Logo

Sağlık Sektörü Web Tasarım


paylaş
Sağlık Sektörü Web Tasarım

Profesyonel web tasarım hizmetlerinden yararlanması gereken sektörlerden birisi de sağlık sektörüdür.  Sağlık Sektörü Web Tasarım sitenizi kurmanız size pek çok avantaj sağlayacak.

Sağlık Sektörü Web Tasarım sitesi hizmetleri dediğimizde bir profesörün kişisel web sitesinden tutun da devlet veya özel hastaneler, poliklinikler, diyetisyenler, diş hekimleri, plastik cerrahi vb. gibi bütün sağlık hizmetlerini kapsamaktadır. Bu yüzden çalışacağınız web tasarım firmasının çeşitli sektörlerle çalışmış, deneyimli bir firma olması önem taşımaktadır.

Sağlık Sektörü Web Tasarım yapan firmalar tasarımda kullanacakları grafikleri, logoyu, renkleri size ve bölümünüze göre seçmelidir. Bir psikiyatri merkezinin Sağlık Sektörü Web Tasarım sitesiyle obezite cerrahisi internet sitesi birbirinin aynısı ya da benzeri olamaz ya da bir diş hastanesiyle bir kardiyoloji bölümü Sağlık Sektörü Web Tasarım sitesi aynı tasarımda olamaz. Bu yüzden çalıştığınız web tasarım firmasının size özel tasarım yaptığından emin olmalısınız.

Sağlık sektörü geçmiş yıllarda her ne kadar internetten uzakta kalsa da günümüzde bu sektörde interneti, web sitesini, sosyal paylaşım ağlarını sıkça kullanmaya başlamıştır. Sağlık Sektörü Web Tasarım sitelerini bölümlerine göre değişkenlik gösteren şekilde kullanmaktadır. Diyetisyenler hastalarıyla facebook, Instagram, WhatsApp gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden direkt temas kurarken; diş hekimliği gibi sektörler de yaptıkları çalışmaları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak kendilerini ilgili kişilere tanıtmaktadır.

Sağlık Sektörü Web Tasarım çalışması sahibi olmanın yanında web tasarımı bitmiş sitenin insanlara bir şekilde duyurulması gerekmektedir. Buna SEO çalışmaları denmektedir. Hastanelerin, kliniklerin web sitesi ve tasarımlarının yanı sıra sitelerin tanıtımını yani SEO çalışmalarını yapan firmalar da vardır. SEO çalışmaları çeşitli yollarla yapılır. Sağlık sektörü için yapılmış bir web sitesi bitince siteyle ilgili bir blog kurulur ve hangi alanla ilgili çalışma yapılacaksa özgün yazılar yayınlanır. Blog'taki yazılar daha sonra Facebook, Twitter, YouTube gibi sosyal ağlarda paylaşılır. Böylece zamanla Google, Yahoo, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya başlarsınız. Bu çalışmaları sizin de yapabileceğiniz gibi vaktiniz yoksa sizin yerinize bir SEO çalışması yapan bir firma da yapabilir çünkü bu çalışmaların her gün 2-3 saatlik bir zaman zarfında düzenli olarak yapılması gerekir.

İhtiyaçlarınızı Karşılamak İçin Sağlık Sektörü Web Tasarım Özel Bir Site

Bir uygulama, hastane veya sağlık kuruluşu işletiyorsanız, özel tasarlanmış bir web sitesi, işinizi kurmanın ve güçlü bir hasta tabanının oluşturulmasının en iyi yoludur.

Şirketinizin tam ihtiyaçlarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Yeni siteniz işinizi doğru bir şekilde yansıtacak ve doğru türden bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

 • Özel web tasarımı
 • Mobil duyarlı web siteleri
 • Özel spesifik web tasarımı
 • Hasta Portal entegrasyonu
 • Sosyal medya profili entegrasyonu
 • Şablon tabanlı web sitesi seçenekleri
 • İki dilli site tasarımı
 • İçerik yazma hizmetleri

Sağlık Sektörü Web Tasarım web sitelerimizi HTML5 / CSS3, Flash, animasyonlar, video galerileri vbKullanarak özelleştiriyoruz. Web sitemizin tasarımları yenilikçi ve organizasyonunuzun benzersiz tercih ve ihtiyaçlarını yansıtmaktadır. İngilizce ve Almanca da dahil olmak üzere herhangi bir dilde iki dilli site tasarımı ile müşteri tabanınızı daha da genişletin.

Özel sağlık web tasarım servislerinin sizin için neden uygun olduğunu öğrenmek için çevrimiçi olarak bize ulaşın.

Sağlık Sektörü Web Tasarım Hasta Portalımız Mükemmel Çözümünüzdür

Sağlık Sektörü Web Tasarım Uzmanları Hasta Portalı, hekimlerin hastalarıyla güçlü ilişkiler geliştirerek işlerini kurmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Sağlık kuruluşunuz için tamamen kişiselleştirilebilen ve kurulum maliyeti olmaksızın EMR entegre edilmiş gelişmiş bir çözümdür.

Hasta Portal Özellikleri

 • Hasta Sağlığı Tarihi
 • Randevu Ayarı
 • Reçete Yedekleri
 • Online Takvim
 • Uzaktan Hasta İzleme
 • Özel Mobil Uygulamalar
 • E-istişareler

Sağlık Sektörü Web Tasarım Hasta Portalı, şirketinizin web sitesiyle ve pazarlama kampanyasıyla entegre edilebilir ve sağlık organizasyonunuza marka yardımcı olan ve  kullanıcılarınıza eksiksiz bir çevrimiçi deneyim kazandırır.

Ücretsiz danışmanlık almak için bizi mutlaka arayın. 444 5 698 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Sektörü Web Tasarım Uzmanları

Karlılık ve düzen uyumluluğu her zamankinden daha zorlu hale geldi, bu nedenle, modern sağlık kuruluşunun mevcut ihtiyaçlarını karşılamak için çözüm paketimizi uyarladık.

 Web tasarımında on üç yılı aşkın deneyimimizle ekibimiz, tıp uzmanlığınızın marka ihtiyaçlarını karşılayan özel bir site tasarlamak için gerekli becerilere ve yeteneklere sahiptir .

Sağlık Sektörü Web Tasarım Sağlık Bilişim Güvenliğini Biliyoruz

 Tıp endüstrisine tek odaklanmamız sağlık bakımı bilişim teknolojisinin bu önemli, giderek büyüyen yönü konusunda uzmanlaşmamızı sağlamıştır.

 • Web Sitesi Güvenliği
 • Güvenli E-posta
 • SSL Sertifikaları
 • Elektronik Tıbbi Kayıtlar
 • EHR ve Hasta Portal Arayüzleri

Sağlık sektöründeki müşterilerimize HIPAA kurallarını karşılamakta ve anlamamıza yardımcı olan uzun bir geçmişe sahibiz.

Sağlık Sektörü Web Tasarım, arayüzünüz, sağlık web tasarımınız veya sağlık pazarlama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, mükemmel son teknoloji ürünü çözüm bulmanıza yardımcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Sağlık Sektörü Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: sağlık sektörü web tasarımı web tasarım sağlık sektörü sağlık sektörü web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar


 • Alara dinçer 5 years ago yorumladı:

  Website yazılımı hakkında bilgilendirme Kozmetik Vitamin ve supplement ürünler için