Logo

Rent A Car Yazılımları


paylaş
Rent A Car Yazılımları

Rent A Car Yazılımları kullanmanız giderek daha rekabetçi bir pazara dönen araba kiralama sektöründe, başarıyı yakalamanızı sağlar. Rent A Car Yazılımları, bir kiralık araba operasyonunun günlük görevlerini mümkün olduğunca kolaylaştıran bir çevrimiçi araba kiralama yazılımıdır.

Kiralık Araba Yöneticisi Özellikleri
 

Rent A Car Yazılımları kullanımı kolaydır. İster 10 araç ya da 5000 araç olsun, Kiralık Araba Yöneticisi, kiralık araç işletmelerinin her boyutu için uygundur. Rent A Car Yazılımları gereksinimlerinizi sorunsuz ölçeklendirir.

Araba kiralama yazılımları, müşteri memnuniyet düzeylerini derhal artıracak, operasyonel maliyetleri düşürecek ve işinizin alt satır marjlarını artıracak kapsamlı bir oçevrimiçi kiralık araç yönetimi çözümüdür.

 
Teklifleri ve rezervasyonları hızlı ve kolay bir şekilde yönetin

Rent A Car Yazılımları ile müşteri teklifleri ve rezervasyonlarını akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden yönetmenize olanak sağlar. Basit ve şık bir iş akışı ile teklifleriniz ve rezervasyon talepleriniz, az bir zamanda size iş olarak döner Bu kiralık araç yönetim sistemi, filo verimliliğini sağlamak için tüm iş süreçlerinizi basitleştirmenize ve yönetmenize yardımcı olacaktır. Ve müşteriler, rezervasyon durumlarının tam zamanında herhangi bir noktada olduğunu bilir.

 
Özel web sitesi entegrasyonu

Rent A Car Yazılımları ile web siteniz rezervasyon işleminin ayrılmaz bir parçasıdır. Web sitesi arayüzü menüsü, bir dizi farklı özelliği kontrol etmenize olanak tanır.

 
Filo yönetimi ve servisi

Kolay özelleştirme . Araç filosunuz, bir araç kiralama işinin başarısı için kritik önem taşır. Rent A Car Yazılımları, özel filolar için kullanıcı tanımlı araç tanımları oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, basit filo konfigürasyonları için araç modelleri kolayca girilebilir.

Parça giderleri . Rent A Car Yazılımları, planlanmış ve detaylı bir atölye hizmeti sağlar. Dolayısıyla, Kiralık Araç Yöneticisi içinden kiralama gelirine karşı araç sahibinin maliyetini izleyebilirsiniz.

 
Raporlama

Rent A Car Yazılımları raporlaması üç ana alana ayrılmıştır. Günlük Raporlama, hassas ve zamanında işletme bilgileri sağlarken,  Aylık Raporlama  ve  Satış Analizi  size grafiksel sunum sağlar. Her iş benzersizdir ve bazı  özelleştirilmiş raporlar gerektirir. Dolayısıyla, raporlama işlevlerimizi herhangi bir özel istekleri hızlı ve kolay bir şekilde sağlamak üzere tasarladık.

Sistem kontrolleri ve güvenlik

Rent A Car Yazılımları sistem kontrolleri anında değişiklik yapmanıza ve özellikler eklemenize izin verir. Yeni satış markaları eklemek, hafta sonu fiyatlarını etkinleştirmek, Kiralık Sözleşmelerinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Bunların hepsi Sistem Kurulum menülerinden edinilebilir. En üst güvenlik. Rent A Car Yazılımları güvenliği, kullanıcıları ve menü erişimini belirlemenizi sağlar. En önemlisi (bulut tabanlı bir yazılım olarak), kullanıcılarınızın sisteme nasıl eriştiklerini kontrol edebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ofisten veya belirli bir yerden veya evden kullanıcı erişimine izin verebilirsiniz.

 
Elektronik imzalama

Rent A Car Yazılımları,  elektronik imzalama özelliğini sunar. Bu hem siz hem de müşterileriniz için, müşterilerin aracı kiralamadan önce kiralama sözleşmesini imzalamasına olanak tanıyarak daha fazla kolaylık sağlar.

Bu,  personel arz edilmesine gerek kalmadan, saatlerce aktarmaların düzenlenmesini sağlar  ve  kağıt ihtiyacını azaltır .

 

 
İnteraktif Araç Muayene Formu

Araç Muayene Raporu, araçlarınızı teftiş etme sürecini düzene sokacaktır. İnteraktif denetim kontrol listesi ve görsel hasar kayıt sistemi sayesinde araç muayeneleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kiralık Araba Yöneticisi ayrıca Araç Muayene Formunun kolay özelleştirilmesine izin verir. Kendi çeklerini muayene kontrol listesine her zaman ekleyip çıkarın veya zarar kaydederken kullanılacak önceden tanımlı hasar seçenekleri ekleyin.

Rent A Car Yazılımları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Rent A Car Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Rent A Car Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

Etiketler: rent a car yazılımı rent a car yazılımları rent a car yazılım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar