Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Pansiyon Web Tasarım

Pansiyon Web Tasarım

İnternetin ülkemiz ve dünyamızda yaygınlaştığı bu günlerde Pansiyon Web Tasarım sitesi olmayan bir pansiyonun, otelin veya hotelin hiçbir reklam yapmamasıyla eşit olduğunu söyleyebiliriz.  Olimpos ağaç evler gibi internette arama yapan kişiler Pansiyon Web Tasarım çalışması olan pansiyonlara yöneleceklerdir. Pansiyon Web Tasarım sitesi olan pansiyonlar insanların gözünde daha prestijli ve kurumsal görüneceklerdir. Tatil seçeneği olarak da web sitesi olan ve iletişim bilgilerine ulaşabildikleri pansiyonu tercih edeceklerdir.

Pansiyon Web Tasarım siteleri arasında rekabetin arttığı bu günlerde sadece bir web sitenizin olması ne yazık ki yetmemektedir.  Pansiyon Web Tasarım sitelerinin basit, anlaşılır ve kurumsal olması önerilir. Ziyaretçilerin pansiyonun konumuna, iletişim bilgilerine, pansiyon fotoğraflarına, 7/24 ulaşabilecekleri bilgi edinme formu, online rezervasyon gibi bilgilere ulaşabilmeleri gerekmektedir.  Sadece bu sayfalara ulaşmalarının yanı sıra Pansiyon Web Tasarım web sitesinin tasarımının da profesyonelce yapılması gerekir. Web tasarımı yapılırken pansiyonun logosunun renklerine, arka plan grafiklerine uygun olarak yapılmalıdır. Web sitesinin tasarımı ne kadar özgün olursa ve web sitesine girilen içerikler ne kadar orijinal olursa web sitesinin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkması sağlanır.

Bir otelin web sitesiyle bir pansiyonun Pansiyon Web Tasarım web sitesinin aynı olması doğru değildir. Bu yüzden web tasarımı yapılırken pansiyonun büyüklüğü, bulunduğu şehir gibi faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.  Konaklama, pansiyon gibi kurumların web siteleri basit-anlaşılır ama kurumsal bir görünüme sahip olmalıdır. Özgün tasarımlar, orijinal yazılımlar, Google optimizasyonu sayesinde birçok pansiyonun önüne geçebilirsiniz.

Web tasarımınız bittikten sonra yapacağınız SEO çalışmalarıyla pansiyonunuzun web sitesinin ziyaretçi trafiğini arttırabilirsiniz. SEO çalışmaları farklı yollarla yapılabilir. Örneğin Alaçatı’da küçük bir pansiyon ya da butik otel işletiyorsunuz. Web sitenizde bir wp_betawpposts açarak Alaçatı, tatil, turizm hakkında orijinal yazılar yayınlayarak sitenize giren ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ, oteller, tatil köyleri ve yatak ve kahvaltı için yaratıcı İnternet pazarlama çözümleri geliştirir. Uzmanlaşmış pazarlama hizmetleri paketi ile birlikte en iyi otel web sitesi tasarımı, SEO, SEM ve İçerik Yönetimi Sistemlerini sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizi müşteriler olarak değil, ortak olarak görüyoruz. İşiniz için neler yapabileceğimizi görün.

Pansiyon Web Tasarım ve Geliştirme

Tüm web siteleri eşit yapılmamaktadır ve aynı olmamalı. Medanis Bilişim AŞ, otel veya tatil beldenizin benzersiz kimliğini yansıtacak şekilde her tasarım öğesini, içeriğin her sözcüğünü ve her kod satırını kişiselleştiren web sitelerini  baştan inşa ettik. Süreç derinlemesine araştırma ve danışma ile başlar ve Pansiyon Web Tasarım sadece şaşırtıcı görünen bir web sitesi ile tamamlanır, aynı zamanda ziyaretçilerle etkileşimde bulunmak, dijital marka kimliğinizi güçlendirmek ve doğrudan rezervasyonlarınızı uzun vadede en üst düzeye çıkarmak için donatılmıştır.

Pansiyon Web Tasarım: Duyarlı ve Mobil Dostu

Mobil bir eğilim değildir,  bu gelecek. Bu nedenle oluşturduğumuz her web sitesi, telefonlar ve tabletler ile dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar arasındaki tüm tarayıcılarda ve cihazlarda kusursuz görüntü sağlamak için duyarlı tasarımı kullanmaktadır.

 Pansiyon Web Tasarım : Strateji ve Pazar Araştırmaları Rehberi

Süreç, hedef pazarınızı, marka kimliğinizi ve pazarlama hedeflerinizi anlamak için kapsamlı danışmanlık ve pazar araştırmasıyla başlar. Renkler, yazı tipi seçenekleri, yerleşim planı, harekete geçirici mesajlar, resimler, grafikler ve kopyalar, elde etmek istediğiniz ve çevrimiçi olarak otelinizi nasıl en iyi şekilde pazarlayabileceğimiz ile bilgilendirilir

 
Pansiyon Web Tasarım : Rezervasyon Motoru Entegrasyonu

Web sitelerimiz, üçüncü taraflardaki rezervasyon motorları ve marka kullanıcı arayüzü ile sorunsuzca entegre olup, web sitesi ziyaretçilerinin kalışlarını kesintisiz olarak hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon yapmasına izin verir.

Çarpıcı tasarım, güzel resimler, kusursuz işlevsellik: hepimizin bir web sitesinde istediğimiz şey budur. Ve bunu sağlayabilecek yüzlerce şirket bulacaksınız. Ancak başarılı bir Pansiyon Web Tasarım sitesi, harika görünmekten çok daha fazlasını içerir. Otelin benzersiz kimliğine, rekabet avantajlarına ve uzun vadeli pazarlama hedeflerinize özen gösterilerek dizayn edilmesi gerekiyor. En önemlisi, dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarmak ve mülkünüzdeki doğrudan rezervasyonları artırmak için optimize edilmesi gerekir.

Pansiyon Web Tasarım İnternet Pazarlama Hizmetleri

Medanis Bilişim AŞ, dijital stratejinizin tüm yönlerinin net bir hedefler dizisi altında birleştiği otel İnternet Pazarlamacılığına bütünsel bir yaklaşımın kuvvetli olduğuna inanmaktadır. Bu nedenle, size ihtiyacınız olmayan herhangi bir “eklenti özellikleri” satmaya çalışmayacağız. Misafir katılımını artırmaya yardımcı olmak için kanıtlanmış daha güçlü İnternet pazarlaması (aşağıya bakınız) paketleri geliştirdik, ancak web sitemizde sayıları artırmak için çoğu zaman özel paketleri hazırlayacağız.

 

 

Pansiyon Web Tasarım: Otel PPC Yönetimi ve SEM

Birçok otel ve tatil tesisi için, tıklama başı ödeme Google AdWords vb. (PPC) ve arama motoru pazarlaması (SEM) kampanyaları önemli müşteri çekimi sağlayabilir. Ancak arama motoru optimizasyonu gibi, bir PPC veya SEM kampanyasını etkili bir şekilde yönetmek, araştırma, dikkat ve uzmanlığı gerektirir, bu da müşterilerimize masaya ne getirdiğimizi tam olarak gösteriyor ve size reklamcılık harcamalarınızın en akıllı yollarını anlatıyor.

 

Pansiyon Web Tasarım : İtibar ve marka yönetimi

İnsanların işletmeniz hakkında TripAdvisor, Google ve Expedia gibi kanallarda söyledikleri işinizi yapabilir veya bozabilir. Ancak, bu yoruma etki etmek ve bu yoruma katılmak konusunda güçsüzsünüz. İtibar yönetim hizmetlerimiz, incelemelere etkin bir şekilde yanıt vermenize ve misafirlerinizden gelen yeni, olumlu yorumlara teşvik etmenize yardımcı olarak, inceleme sitelerindeki duruşunuzu yükseltmek ve itibarınızı olumlu bir yönde ilerletmek için çalışır.

 

Pansiyon Web Tasarım: Sosyal medya

Güçlü bir sosyal medya varlığı bir zorunluluktur – bilgili bir otelci bunu biliyor. Zorluk, sosyal medya varlığınızı etkin bir şekilde nasıl yapılandırabileceğiniz ve yönetebileceğinizi belirlerken ortaya çıkıyor; bunu gerçekleştirecek zaman ve kaynakların olması söz konusu değil. Sosyal medya stratejinizi ekibimize güvenin.


Pansiyon Web Tasarım : wp_betawppostslama

SEO stratejinizin önemli bir parçası olmanın yanı sıra wp_betawppostslama, misafirleri ilgi çekici hale getirmek, yerel işletmelerle çapraz teşvik etmek ve otelinize trafik çekmesi muhtemel yaklaşan etkinlikleri tanıtmak için etkili bir araçtır. Medanis Bilişim AŞ yazım ekibi, otelin hedef pazarlarına hitap etmek için tasarlanmış, ilgi çekici, zengin medya içerikli wp_betawpposts yayınlarını araştırma ve yazabilir.

 Markalaşma ve Pazarlama Stratejisi

Medanis Bilişim’in tasarımcı, strateji uzmanları ve pazarlama uzmanlarından oluşan ekibi, günümüz dijital pazarında bir otelin etkin bir şekilde nasıl konumlandırılacağı ve pazarlanacağı konusunda uzman kişilerdir.

 Pansiyon Web Tasarım : Özel Kampanyalar

Dijital topluluktaki yaratıcı ekip, yerel topluluğa katılmak için girişimler, e-posta pazarlamacılığı veya yaratıcı reklam parçaları sürme yarışmaları olsun, markanızın oluşturulması için daha fazla rezervasyon yapmak, seyahat etmek ve seyahat edenlerle daha fazla rezervasyon yapmak için özel kampanyalar geliştirmenize yardımcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

 

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir