Logo

SEO Ajansları


paylaş
SEO Ajansları

Firmalar daha fazla işletmeye ulaşabilmek için web sitesi sahibi olmayı tercih ediyor. Web siteniz ne kadar çok kişi tarafından ziyaret edilirse müşteri sayınız o kadar artacaktır. Web sitenize trafik çekmenin çeşitli yolları var. SEO Ajansları ile çalışmak bunlardan en etkili olanı.

SEO Ajansları ile yapılan çalışmalar sonucunda web sitenize organik hit alabilirsiniz. Web sitenize gelen trafiğin en değerlisi organik olarak gelenlerdir. İnternet kullanıcıları bir araştırma yaparken arama motorlarına bazı kelimeler yazarlar. Bu kelimelere anahtar kelimeler denir. Sizin amacınız web sitenizde bulunan içeriklerin ya da ürünlerin bu aramalar sonucunda çıkmasını sağlamak olmalı.

SEO çalışmalarını aslında siz de yapabilirsiniz ancak disiplinli ve zorlu bir çalışma olduğu için genelde tamamlanmadan yarıda bırakılır. SEO Ajansları sizin için bu çalışmaları düzenli olarak yürütebilir.

SEO çalışmalarında ciddi sonuçlar almak için günde 2-3 saatinizi bu işe özellikle ayırmanız gerekiyor. SEO uyumlu metinler yazarak her gün web sitenize en az 5-6 yazı eklemeniz gerekiyor. SEO Ajansları sizin için SEO uyumlu metinler hazırlayarak sizlerin yerine SEO çalışmalarını yürütebilir. Ayrıca SEO çalışmalarında sosyal medya paylaşımları da önemli bir yere sahiptir.

Özgün içerik yazmanın yanında kullanılan fotoğrafların ve videoların da özgün olarak eklenmesi gerekmektedir. Seo çalışmaları en erken 5-6 ay içerisinde sonuçlanmaya başlar. Rekabeti düşük kelimelerde sonuçları 2-3 ay içerisinde alabilirsiniz. Ancak bazı kelimeler de rekabet oranı yüksek olduğu için bir seneye kadar süre uzayabilir.

SEO Ajansları içerik ekleme çalışmalarını sözleşme gereği aksatmadan yapmak zorundadır. Bir sene boyunca her gün en az 300-400 kelime ki rekabet oranı yüksek kelimelerde 2000 kelimeye yakın içerikler oluşturmak zorundasınız. Ne kadar fazla içerik ekleyebilirseniz sonuçlar o kadar iyi olacaktır.


SEO Ajansları 'na Yatırım Yapmanın 3 Sebebi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), bir sitenin ücretsiz (organik) arama sonuçlarında görünürlüğünü iyileştiren ve ilgili ziyaretçileri bu siteye yönlendiren bir dizi uygulama anlamına gelir. Doğru SEO Ajansları işinizin başarısını hızlandırabilir.

Popüler inancın aksine, SEO ölü değildir. Google'ın algoritmasındaki değişiklikler sayesinde, yalnızca dönüşüm geçirdi ancak her işletmenin çevrimiçi pazarlama stratejisinin ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor. Etkili SEO Ajansları da dahil olmak üzere bir dizi avantaj sağlar:

 • Tasarruf

  SSEO Ajansları, müşteri edinme maliyetini düşürürken çevrimiçi satış hacmini geliştirir.

 • Müşteri Hedefleme

  SEO Ajansları, aktif olarak kaliteli ürünler veya hizmetler arayan motive alıcılara ulaşan organik arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzü artırır. SEO sadece sizi ziyaretçilere almaz - alıcılar alır.

 • Uzun Vadeli Büyüme

  Kaliteli SEO Ajansları hizmetlerinin sunduğu yüksek yatırım getirisi sayesinde işiniz daha verimli hale gelecek ve daha büyük kar marjlarıyla uzun vadeli büyüme için hazırlanacaktır.

