Logo

SEO Danışmanlığı


paylaş
SEO Danışmanlığı

Web sitenize organik trafik çekmek için kendiniz bazı çalışmalar yapabilirsiniz. Ancak SEO çalışmalarından verimli sonuçlar almak için SEO Danışmanlığı almanız en iyisi olacaktır.

SEO Danışmanlığı alarak öncelikle web sitenizin SEO analizinin yapılmasını sağlarsınız .Web sitenizin eksiklikleri ve ihtiyaçları SEO analizi sonucunda ortaya çıkar ve böylece sitenizde uygulanacak SEO çalışmalarının yolu belirlenmiş olur.

SEO Danışmanlığı sizin için içerikler hazırlar. SEO uyumlu içeriklerde anahtar kelimeleri etkin bir şekilde dahil etmelisiniz.  Çoğu yazar ve pazarlamacılar, anahtar kelimeleri kullanma değerini anlar. Farkında olmadıkları, bunları nasıl kullandığınızı sıralama ve kullanıcı deneyimini büyük bir şekilde etkileyebileceğidir. Verilen bir SEO perspektifinden, anahtar kelimeler eskisi kadar önemli değildir, ancak alaka düzeyi, önem ve yoğunluk gibi şeyler önemlidir. Ana anahtar kelimeniz başlığınızdadır ve mümkün olduğunca başlangıcına en az bir alt başlık olmalıdır. Bunu doğal olarak kullandınız mı ve güvenli bir anahtar kelime yoğunluğu sağladınız  mı? SEO Danışmanlığı sizin için bu kurallara uygun olarak içerikler hazırlar.

SEO Danışmanlığı sizin için sadece metin yazmaz aynı zamanda fotoğrafları da buna uygun olarak seçer. Resimler metninizi tamamlar ve potansiyel müşterilerin içeriğinizi okuyup ilgilendireceği olasılığını artırır. İnsanlar doğal olarak onlara çekilir. Ancak resim kalitesi önemlidir. Düşük kaliteli resimler, potansiyel müşterilere dönüşebilir. Görüntüler SEO'nuzu artırabilir. Doğru şekilde  optimize edilmişlerse trafik oluşturabilir ve arama motorunuzun sıralamalarını yükseltebilirler . Aslında, resim optimizasyonunun bir Google sıralama faktörü olduğu düşünülmektedir. Görüntüleri optimize ederken, dosya boyutunu mümkün olduğunca küçük tutun. Ayrıca, alt metin eklediğinizden ve anahtar kelimenizi açıklayıcı dosya adına eklediğinizden emin olmalısınız.

Birçok işle ilgilenirken SEO çalışmalarını her gün 2-3 saat ayırarak düzenli olarak yapabilir misiniz? Bu yüzden SEO Danışmanlığı ile çalışmak hem daha kısa zamanda sonuç almanızı sağlar hem de yanlış bir hamle de bulunarak web sitenizin geri sıralara düşmesine neden olabilir.

SEO  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ SEO ekibiyle web sitenize en verimli şekilde organik trafik sağlayabilir. Hedefimiz size hilelere başvurmadan sadece organik yöntemleri kullanarak web sitenize trafik sağlamak olacaktır.

SEO çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO Danışmanlığı yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. 

Etiketler: seo danışmanlığı seo danışmanı seo danışman

paylaş

İlgili YazılarYorumlar