Logo

SEO Ankara


paylaş
SEO Ankara

Bir web sitesi sahibi olduğunuzda ilk etapta SEO'nun sizin için ne kadar önemli olduğu hesaba katılmaz. Dikkatle planlanmış bir SEO stratejisi Google'ın arama sonuçlarındaki konumunuzu korumak için uygulanabilecek en iyi ve karlı yöntemdir. SEO Ankara stratejiniz yoksa, sonuçta arama sonuçlarında düşük sıralara gelmiş olursunuz ve bu olmak istediğiniz yer değildir. Düşük sıralama İşiniz için iyi değil ve müşterileriniz için de iyi değil.

İçerik pazarlama stratejinizin, ilginç medya ve üstün içerik aracılığıyla müşterilerinizi çekmesini istiyorsunuz ve Google'ın ve diğer arama motorlarının da isteyeceği şey budur.

1.SEO Ankara Beklentilerinizi Anlamanın Faydası

SEO Ankara kampanyasında iyi düşünülmüş ilk adım, ajansı vermek için kapsamlı bir soru ve cevap oturumudur ve umut, beklenti ve hedeflerinizin net bir şekilde anlaşılmasını sağlar. Bu görüşme, ajansınıza "hayalinizdeki olasılığı" tartışmak ve açıklamak için mükemmel bir zamandır.

Kendi deneyimlerimize göre, bu sefer de, ideal olasılığın nasıl göründüğüne dair daha iyi bir anlayışa sahip olmanızı sağlar. Daha sonra bu bilgiyi alıp tanımladığınız gibi potansiyel müşterilerin arama alışkanlıklarını araştırmaya başlarız ve web sitenize bu tür ziyaretçileri çekecek bir SEO stratejisi geliştiririz.

2. Sektörünüz ve Yarışmamızın Geliştirilmiş Bilgisinin Faydası

Web sitesi optimizasyonu, yeni iş veya tavsiye gibi bazı somut sonuçlar verir ancak en önemli faydalarından biri, içinde olduğunuz endüstrinin ve sizi çevreleyen rekabetin gelişmiş bilgi ve anlayışıyla birlikte gelir. Bir SEO Ankara ajansı, ticaretiniz ve iş dünyası için savaştığınız insanlar söz konusu olduğunda harika bir ortak olabilir ve üçüncü bir taraf olarak hareket edebilir.

Bu fayda söz konusu olduğunda, burada Medanis Bilişim'de gördüğümüz en büyük sorun, müşterilerin günlük olarak kullandığınız jargonu bildiklerinin yanlış bir varsayımdır. Örneğin, burada çok fazla zaman geçirdiğimiz adımlardan biri, bir SEO kampanyasının anahtar kelime araştırma kısmıdır. Bir spor salonunuz varsa ve daha yaygın olarak bilinen " gerginlik egzersizleri" ve "squats" yerine , "Isometrics" ve "Plyometrics" gibi endüstri dili cümleleri için optimize etmeye çalışıyorsanız, internet kullanıcılarının büyük bir kısmını dışlarsınız.  Sektörünüzün ve rekabetin iyi bir şekilde anlaşılması, pazarın gerçek payından yararlanabilmek için sizi daha iyi bir konuma getirebilir.

3.SEO Ankara Arama Motorlarında Artan Görünürlük Faydası

SEO Ankara 'da görülen en yaygın avantaj, arama motorlarında görünürlüğün artmasıdır. Belirli bir süre sonra ölçülebilir bir yatırım getirisi olması durumunda uygun SEO nedeniyle arama motorlarında artan bir görünürlüğün yalnızca bir yararı olduğuna dikkat çekmektedir. Optimize edilen ifadeleriniz için daha yüksek arama hacmi harika ve artan trafik harika, ancak yalnızca arama yapan kullanıcılar ve ziyaret edilen trafik satışlara veya yönlendirmelere dönüşüyor.

Araştırma ifadeleri ile arama motorlarında görünürlük söz konusu olduğunda ifadeler satın alma arasında net bir ayrım olduğuna karar verdik. İşte bir SEO örneği: 2 cümle "2014 Jeep" ve "2014 Jeep Patriot 20.000 Kilometre Altına" al. Her iki cümle de optimize etmek için iyi ifadeler gibi görünüyor, ancak her ikisini de ararken kullanıcı niyetinde büyük bir fark var. İlk cümle, daha çok bir araştırma cümlesidir, biri sadece 2014'te yapılan Jeep'le ilgili bilgi aramaktadır. İkinci iğne, daha spesifik olmakla birlikte arama hacminin çok daha küçük bir miktarına tabidir; satın alma deyimidir. Satın almaya hazır biri tarafından sorgulanır, satın almak için bir yere ihtiyaçları vardır. Artan arama motoru görünürlüğünün yararı, SERP'lerde gösterilen cümlelerle büyük ölçüde belirlenir.

4.SEO Ankara Kalifiye Trafiğin Web Sitenize Ulaşmasının Faydası

Son noktayla devam ederseniz, son derece kaliteli trafiğe sahip olmanın faydası web sitenize kazandırdığınızda, SEO Ankara yatırımınızdan kazanç bulmanızın anahtarı oluyor. Bazı SEO ajansları, "siyah şapka" mı yoksa sadece tembel mi, yüksek arama hacmine, kampanyalarının başarılı olduğunun tartışılmaz kanıtı olarak yalın olacak, ancak yüksek oranda hedefli ve nitelikli olmadığı sürece trafik anlamsız olabilir.

Medanis Bilişim'de, daha spesifik anahtar kelime öbeklerinin bulunduğunu tespit edersek, trafiğinizin niteliği o kadar artar. Bu gerçeğin ikinci yönü, Google ve diğer arama motorları web sitenizi güvenilir ve bu niş cümlelerinin otoritesini görüntülediğinde, daha genel ifadelerin sıralaması daha kolay olacaktır. Bir örnek olarak Yerel SEO'yu kullanalım. "İyi Döner Ankara'da" ifadesini optimize ederseniz ve Google'ın bu cümlelerde otoritesi olmaya başlıyorsanız, "Döner Ankara" veya "İyi" gibi daha az spesifik cümleler için optimize etmeye başlayabilirsiniz.

5. SEO Ankara Kampanyanızdan Kalıcı Sonuçların Faydası

SEO Ankara ve tıklama başına maliyet arasındaki göze çarpan fark, SEO'nun uzun vadeli, kalıcı sonuçları ve tıklama başına maliyetin kısa süren gideridir. İyi bir SEO kampanyası, belirli bir web sitesinin bir arama motorunun algısında kalıcı bir etki yaratacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle SEO Ankara çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

SEO Ankara yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: seo ankara ankara seo

paylaş

İlgili YazılarYorumlar