Peki neden Google AdWords yerine SEO çalışmaları yapmalıyız?

Google AdWords kısa zamanda sonuçlarını alabileceğiniz etkili bir reklam türü. Web sitenizde SEO çalışmaları yaparken bir yandan da Google AdWords reklam vermeniz gerekir. Düşünsenize işletmenize hayat boyu reklam ücreti ödemek size fazla maliyetli olmaz mı? SEO Ajansları ile çalışarak reklam maliyetlerinizi gittikçe düşürebilirsiniz ve kalıcı olarak 1-2 sene içinde reklam maliyetlerinden kurtulabilirsiniz.

"Müşterileriniz sizi arıyor", yalnızca etiket çizgisinde değil, SEO yöntemlerimizin arkasındaki itici güç olarak hizmet ediyor. Çoğu SEO Ajansları yalnızca bu sonuca ulaşmanın bir sonucuna odaklanır; çalışılan kapsamlı stratejileri formüle etmenin çok daha önemli olduğuna inanıyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin en gelecek vaat eden umutları tarafından bulunmasını sağlamaktır.

SEO Ajansları Medanis Bilişim AŞ, her bir müşteri için geliştirilen eşsiz ve çok boyutlu taktiklerden oluşan bir settir. Bu taktikler, her bir müşterinin mevcut durumunun, endüstrisinin, rekabet ortamının ve iş hedeflerinin özelliklerini yansıtmak için SEO Ajansları Medanis ekibi tarafından dikkatlice hazırlanmıştır.

SEO Ajansları Medanis'in Temel Güçlü Yönleri

 • Ana Odağımız Satışlarınızı Artırmaktır

  SEO Ajansları olarak SEO hizmetlerimiz pozisyon veya trafik satmakla alakalı değildir. Yatırım Getirinizi izleriz ve satışlarınızı artırmaya odaklanırız; bu da gerçekten önemli olan şeydir.

 • Üçlü Etki Sunuyoruz

  Beyaz şapka bağlantı kurma hizmetlerimiz, markanızın farkındalığını artırır, doğrudan ziyaretçilerin sayısını artırır ve organik girişlerinizi geliştirir. Buna "Üçlü Etki" diyoruz ve başarınızı fırlatacak.

 • Uzun Vadeli Fiyat Sağlıyoruz

  Oluşturduğumuz bağlantılar, sitenizin veya açılış sayfalarınızın yıllarca organik arama sonuçlarında güçlü bir konumda olmasını sağlayarak sizinle sonsuza kadar birlikte kalın.

 • Yayıncılık Kaynaklarının Denenmiş ve Doğru Veritabanına Sahip

  SEO Ajansları yıllarca, çeşitli endüstrilerdeki bir web siteleri için büyük bir editör kontağı veritabanı hazırlamak için çalıştık. İşiniz için bağlantılar kurmak ve siteniz için bağlantılar almak için bu veritabanına giriyoruz, çevrimiçi varlığınızı güçlendiriyoruz

SEO Ajansları 'nın SEO Hizmetlerine Neler Dahil Edilir?
 • Sitenizin Teknik Sağlık Bilgileri

  Sitenizin sıralamalarını ve arama motorlarındaki büyümeyi engelleyen, sayfa gecikmesi ve 404 sorunları gibi her türlü teknik sorunu düzelttiğinizde bulmanıza yardımcı oluruz. Sitenizin, Google'la olan en yeni en iyi uygulamalara bağlı kalmasını sağlıyoruz, böylece yeni algoritma güncellemeleri için ayarlamalar yapabilirsiniz

 • Anahtar Kelime Araştırma ve Sayfa İçeriği Optimizasyonu

  Sitenizin karlı arama sorgularıyla alaka düzeyini artırmak için çevrimiçi arama yaptıklarında hedef müşterilerinizin kullandığı gerçek arama terimlerini bulabilirsiniz. Bu anahtar kelimeleri, sitenizin her sayfasını optimize etmek için kullanırız.

 • Bağlantı Edinimi

  SEO Ajansları ile benzersiz içerik pazarlama stratejileri, ortaklıklar ve hedef kitle katılımını kullanarak yetkili kaynaklardan kaliteli bağlantılar kazanmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Yeni forumlar ve sitelerle ilgili bağlantıları alacağız, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yeni bir kitleye tanıtıyoruz

 • Web Analizi ve Trafik İzleme

  SEO Ajansları kampanyanızın işletme hedeflerinizi karşılamasını sağlamak için trafik kaynaklarıyla ilgili verileri toplamak ve temel performans göstergelerini (KPI) ölçmek için en yeni analitik araçlardan oluşan bir cephanelik kullanırız.

 • Görselleştirme ve Raporlama

  Temel bulguları ve önerileri konuştuğunuz bir dile çeviriyoruz - İş. Bu şekilde, kampanyanızın gerçek dünyadaki etkisini anlayabilir ve daha sonra hangi adımların atılması gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

SEO Ajansları, SEO strateji hem sayfa içi ve hem de sayfa dışı taktikler kullanılarak uygulanmaktadır:

Sayfa İçi SEO Entegrasyonu: SEO Ajansları sayfa içi SEO sürecinin ilk adımı, Medanis'in bir müşterinin endüstrisini, geçmiş çabalarını ve rekabeti araştırdığı ayrıntılı bir araştırma dönemidir. Bu süreçte toplanan bilgilere dayanarak, SEO Ajansları ekibi, şirketin bulunması gereken bir dizi anahtar kelime tanımlar. Bu terimler stratejik anahtar kelime bulutlarına gruplanır. Ardından müşterinin web sitesi bu anahtar kelime bulutları için optimize edilmiştir. Etiket, üstbilgi ve bağlantılar gibi site meta verileri, mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için tümüyle tasarlanmıştır.

Sayfa Dışına SEO Entegrasyonu: Bir müşterinin web sitesi optimize edildikten sonra, sayfa içi çabaları desteklemek için bir sayfa dışı stratejisi oluşturulur. Bir sayfa dışı program, marka görünürlüğünü artırmak için bir siteye yüksek kaliteli geri bağlantılar üretmek üzere tasarlanmıştır. SEO Ajansları, bağlantı kurmak için sosyal medya organlarının ve aktif çevrimiçi toplulukların stratejik kaldıraçlarına dayanır.

Diğer kurumların aksine, İş Dünyası tam şeffaflığa inanmaktadır. Müşterilerimiz, her zaman ahlaka aykırı olduğumuzdan ve siyah şapka taktiklerinden asla vazgeçmediğimizden emindir. Bunun yerine, rekabetçi ve sürdürülebilir sonuçlar sunuyoruz.

Müşteriler sadece arama, okuma, gezinme ve alışveriş yapmazlar. Sohbet ediyor, paylaşıyor, beğeniyor, blog, tweet ve pin gibi. Ayrıca izleyebilir, oynayabilir, etiketleyebilir, dinleyebilir, karşılaştırabilir, inceleyebilir ve fotoğraflayabilirler.

PC'lerin ve dizüstü bilgisayarlardan tabletlere, akıllı telefonlara, oyun konsollarına, akıllı TV'lere ve kimlerin ne istediğini her kim biliyorsa, parmak uçlarında daima bir dizi cihazla yapıyorlar:

Evde ya da ofiste, masalarından yürüyorsanız, yürüyorsanız ya da arabalarınızda, otobüslerde ya da trenlerde, bir kanepede, TV önünde, hatta yatağınızda ya da mağazanızın içindeyken.

Bizim işimiz, bu kullanıcıları markanızla bağlamaktır.

İş hedeflerinize dayalı bir yaklaşım tasarlayarak, markanızı ve müşterilerinizi anlayarak başlıyoruz. Yaratıcılığımız, teknik mükemmellik ve çok kanallı düşüncemiz birleştirildiğinde, bunları bulmanıza ve onlara bağlanmanıza yardımcı olan bir dizi dijital pazarlama hizmetleri sunacağız. Nerede olursanız olun, ne yapıyorlarsa ne yapıyorlarsa yapıyorlar.

İÇERİK + SOSYAL = KATILIM

SEO Ajansları markaların, yayıncı ve eğlencecileri ilgili yollarla konumlandıran, kitleleri ile etkileşim kuracak sosyal içerik ve deneyim programları geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Bu, açık olan işlemin ötesinde dinleyicileriyle bir ilişki geliştirmelerine yardımcı olur. Bunu yapıyoruz çünkü markanıza bağlanmış insanlar yakın ve sadık kalır. Konuşuyor, yazıyor, paylaşıyor, bağlantı kuruyor ve beğeniyorlar. Eylemleri trafiği yönlendirir ve SEO'nun arkasındaki itici güçtür ve bağlantı kurma, sosyal ağınızın ve markanızın büyümesi ve diğer pazarlama çabalarına daha fazla tepki verecek konumdadır.

Ancak dikkat kısa ve orada içerik var. Ve içeriğin başarısız olduğu hurda yığını makale, enformasyon, video ve diğer herkes tarafından basitçe geçilen yemlerle dolu. Bu nedenle, müşterilerimize platformlarını ve izleyici kitlelerini farklı şekillerde hareket ettiren ve etkileşime giren alakalı içerik ve deneyimler yaratma becerisi kazandıran 4 aşamalı bir süreç geliştirmek için teknolojiyi, yaratıcılığı ve topluluğu yaygınlaştırıyoruz.

Alakalı içerik oluşturuyoruz

ALAKALI İÇERİK OLUŞTURUYORUZ

SEO Ajansları içerik pazarlama stratejileri, işletmenin kendi mesajlarını zorlamaya yönelik motivasyonları ile müşterinin kendilerini ilgilendiren şeyleri tüketmek istemesinin arzuları arasında ince bir çizgiyi göstermektedir. Çoğu stratejinin iğneyi hareket ettirmemesinin nedeni, bu ince çizgiden uzaklaşmamasıdır. Doğru içeriğin doğru insanlarla buluşmasını sağlamak için alaka düzeyine odaklanırız.

Kitlenizi dinleriz

KİTLENİZİ DİNLERİZ

SEO Ajansları olarak doğrudan müşterilerinizin ve topluluğunuzun anahtar etkenlerinin anlamlı yollarla ana motiflerine çekilmesine inanıyoruz. Ne aradıklarını, neleri ilgilendirdiklerini ve ne hakkında yorum yazdıklarını anlamak istiyoruz. Bu sebeple, SEO Ajansları hedef kitlenizin konuşmalarını vurgulayan ipuçlarını bulmak için sosyal ağ izleme, anahtar kelime araştırma ve analitiklerinize derinlemesine dalmadan diniyoruz.

İçerik stratejileri tasarlıyoruz

İÇERİK STRATEJİLERİ TASARLIYORUZ

SEO Ajansları reklam metin yazarlarının, tasarımcıların ve sosyal medya uzmanlarının kendi kurum içi yaratıcı ekipleri, deneyimleri yaratan özel içerik pazarlama stratejilerini stratejik hale getirerek müşteriyi müşteriyle buluşturuyor. Paylaşmalarını, katılmalarını, katılmalarını, beğenmelerini ve bağlantı kurmalarını istiyoruz. İçerik stratejileri yalnızca yazılı kelimeyi değil, aynı zamanda videoları, grafikleri, teknik incelemeleri, incelemeleri ve etkinlikleri içermektedir. Sıralamaya erişmenize yardımcı olmak için yenilikçi içerik stratejilerini birden çok medya

Sahne sunuyoruz

SAHNE SUNUYORUZ

Tüm içeriğin, bilenler tarafından uzak ve geniş bir alana taşınmasını sağlarız. Saygı duyulan ve takip edilen içerikler ve paylaşımlar yapıyoruz. Bu etkileyenler, içeriğe ivme kazandırarak, okuyucuların sohbette de katılacakları yeri teşvik ediyor. Beğenmek, bağlamak, paylaşmak ve bağlanmak. Bu yüzden, bilinen endüstri uzmanları, blog yazarları, gazeteciler ve eleştirmenlerle olan ilişkilerimize ulaşıyoruz ve oluşturduğumuz içerik ve deneyimlere katılıyorlar.

 Outreach

OUTREACH

İçeriğinizin doğru insanlara ulaştığından emin olmak zorunludur, aksi takdirde mekanda yüzen zor bir çok iş var. Sosyal Yardım, yalnızca doğru kişilere ulaşmak değil, ilişkileri kurmak, dinlemek, bağlanmak ve ilgi çekici olmakla ilgilidir. SEO Ajansları hedef kitlenizi tanımlamak bir şeydir, ancak boşlukları doldurmak ve kiminle konuşmak gerektiğini tanımlamak başka bir şeydir.

Sonuçları ölçüyoruz

SONUÇLARI ÖLÇÜYORUZ

Online içerik uzun bir yol kat etti. İçerik çiftlikleri uzun zaman önceye benziyor. Bugün hepsi, uzun ömürlü ve belirli bir kitle için değerli bir içerik sunan içerik oluşturma ile ilgilidir. SEO Ajansları ölçüm, içerik pazarlama çabalarımızın belkemiğidir ve bağlantılar, satışlar, trafik üretimi, paylaşımlar ve artan görünürlük gibi sonuçların aranması niceliksel olarak yapılmaktadır ve marka bilinirliği ve müşteri kalıplarının tanımlanmasına yol açmaktadır.

Bugünün web araştırmacıları, her zamankinden daha hızlı ve daha kaliteli olan sonuçları arıyor.Siteler, organik arama sonuçlarını öncelikli olarak almak ve bilmek, gitmek ve satın almak isteyen her kullanıcının en iyisini elde etmek için ince ayarlanmış ve alakalı olmalıdır.

Organik arama, müşterilerin dilini ve arama motorlarının dilini konuşan aynı zamanda, teknik gereksinimler ve fırsatlar hakkında bir anlayışla bir izleyici anlayışını harmanlıyor. Doğal, organik sıralamaya ulaşarak siteniz görünür kalır, markanızın farkındalığını geliştirir, güveni artırır ve işletmenizi insanların zihinlerinde ön planda tutar.

Saniyede 65.000 dünya çapında arama gerçekleşiyor. Bu aramaların şekli, Cortana, Google Assistant, Siri ve tabii ki mobil arama gibi sesli arama ve kişisel asistanlarla birlikte sürekli değişiyor. SEO Ajansları Arama motorlarının sonuçları sıralamadaki yolu daima değişiyor, daha fazla anlayış ve akıllı düşünceler bu değişikliklerden tahmin ve kar elde etmek, kullanıcılara doğru yerleri, cevapları ve anları elde etmek için gerekliydi.

Uzun vadeli büyüme ve sadık bir müşteri tabanı sağlamak için, SEO stratejinizin  eğilimleri sürdüğünden ve oyun öncesinde kaldığından emin olun.  SEO için bütüncül bir yaklaşım. Müşterilerimiz, hem marka hem de markaya özel olmayan arama terimleri için ve cihazlar arasında yerel ve uluslararası düzeyde yer almaktadır.

BÜTÜNCÜL BİR YAKLAŞIM

Dönüşüm sağlayan arama terimlerini tanımlamak için anahtar kelime optimizasyonu için PPC ile birlikte çalışan, bütüncül bir organik arama hizmeti sunuyoruz. SEO Ajansları olarak Sayısal Metin Yazarlığı uzmanlarımız, genel ticari hedeflerinize ulaşmamızı garanti altına almak için ses ve teknik seviyenize uygun harika bir kopyasını ve olağanüstü sosyal yardım için Dijital PR ve Sosyal ekiplerimizi oluştururken destekliyoruz.

TEKNİK SEO

SEO Ajansları Teknik SEO ile organik büyümenin temellerini atın. Müşterilerinizi iyi çalışan ve mobil cihazlar da dahil olmak üzere iyi görülen hızlı sayfa yükleme hızlarıyla etkileşime sokmaya devam edin ve oturum açma ile dönüşüm oranı optimizasyonu ile çıkışa kadar olan hedef tamamlamaları en üst düzeye çıkarın. Mantıksal ve iyi yapılandırılmış bir site, daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaratmaya yardımcı olur, ürün sayfalarını ve yanıtları daha hızlı sağlar ve müşterilerin sitenize daha uzun süre kalmasını sağlarken, müşterinin düşüş olasılığını da azaltır.

SAYFA İÇİ İÇERİK OPTİMİZASYONU

Ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı olması için, içeriğinizi işletmeniz için en kullanışlı arama terimlerinde hazırlayın; doğal ve bilgilendirici ürün açıklamaları. SEO Ajansları Blog içeriği konuları, önemli olan soruları cevapladığınızdan emin olmak için ilham alıyor ve ilgili kullanıcı sorguları ve niyeti etrafında oluşturuluyor. İç bağlama ile alakalılığınızı artırın ve Sonuçlar sayfanızın gayrimenkulünü Öne Çıkanlar, Zengin Kartlar, Yerel Arama optimizasyonu ve daha fazlasını kullanarak en üst düzeye çıkararak arama bulma şansınızı artırabilirsiniz.

SAYFA DIŞI OPTİMİZASYON

Sayfa dışı optimizasyonla sayfa sıralama performansını geliştirin. Sitenize yüksek kaliteli bağlantılar kazandırmak, arama motorlarına güçlü sıralama sinyalleri gönderir ve doğru kitleyi çeker. Kitlenizi tam olarak anlamak ve bağlantı kazanmak ve trafiği çekmek için her fırsattan yararlanmak için tam pazar araştırması yapıyoruz. SEO Ajansları Müşterilerinizin size daha fazla güvenmesine yardımcı olan kaliteli sitelerle sürekli ilişkiler kurduğumuzdan ve sıralamayı tutanlardan kurtulduğumuzdan emin olalım.

DİJİTAL İÇERİK İKNA EDİCİDİR. HAREKETE GEÇİRMESI GEREKİYOR. BULUNABİLİR OLMASI GEREKİR. VE DOĞAL OLARAK OKUNABİLİR OLMASI GEREKİR. VE MARKANIZIN SES TONUSUNDA YAZILMALIDIR. VE BENZERSİZ OLMASI GEREKİR. METİN YAZARLIĞI EKİBİMİZ, ALICI KARAKTERLERİNİZE VE ARAMA MOTORLARINDA YER ALAN KULLANICILARA DOĞRUDAN HİTAP EDEN ÖZEL DİJİTAL İÇERİK OLUŞTURMAKTADIR.

Dünya genelinde 2 milyardan fazla insanın (Statista'ya göre) 2019'da çevrimiçi olarak mal ve hizmetler satın almayı umduğumuz için, sattığımız ürünleri tanımlamak için kullandığımız kelimeler dönüşüm yolunda daha da köklü hale geliyor. Ürünlere, fotoğraflara ve web içeriklerine dokunmak, hissetmek ve yaşamsal boyutlu görüntüler elde etmek, gitmek zorunda oldukları şeylerin hepsidir. Bu yüzden SEO Ajansları iyisi olmalı.

Müşterilerinize, dönüşüm hunisinin her aşamasında satın alma kararlarını bildirmek için kısa ve uzun kopyalamayı içeren optimize edilmiş dijital içerik yazıyoruz.

E-TİCARET ÜRÜN AÇIKLAMALARI

Üreticinin sağladığı pazarlama metni ile içerik üretimi yapmamak için markanızın benzersiz ürün açıklamaları gerekir. Okurunuzla doğal olarak beliren markaya özgü ve markaya özgü olmayan anahtar kelimelerle konuşan faydalı ve ikna edici ürün açıklamalarına yer verdik; ürünlerinizin cezalandırılmayı önlerken keşfedilmesine yardımcı oluyoruz. Her dokunma noktasında tutarlı bir marka deneyimi sağlamak ve yüksek spesifik teknik jargonu kullanıcı dostu bir içeriğe dönüştürmek için ses tonunda yazıyoruz. Ve içeriğin, cihazlar arasında kolaylıkla okunması için biçimlendirilmiş ve dönüştürülecek şekilde tasarlanacak en uygun uzunluğa sahip olmasını sağlıyoruz.

WEB SİTESİ İÇERİĞİ

Kitlenizin sorgularına doğrudan yanıt vererek hedefe ulaşma eylemlerini teşvik eden kopyayla web sitenizde kullanıcı akışını sürdürün. SEO Ajansları bir deneyim veya hizmeti tanımlamak için sayfa üstü içeriğinden, ana sayfanın başlıklarına ve kullanıcıları bu iletişim formunu doldurmaya teşvik eden küçük kopyaya kadar her sözcük sayar.

İÇERİK KAMPANYALARI

İlgili kullanıcı soruları etrafında yapılandırılmış düzenli yerinde içerikle müşteri yolculuğunun her aşamasında olun. Hedef tüketicinizi çeşitli kanallarda eğlendirmek, bilgilendirmek ve etkileşimde bulunmak için paylaşılabilir içerik kampanyaları oluşturuyoruz. Markanızı güçlendirmek ve arama görünürlüğünüzü artırmak için hazırlanan anlayışlı blog yazıları, beyaz kağıtları, araştırma makaleleri, ayrıntılı kılavuzları ve daha pek çok şeyi kullanarak kendinizi düşünce lideri olarak konumlayın.

SEO SIRLARI

Son 15 yılda, SEO'nun sıralamasında sır 1 gizli anahtar kelimelerle dolu sayfaları sıkıştıracak ve giriş sayfalarına sahip motorları kullanıcıların ilgisini çekmek için alakalı içeriği sağlayan yüksek bir yatırım getirisi disiplininde sızdırarak arama motorlarını manipüle etmekten evrimleşti. SEO Ajansları SEO pazarlama ve web geliştirme kararlarına rehberlik etmek için veri odaklı bir metodoloji haline geldi. SEO önerileri artık, kullanıcı deneyimini optimize etmek, markanızı tanıtmak ve yararlı sıralama sinyalleri veren olumlu bir geribildirim döngüsü oluşturmak için sorgu sıklığını, arama niyetini ve analiz araçlarını kullanmaktadır.

SEO Ajansları olarak işimiz arama motorlarını kandırmak değil; işimiz, kullanıcıların neyi istediklerini ve nasıl teslim edileceğini anlamanıza yardımcı olmaktır. Süreç, site bilgi mimarisini belirlemek için sorgu sıklığı ve anlamsal gruplamaları kullanan anahtar kelime araştırmasıyla başlar. Arama amacı, içeriği yönlendirir ve her sayfanın bilgi kokusunu tanımlar. Bu bilgi, yüksek arama motoru sıralamalarını hak eden harika içerik ve alakalı sayfalar geliştirmek için bir plan sayfası olan bir anahtar kelime haritası halinde derlenmiştir.

SEO Ajansları SEO, bir danışmanın bir dizi tavsiye sunduğu ve uzaklaştığı bir çerez kesici işlem değildir . Tasarım, BT, ürün ve pazarlama ile işbirliği gerektiren tekrar eden bir süreçtir. Yol boyunca SEO Ajansları Medanis, temel ilkeyi alakalı olmaya ve içeriği kullanıcı niyetiyle hizalandıran bir web sitesi geliştirmeye ve kullanıcının sit sahibininkiyle olan niyetini hizaya getiren açık harekete geçirici mesajlar sunmaya çalışır. SEO'nun bu yeni biçimi kullanıcıları dinlemeye yöneliktir ve istediklerini vererek - Arama Motoru Optimizasyonu, Web Sitesi Optimizasyonu haline gelmiştir.


DİJİTAL PAZARLAMA PLANLAMASIKendi dijital pazarlama stratejinizi sıfırdan inşa edin. SEO Ajansları Pazar araştırması, risk değerlendirmesi ve özel internet pazarlama stratejisi geliştirme en etkili promosyon yöntemlerini ve kanallarını seçmenize yardımcı olmak için yatırım yapacaktır.

TIKLAMA BAŞI ÖDEME YÖNETİMiGoogle Adwords, Google Görüntülü Reklam Ağı, Facebook, YouTube, Twitter'da Tıklama Başı Ödeme reklamıyla web sitenize yerleşmiş bir trafik akışı oluşturun. Bölge, yaş, ilgi alanları, meslek unvanını hedefleyerek onları ilgilendiren kitleyi cezbet.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONUYerinde SEO Ajansları ve SEO optimizasyon uygulamaları, içerik pazarlama yöntemleri ve PR ile bağlantı kurma faaliyetlerinin çok yönlü bir karışımı aracılığıyla Google'ın ücretsiz arama sonuçlarından (organik giriş) web sitenize daha fazla potansiyel müşteriyi yönlendirin.

KULLANICI DENEYİMİ
Sitenize, yeni ziyaretçiler çekmek ve satışları artırmak için yepyeni bir görünüm ve işlevsellik kazandırın. SEO Ajansları müşterilerinizin web sitenizin ilk bakışta aşık olmasını sağlamak için benzersiz bir deneyim tasarlayın ve tekrar satın almak için geri gelin.

DÖNÜŞÜM ORANI OPTİMİZASYONUPazarlama çabalarınızın başarılı olmasını sağlayın. Aynı miktarda trafikle daha fazla satış ve sıcak yol açabilirsiniz. SEO Ajansları web sitenizin görünümünü ve hissini optimize ederek, ziyaretçilerin en uygun kullanıcı deneyiminin keyfini çıkararak dönüşümleri artırın.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞIBinlerce potansiyel müşteriyle iletişime geçin ve sosyal olarak markanızın etrafında sadık bir topluluk oluşturun. SEO Ajansları Facebook, Twitter, Instagram ve diğer ağlardaki kampanyalarla marka bilinirliğini ve müşterileri ile olan iletişimini geliştirin.

E-POSTA PAZARLAMAAyrı müşterilerine kesin elektronik posta pazarlama kampanyaları ile geri dönün. SEO Ajansları geri dönen müşterilerin sayısını ve web sitenize yinelenen satışları artırın. Onları doğru zamanda gönderilen kişiselleştirilmiş e-postalarla satın almalarını sağlayın.

İTIBAR PAZARLAMASI
Sosyal odaklı dünyada, markanın şöhreti, kişiliği vb. Bakımdan önemlidir. SEO Ajansları, verdiğiniz hizmete yönelik iyi değerlendirmeler ve olumlu geribildirim arama motoru optimizasyonu sunar. Bu, işletmenizin daha hızlı ve daha verimli bir şekilde büyümesine yardımcı olur.


Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle SEO Ajansları çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. SEO Ajansları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

SEO Ajansları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden İzmir SEO Ajansı yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 
Etiketler: seo ajans seo ajansları ajans seo

paylaş

İlgili YazılarYorumlar