Logo

Psikolog Web Tasarım


paylaş
Psikolog Web Tasarım

Sağlık sektörünün her alanında artık web sitesi ve sosyal paylaşım siteleri kullanılmaya başlandı. Psikoloji bölümünde ise sadece web sitesi kurulup bu web sitesi aracılığı ile insanlara ulaşmakla kalınmıyor. Artık online psikolog adı altında internet üzerinden direkt hastalarla temasa geçen psikologlar da var. Oluşturulan online terapi platformlarında psikologlar üye olmakta ve hastaların sorularını cevaplayarak onlarla iletişime geçmektedir. Hastayla doktor arasında kurulan iletişimden sonra hasta psikoloğun kliniğine gitmektedir. Psikolog Web Tasarım çalışmasıyla siz de hastalarınızla iletişim halinde olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra psikologların kişisel web sitelerinin olması da günümüzde önemli bir yere sahiptir. Psikolog arayan bir kişi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına girerek güven duyabileceği bir psikolog aramaktadır.  Psikolog Web Tasarım çalışmasıyla web sitenizin tasarımı bu yüzden önemlidir. Kullanılan grafikler, logo, renkler kurumsal olmalı web sitenizi inceleyen kişiye güven vermelidir. Psikolog Web Tasarım sitenizi bir web tasarım firmasına yaptırmanız sizi diğer meslektaşlarınız yanında öne taşıyacaktır.

Psikolog Web Tasarım yanında içerik de çok önemlidir. Sitenize ait bir blog oluşturarak güncel ve orijinal yazılar yayınlayarak sitenize giren kişi sayısını organik olarak arttırabilirsiniz. Organik hit almak web dünyasında çok önemlidir çünkü hem ücretsizdir hem de web sitenizin diğer Psikolog  Web Tasarım siteleri arasında daha yukarda çıkmasını sağlayacaktır.

Benim organik hit alma çalışmalarına vaktim yok diyorsanız ya SEO çalışmaları yapan bir firmayla görüşüp uygun bir e-ticaret paketi satın alacaksınız ya da sitenizin reklamını vereceksiniz. İlk dönemde web sitenizin reklamını vermek daha mantıklı olabilir çünkü organik hit almanın meyvelerini en erken 4-5 ay içinde alırsınız. Reklamı facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerine veya Google, Yahoo, Bing gibi arama motorlarına verebilirsiniz. Ayrıca Psikolog Web Tasarım çalışmanızdan sonra psikologlar, psikoloji ile ilgili sitelere ve forumlara da reklam verebilirsiniz.

Bunun dışında toplu mail gönderme çalışmaları da yapılabilir ancak “psikolog” veya “psikoloji” sağlıkla ilgili olduğu için toplu mailin geri dönüşleri pek olmayabilir. Yani her sektör için sektöre uygun reklam yöntemleri kullanmak daha mantıklı olacaktır. Bu yüzden web tasarım ve SEO  çalışmaları yapan köklü firmalarla çalışmak sizi uzun vadede daha karlı yapacaktır.

YAPTIĞINIZ İŞ İLHAM VERİCİ BU YÜZDEN SİZE İLHAM VEREN BİR WEB SİTESİNİ HAK EDİYORSUNUZ.

TASARIM EKİBİMİZ YARATICI MÜKEMMELLİK İLE TEKNOLOJİK OLARAK GELİŞMİŞ VE SOFİSTİKE TASARIM ÇÖZÜMLERİNİ BİRLEŞTİRİR.

Hedefimiz, Psikolog Web Tasarım markanız için sahip olduğunuz vizyonun hayata geçirilmesi ve aynı zamanda doğrudan hedef kitlenizi sizinle doğrudan çekmeye çalışacağımızdan emin olmaktır. Her projeye, müşterinin marka kimliğini tam olarak anlamak ve estetik tasarım ve kullanıcı deneyimi ile en iyi şekilde nasıl temsil edebildiğimizi keşfetmekle başlıyoruz.

Son 13 yılda, sağlık sektöründe kullanılabilecek tüm önde gelen araçlar ve teknolojilerle birleştirdiğimiz en iyi sınıf tasarım tekniklerinden oluşan bir paket geliştirdik. Sonuç, tasarladığımız Psikolog Web Tasarım sitesinde, birçok müşterimiz için dönüşümlü büyüme sağlayan önde gelen dönüşüm özelliklerinin yayımlanması olmuştur.

PEKİ PSİKOLOG WEB TASARIM ÇALIŞMANIZI DİĞERLERİNDEN AYIRAN NEDİR?

  • Duyarlı temalar, kişiselleştirme ya da ısmarlama site tasarımı
  • Dönüşüm en iyi uygulama etrafında tasarlanmış ve mobil satış için tasarlanmıştır
  • Psikolog Web Tasarım Sitenizin en iyi şekilde dönüştürülmesini sağlamak için çok değişkenli test mümkün
  • Psikolog Web Tasarım Sınıfının en iyisi envanter vitrine çıkar
  • Yakınlaştırma ve resim galerisi özelliklerine sahip yüksek çözünürlüklü fotoğraflar da dahil olmak üzere envanterinizi ve / veya tekliflerinizi hızla güncelleyin.
  • Optimize edilmiş çevrimiçi rezervasyon çekme işlemi
  • Medanis blog modülü


Üstelik, estetik sitenizin tasarımı için önemli iken, iyi strateji, müşteri yol haritası ve optimizasyonun ('tasarım bilimi' olarak adlandırmak istediğimiz şey) değeri gerçekten vurgulanmıyor. Müşterilerimizin ticari başarılarını, küçük bir bölüm olmadan, site kullanıcılarının en çok hangi tepkiden, ne hoşlandıklarından, hoşlanmadıklarından ve en iyi neleri destekleyeceklerini ve neye dikkat çekip vermediklerini anlayışımıza dayanan dönüşüm mantığının uygulanması yoluyla artırıyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Psikolog Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: psikolog web tasarımı web tasarım psikolog psikolog web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar