Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Araç Kiralama Web Tasarım

Araç Kiralama Web Tasarım

Araç kiralama şirketinizi kurdunuz, arabaları ayarladınız, tabelanızı astınız neden sadece bulunduğunuz mahalle ya da bölgeyle sınırlı kalasınız. Araç Kiralama Web Tasarım sitesi sahibi olmak çevrenizdeki sınırları kaldırmanızı sağlayacak. Diyelim ki şehir dışından birisi geldi, kiralık arabaya ihtiyacı var. Yapacağı ilk şey Google arama motoruna araba kiralama şirketi yazıp ilk çıkan web sitesini aramak olacaktır. Aynı şehirde olsa bile insanlar Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına girerek araba kiralama şirketlerinin iletişim bilgilerine, araba kiralama fiyatlarına bakacaklar sizin web siteniz olmadığı için daha baştan müşteriyi kaybetme riskiyle karşılaşacaksınız. Ayrıca günümüzde insanlar web sitesi olan firmaların daha prestijli ve güvenilir olduğunu düşünmekte.

Araç Kiralama Web Tasarım sitesi yaptırmaya karar verdikten sonra Google arama motoruna girip araç kiralama, rent a car web tasarım yazıp web sitesi hakkında bilgi almaya çalıştınız. Web sitenizi kurumsal bir firmaya mı yaptıracaksınız yoksa çok ucuza hazır site yapan kişilerle mi?  Ne yazık ki ucuz olduğu için birçok kişi hazır kalıp site yaptırmayı tercih ediyor. Hazır siteler seri üretim olduğu için herkese aynı internet sitesi tasarımı kullanılıyor, bir süre sonra birçok insanın web sitesi birbirine benzer şekilde arama motorlarında yerini alıyor. Google arama motoru bir süre sonra birbirine benzeyen siteleri görmemeye başlıyor ve siteniz gün geçtikçe arama motorunda geri sayfalara düşüyor. Araç Kiralama Web Tasarım siteniz hazır olsa bile sizi insanlar bulamadıktan sonra internette yer almanın hiçbir anlamı yok.

Araç Kiralama Web Tasarım sitenizi kurumsal bir firmaya yaptırmanız sizin için birçok sorunu ortadan kaldıracaktır. Araç Kiralama Web Tasarım iyi yapılan bir web siteniz olursa ziyaretçiler sitenizde rahatça gezinerek hızlı bir şekilde sonuca ulaşacak ve sizi arayacaktır. Web siteniz bittikten sonra mutlaka teknik desteğe ihtiyacınız olacak ve kurumsal bir firmayla çalıştığınız için müşteri hizmetlerinden yararlanabileceksiniz.

Araç Kiralama Web Tasarım sitenizi iyi bir tasarımla yaptırdıktan sonra içerik konusu gündeme gelecektir. Web sitenize ne kadar özgün içerikler girerseniz Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkarsınız. Araç Kiralama Web Tasarım siteniz tamamlanıp yayına alındıktan sonra SEO çalışmaları yapmak sitenizin Google gibi arama motorlarında ilk sayfada yer almasını sağlayacaktır.

Günümüzde, kullanıcı deneyimi, bir satın alma kararı vermenin temel faktörlerinden biridir. Çevrimiçi rezervasyon ve ticaret platformları söz konusu olduğunda bu daha da doğru.

Temel Araç Kiralama Web Tasarım ve Geliştirme Bileşenleri

Geliştirilmiş oto kiralama web sitesi tasarımının işlevselliği aşağıdakileri içerir:

 • Sorunsuz Rezervasyon İşlemi
 • Bireysel Mülk Kontrolleri
 • Entegre Google Haritalar
 • Online ödeme
 • Kira Sözleşmesi Koruması ve çok daha fazlası.

Günümüzde kritik öneme sahip olan şey, gelişmiş web sitesinin tam olarak duyarlı ve tüm mobil cihazlarda harika çalışıyor olmasıdır. Duyarlı web sitesi tasarımını nasıl ayırt edeceğiniz konusunda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, responsive tasarım konusundaki yayınımızı okuyabilirsiniz.

 

Bu noktada şirketinizin çevrimiçi varlığını özel bir web tasarımı ile nasıl geliştireceğiniz konusunda bir fikriniz varsa, daha spesifik bir konuşma yapmak için bizimle iletişime geçmekten ve ücretsiz danışmanlık almaktan çekinmeyin!

Online rezervasyon seçenekleriyle daha fazla müşteri ister misiniz? İnternette müşterilerinize araçlarınızı sunmak ister misiniz? Tüm bu talepler için, araçlarınızı takip edebileceğiniz bir Araç Kiralama Web Tasarım hizmeti sunuyoruz.

Dilerseniz (şehir ismi) araba kiralama, (şehir ismi) Rent a Car gibi anahtar kelimelerle araba kiralama, dileklerinize göre Google’daki en üst noktalara çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Araç Kiralama Web Tasarım için SEO çalışmalarımız hakkında bilgi almak için yazılarımızı okuyabilir ve ücretsiz danışmanlık almak için bizi arayabilirsiniz.

Araç Kiralama Web Tasarım sitesi ziyaretçileri, çevrimiçi arama yapabilir, fiyatlarını karşılaştırabilir, araç kullanılabilirliğini görüntüleyebilir, ayrıca araç rezervasyonuna geçebilir ve PayPal gibi güvenli ödeme sistemleri aracılığıyla çevrimiçi ödeme yapabilir.

Araç Kiralama Web Tasarım için yukarıdakilerin hepsi aşağıdakileri içeren verimli ve kapsamlı bir kurumsal sunum ile birleştirilir:

 • Kurumsal kimlik bilgileri
 • Sıkça Sorulan Sorular sistemi (SSS)
 • Gelişmiş filo sunumu
 • Gelişmiş istasyon sunumu
 • Kullanım koşulları, ödeme yöntemleri ve güvenli işlemler ile birlikte alt sayfalar feragatname
 • Ayrıntılı iletişim sayfası
 • İsteğinize göre özellikler eklenebilir bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!!!

Web tasarımı ve erişilebilirlik açısından, web sitesini, mükemmel Masaüstü PC’ler, Dizüstü Bilgisayarlar, Mini Dizüstü Bilgisayarlar, Net Kitaplar, Tabletler ve Akıllı Telefonlar gibi tüm modern çevrimiçi navigasyon cihazlarından erişilebilir hale getirmek için Duyarlı web tasarımından yararlanmaktadır.

Diğer Araç Kiralama Web Tasarım sistem bilgileri şunları içerir:

 • Araç kategorilerinin yönetimi (örneğin, Küçük, Ekvator, 4×4)
 • Araçlar için ACRISS kodlarının yönetimi
 • Araba ve bisiklet dahil ayrıntılı araç yönetim sistemi
 • İstasyonların iller, adalar ve alanlar, adres, telefon numaraları, istasyon tipi (havaalanı, liman gibi), Google Haritalar aracılığıyla haritası, zaman çizelgeleri, çalışma periyotları, istasyon filosu ve benzeri ayrıntılı istasyon bilgileri de dahil olmak üzere istasyonlar yönetim sistemi
 • Araç ekstraları ve sigortaların yönetimi
 • İstasyon başına fiyat dönemi yönetimi ve dönem
 • Tam müşteri yönetimi
 • Rezervasyon ve rezervasyon işlemleri yönetimi
 • Birden fazla seviye ve veri aktarımı içeren entegre raporlama sistemi
 • Çevrimiçi ödemeler için güvenli ödeme sistemleri ile entegrasyon
 • Kiralık kiralamızda birçok başka özellik ve fonksiyon bulunur. Sistemin tam listesini ve analizini göndermek için lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Araç Kiralama Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek