Logo

Rize Web Tasarım


paylaş
Rize Web Tasarım

ÇEVRİMİÇİ İŞYERİNİZ, GÜNÜMÜZÜN MODERN PAZARINDA TARTIŞILABİLİR DEĞİLDİR. RİZE WEB TASARIM İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.

Web siteniz, ziyaretçileri yeni işletmeye dönüştürmek için hazırlanan otomatik pilotta sorunsuz bir satış elemanı gibi çalışmalıdır.

Her an.

Bir web sitesinde vaktinizi boşa harcamayı göze alamazsınız. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan müşteriler, yaptıkları işi gördükleri ve çevrimiçi ortamda nasıl etkileşim kurdukları ile değerlendirir.

Peki, potansiyel müşterileri kaybeden veya müşterileri kazanmak için uygun fiyatlı bir web tasarımı istiyor musunuz?

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Rize Web Tasarım için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İlk kez bir web sitesi açacaksanız veya sahip olduğunuz web sitesinden memnun değilseniz Rize Web Tasarım çalışmanıza başlamadan önce bazı soruları sormanız iyi olacak:

  1. 1- Müşterilerinizi web sitenize çekebiliyor musunuz?
  2. Ziyaretçilerin beklentilerini karşılayabiliyor musunuz?
  3. Web siteniz firmanızın prestijini yansıtabiliyor mu?
  4. Ziyaretçiler aradığı bilgilere kısa sürede ulaşabiliyor mu?

Rize Web Tasarım çalışmanızın başarıya ulaşabilmesi için web sitenizin tasarlanma aşamasında ve daha sonrasında bu adımlara göre hareket etmeniz gerekir.

Web siteniz sadece iletişim bilgileri ve ürün bilgileri gibi konularda bilgi verme amaçlı kullanılacaksa sadece bu bilgilerle marka olma yolunda ilerleyemezsiniz. Rize Web Tasarım çalışmanızla sahip olduğunuz web sitesine daha fazla ziyaretçi çekmek ve gelen ziyaretçileri web sitesinde tutabilmek için fazladan bazı çalışmalar yapmalısınız. Web sitenize giren kullanıcıların ilgisini çekmek için anketler, videolar, blog içerikleri, yarışmalar ya da lütfen tıkla gibi özelliklerin kullanılması gerekir. Web sitenizde kaldıkları her dakika sizin için çok değerlidir ve sizinle rakibiniz arasındaki fark bu olabilir.

Rize Web Tasarım çalışmanızda dikkat etmeniz gereken ikinci nokta web sitenize giren ziyaretçilerin kısa sürede web sitenizin amacını anlamasıdır. Bir kullanıcı girdiği web sitenizin hangi amaçla kurulduğunu en geç 20 sn içerisinde anlamalı. Eğer web sitenizin ana sayfasına bakıldığında kullanıcılar ne olduğunu anlamıyorsa ana sayfa tasarımınızda sıkıntı var demektir. Bir web sitesinin en önemli yeri de ana sayfadır çünkü kullanıcılar bir web sitesinin ana sayfasına bakarak siteden çıkar veya sitede kalmaya devam eder.

Rize Web Tasarım çalışmanızın firma prestjini yansıtacağını unutmayın. Web siteniz potansiyel müşterilerinize vereceğiniz ilk hizmet olacak. Bu yüzden web siteniz kaliteli olduğunda insanlar sizden kaliteli hizmet alacaklarına emin olurlar. Kalitesiz ve ucuz görünen bir web sitesi kimseye güven vermeyecektir.

Etiketler: rize web tasarımı web tasarım rize rize web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar