Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
SEO Danışmanı İzmir

SEO Danışmanı İzmir

Sitenizin SEO’sunu etkili bir şekilde yönetecek profesyonel bir ekibin olması hayati derecede önemlidir. Sitenizin sıralamasını olumsuz yönde etkileyebilecek ve size ciddi satış kayıplarına neden olabilecek çok fazla değişken ve potansiyel hata var! SEO Danışmanı İzmir ile çalışarak web sitenizin Google’da ilk sayfaya gelmesini sağlayabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. 

İşte SEO Danışmanı İzmir uzmanı Medanis Bilişim A.Ş’dir. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda 5 yılı aşkın bir deneyime sahip olarak, emin ellerdesiniz.

Hepsinden iyisi, SEO Danışmanı İzmir ekibimiz sonuçları ve rahatlığı sunar. Sitenizin sıralamasının ne kadar iyi olduğu konusunda endişelenmenize gerek yok, hepsini yapıyoruz. Sadece sitenizin trafiğini, potansiyel müşterilerini ve evet’i izleyin. Satış her ay düzenli olarak artar!

Sitenizi, Google’ın zirvesinde, en kârlı anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için haftalar içinde alacağız. Ve daha da önemlisi, sizi orada tutacağız. Google’ın ne yapacağına bakılmaksızın!

SEO Danışmanı İzmir Stratejimiz basit…

Sitenizi yerel bölgenizdeki en çok hedeflenen trafiği veya hedeflemek istediğiniz herhangi bir diğer istediğiniz pazarı alabilecek anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için sitenizi organik olarak sıralayın !

Kanıtlanmış sıralama stratejilerimizi kullanarak, sitenizdeki özel olarak belirlenmiş açılış sayfaları ve içeriğiyle birlikte, hayal edebileceğinizden daha fazla hedefli trafik elde edersiniz.

En iyisi de, sizi şaşırtacak bir maliyetle!

Ne tür bir işinizin olduğu önemli değil.

 Profesyonel bir hizmet, restoran, tıp pratiği, diş hekimi uygulaması, başka bir “fiziksel” iş veya hatta ev tabanlı bir iş sahibi olsanız da, Google’da görünürlük şarttır. İnsanlar sizi internette bulamazsa rakibinizden alışveriş yapacaktır.

Yerel veya istediğiniz pazarda görünür ve arama yapılabilir olmak önemlidir.

Bu yüzden SEO Danışmanı İzmir için yerel SEO çok önemlidir. İşletmenizin veya hizmetinizin müşterilerinizin sizi aramak için kullandığı anahtar kelimeler veya kelime öbekleri tarafından görülebilmesini sağlayan özenli bir süreçtir!

Ve bunu yapmak çok kolay olsa da, olmadığını anlayın. Özellikle de rekabet gücü yüksek bir pazardaysanız. Bu nedenle SEO Danışmanı İzmir işletmelerin yerel pazarlarında SEO görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için deneyimli ve kalifiye profesyonellerden yararlanmaları önemlidir.

En İyi İzmir SEO, Karşıyaka ve Bornova bölgesindeki ve diğer tüm İzmir işletmelerine yönelik sonuçların elde edilmesinde kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Aslında, sonuç alabileceğimize çok eminiz, 60 gün içinde artan sıralamaları garanti ediyoruz .

Sitenizin trafiğini artıracak, daha fazla kişi / potansiyel müşteri ve sonuçta daha fazla satış sağlayacak sonuçları göreceksiniz !

SEO’da birçok işletmenin yaptığı ortak hataları yapmayın.

İşletmeler çok sık olarak yerel SEO yerine genel / küresel SEO’ya odaklanır . Aslında, birçok işletme sahibi yerel ve global SEO arasındaki farkı bile bilmiyor.

İşte anlaşma…

Hizmet verebildiğiniz müşterilerin yalnızca trafiğini istiyorsunuz. Örneğin, İzmir’de bir otomatik iletim mağazası işletiyorsanız, işletmenizin Ankara ya da İstanbul’da iletim hizmeti arayan bir kişi için arama motoru sonuçlarında görünmesi hiçbir anlam ifade etmez.

Bu noktada yerel SEO geliyor ve neden önemli?

Sitenizi  sıralamaya odaklayarak ve istediğiniz yerel pazarlara ait arama trafiğini hedefleyerek, çok daha iyi ve daha karlı sonuçlar elde edersiniz !

SEO Danışmanı İzmir Ekibimiz, yalnızca işletmeniz için geçerli olan belirli coğrafi bölgelere odaklanacaktır.

İşletmenizin birden fazla yeri var mı? Sorun değil, konumlarınızın Google ve hatta yerel arama motorları aracılığıyla yeni işletmelere girebileceği her yerel pazar segmentini hedefleyeceğiz! Herhangi bir iş için fayda sağlayacak basit, kazanan bir kavramdır. Aslında, müşterilerimizin birçoğu, ekibimizin SEO hizmetlerinin bir sonucu olarak, satış artışlarını %75-150 kadar artırdı!

Müşterilerimizin alt satırlarını geliştirmek için hepimiz varız. Bu, işletmeniz için yeni gelir akışları yaratacak kazanan, karlı sonuçlar sunmaya kararlı olduğumuz anlamına gelir.

Pahalı reklam olmadan en iyisi. Uzun süreli sözleşme veya taahhüt gerektirmiyoruz.

SEO Danışmanı İzmir işinize sonuç vereceğimizden, gelecek yıllarda bizimle kalmak isteyeceğinizden eminiz.

SEO Danışmanı İzmir işletmenizin satışlarını büyütmek konusunda ciddi iseniz, reklam için her ay binlerce dolar harcamadan, o zaman emin olun…  size yardımcı olabiliriz!

SEO başarısının anahtarı, müşterilerinizin nasıl arama yaptığını anlamaktır !

Sayısız araştırma yıllardır bildiğimiz şeyi kanıtlıyor. Tüketicilerin %90’ından fazlası yerel işletmelere, profesyonellere, yüklenicilere ve diğer hizmetlere yönelik çevrimiçi arama yapmaktadır. Aslında çoğu insan için, Google yeni Sarı Sayfalardır.

Kapsamlı veri ve araştırmalar sayesinde, tüketicilerin tıklama alışkanlıklarının yanı sıra ürün / hizmet için nasıl arama yaptığını da biliyoruz. Özetlemek gerekirse: Sitenizin sadece doğru arama sonuçlarında değil , doğru konumlarda da görünmesi çok önemlidir !

SEO Danışmanı İzmir Yerel SEO’nun nihai hedefi, potansiyel müşterileri merak aşamasından kalifikasyona almaktır. Bu, yalnızca sitenize götürülmeleri gerektiği gibi, sitenizde doğru yere götürülmeleri gerektiği anlamına da gelir.

Aradıkları şeyle ilgili olarak neyi bilmeniz gerektiği konusunda bilgi sağlayacak doğru açılış sayfası, gereksiz yere tıklamak veya gereksiz bilgileri elemek zorunda kalmaksızın.

Bu çok sezgisel konsepti uygulayarak, sadece daha nitelikli müşteriler elde etmeyeceğinizi, ancak bunları sizin tarafınızdan çok daha az pazarlama ve / veya satış gücü ile elde edeceğinizi göreceksiniz!

Sitenizi sizin için ilk sıralara taşıyalım!

Bu, SEO pazarlama denkleminin kritik ikinci yarısıdır.

Çoğu işletme sahibi, ana sayfalarına trafik çekmenin yeterli olduğunu düşünüyor. Daha fazla yanlış düşünemezlerGösterişli bir ana sayfaya trafik çekmek, ziyaretçileri teşvik etmek ve nitelendirmek için yeterli değildir. Onları iyi ve hatta alıcılara dönüştürmeyecek.

Ziyaretçilerinizi, ziyaretçinin aradığı şeyle doğrudan alakalı, yüksek düzeyde optimize edilmiş bir açılış sayfasına yönlendirmek önemlidir. Bu yerel SEO Danışmanı İzmir oyununda başarılı olmak için “gizli sos” dur ve bu yüzden yaklaşımımız çok etkili!

Sitenizin SEO’sunun tüm temellerini ele alıyoruz!

SEO Danışmanı İzmir ekibimiz, en çok ziyaretçiyi nitelikli ve satın almaya hazır müşterilere veya SATICILAR’a dönüştürmeye hazır hale getirmek için özel açılış sayfalarınızda tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu gösterecektir.

Gerekli içeriği, anahtar kelimeleri ve bilgileri size sağlayabilir, hatta sizin için açılış sayfalarını oluşturacağız!

Bu stratejiyi uygulamak, hizmetimizi benzersiz, son derece etkili ve güçlü kılan şeydir. Ayrıca SEO Danışmanı İzmir size görünür, somut sonuçlar sunabileceğimizi biliyoruz. Sahip olduğunuz iş veya hedef pazarınız ne olursa olsun!

Sitenizi değerlendirip size olası satışları ve / veya satışları artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi gösterelim !

SEO Danışmanı İzmir hizmetimiz açık ve basittir. Sonuçları garanti ediyoruz.

ARAMA MOTORU OPTIMIZASYONU (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (SEO), web sitenizi geliştirebilecek ve işinizle alakalı anahtar kelimeler ve kelime öbekleri için arama motoru sonuçlarındaki sıralamanızı artırabilecek bir dizi stratejiyi ifade eder.

Web sitenizi SEO Danışmanı İzmir SEO ile optimize etmek, hem kullanıcıların hem de arama motorlarının web sitenizi daha kolay bulmasına ve anlamasına yardımcı olur. Örneğin, “İzmir oyuncak mağazası” ifadesi için sıralamaya çalışıyorsanız, bu ifadeyi web sitenizdeki başlık etiketleriniz ve başlıklar gibi önemli yerlere dahil edebilirsiniz. Konuyla ilgili bilgileri içeren özel içerik de oluşturabilirsiniz.

SEO minimum bir finansal yatırım gerektirir ve inanılmaz bir geri dönüş potansiyeli vardır. Ve küçük işletmelerden en büyük şirketlere kadar herkes SEO stratejileri uygulayabilir.

 

TIKLAMA BAŞINA ÖDEME REKLAMI (PPC)

Tıklama başına ödeme reklamı (PPC) , reklamlarınızı tetiklemek istediğiniz anahtar kelimeleri ve kelime öbeklerini seçmenize olanak tanır. Ardından, kullanıcılar bu terimleri aradığında, reklamlarınız organik arama sonuçlarının üstünde görünür. Bu, markanızın çevrimiçi olarak yayılmasını artırabilir ve daha fazla müşteriye ulaşmanıza ve daha fazla gelir elde etmenize yardımcı olabilir.

PPC reklamcılığının en önemli avantajlarından biri, sonuçların beklenmesi gerekmemesidir. SEO Danışmanı İzmir TBM reklamları, hedeflenmiş trafiği web sitenize yayınlanmak üzere tıklandığında dakika içinde kullanmaya başlayabilir.

Web sitenize gelen trafiği hızla artırmak istiyorsanız, PPC mükemmel bir seçenektir.

 

SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI

SEO Danışmanı İzmir, işletmenizin en iyi sosyal medya kanalları ve ağlarında bir varlık geliştirmesine yardımcı olabilir .

Bu, mevcut ve potansiyel müşterilere katılmanızı ve bunları satın almaya teşvik eden ilişkiler geliştirmenizi sağlayacaktır. Takipçiler, işletmenize, hizmetinize ihtiyaç duyabilecek arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize de önerebilir.

Sosyal medyayı, şirketiniz hakkındaki genel duyguları izlemek ve hayranlardan ve takipçilerden geri bildirim almak için de kullanabilirsiniz.

 

İÇERİK PAZARLAMA

İçerik pazarlama, wp_betawpposts yayınlarından infographics, e-kitap ve videolara kadar her şeyi içerir.

Hem arama motorları hem de web sitesi ziyaretçileri taze ve kaliteli içerikleri sever. İşletmenizin arama motorlarında sıralamasını ve daha fazla müşteri çekmesini istiyorsanız, ilgi çekici içerikler oluşturmanız gerekir.

Bizim içerik pazarlama planları iş sonuçta çekmek ve daha fazla müşteri dönüştürmek için izin sanayii ile ilgili anahtar kelimeler için arama motoru sonuçlarında daha yüksek görünmesine yardımcı olabilir.

 

E-POSTA PAZARLAMA

SEO Danışmanı İzmir E-postayla pazarlama , mevcut ve potansiyel müşterilere gelen kutularına doğrudan ulaşmanıza ve bunları işletmenizden satın almaları için gereken bilgileri sağlamanıza olanak tanır.

Herkes işinizi duydukları anda satın almaya hazır olmayacak. Ancak e-posta pazarlaması, iletişim kurmanıza ve önemli güncellemeler ve bilgiler sağlamanıza olanak tanır. Ardından, müşteriler bir satın alma işlemi yapmaya hazır olduğunda, işletmeniz zaten en üst düzeyde olacaktır.

E-posta pazarlaması sadece uygun maliyetli değildir, aynı zamanda müşterilerinizi satın alma süreci boyunca yönlendiren kişiselleştirilmiş bilgilerle hedeflemenizi sağlar.

SEO Danışmanı İzmir, yerel arama motoru varlığını geliştirmek isteyen şirketler için yerel bir arama optimizasyonu çözümü sunar. Artık arama sonuçlarında 1 numaralı konum olmak yeterli değil. Zaman değişiyor ve yaptıkları gibi, arama motoru sonuçları yakından takip ediyor. Zaman geçtikçe, Google, kullanıcılara istedikleri zaman, istedikleri zaman, mümkün olduğunca rahat ve hızlı bir şekilde yanıt vermek için kullanıcı geri bildirimlerine ve kullanıcı davranışlarına göre arama sonuçlarını güncellemeye devam eder.

Daha kullanıcı dostu olmak için Google, uygun olduğunda yerel sonuçları görüntüler. Aslında Google, Google Yerel listelerinde ve Google Haritalar’da oluşturulan algoritmik ağırlık miktarını artırıyor ve son trendler herhangi bir gösterge ise, bu ağırlık yalnızca artış gösterecektir. SEO Danışmanı İzmir bu düşünceyle, yerel SEO Danışmanı İzmir, herhangi bir dijital pazarlama planı için modern bir temeldir.

Google Haritalar’ın arama sonuçlarına dahil edilmesiyle, 1 numaralı konumunuzu çarptırabilirsiniz. Bu nedenle SEO Danışmanı İzmir, Google Yerel girişinizin en yüksek potansiyele sahip olmasını sağlamak ve web sitenizin Google Harita sonuçlarında yüksek bir yere yerleştirilmesini sağlamak için hayati derecede önemlidir. Çünkü yapmazsan, rakiplerinden biri olacak.

Google Haritalar’a Yerleştirin

Yani, SEO Danışmanı İzmir şirketin yerel girişini optimize etmen gerektiğini biliyorsun, ama bunu nasıl yapıyorsun? Önde gelen yerel bir SEO şirketi olarak SEO Danışmanı İzmir, Google Yerel listeleri için hem web sitenizi hem de Google Rehber hesabınızı optimize etmek için kanıtlanmış bir stratejiye sahiptir . En iyisi, yerel SEO fiyatlandırması için rekabetçi stratejilerimiz, işinizi siyahta tutarak işinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Yerel SEO Danışmanı İzmir stratejimizin özelliklerini görmek için aşağıdaki yerel arama fiyatlandırma grafiğimizi görüntüleyin.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı