderna Ücretsiz Önyükleme Teması
 

AMOEBA

Şirket Web Sitesi Scripti Amoeba, birinci sınıf tadı olan bir sayfa önyükleme şablonu! Bootstrap 3’ten modern düz tarz tasarımıyla oluşturulmuştur. Kodunuz iyi yapılandırılmıştır ve mevcut kodunuzu veya yeni web sitenizi kolayca düzenleyebilir ve uyarlayabilirsiniz.

 
 
Amoeba Ücretsiz Önyükleme Teması
 

PRİMEX

Şirket Web Sitesi Scripti Primex, pazarlama ajansı için ücretsiz bir HTML5 temasıdır.
Primex Şablonu

CONSULTİNG

Şirket Web Sitesi Scripti Consulting, danışmanlık firması için ücretsiz bir HTML5 yanıt veren temadır.
Kararlı HTML5 Şablonu

İŞ BİRLİĞİ

Şirket Web Sitesi Scripti Business Co, W3 Layouts tarafından hazırlanan kurumsal çok amaçlı önyükleme şablondur.
İş Ortağı Şablonu

ACCENT

Şirket Web Sitesi Scripti Accent, temiz ve modern bir tasarıma sahip ücretsiz, bir sayfa yanıt HTML5 şablondur.
Vurgu Şablonu

ÜSTÜN GELMEK

 

Giden Kutusu Şablonu

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ KUŞ MANZARALI

 

Kuş Profili Şablonu

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ GÖKKUŞAĞI

Bu, her tür web sitesi için kullanılmak üzere bir sayfalık paralaks kaydırma düzenidir.
Gökkuşağı Şablonu

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ STUPEN

Stupen Şablonu

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ EJDER MEYVESİ

Şirket Web Sitesi Scripti Dragonfruit, jQuery ve HTML5 Bootstrap tarafından tasarlanan bir web sitesi şablonu.
Dragonfruit Şablonu

ŞİRKET WEB SİTESİ SCRİPTİ OFİS

Office Şablonu

MODERNA

Şirket Web Sitesi Scripti Kurumsal için ücretsiz Bootstrap şablonu.
Moderna Şablon

 

 

 Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Şirket Web Sitesi Nasıl Olmalı? daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Scripti için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şirket Web Sitesi Scripti yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir