Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Otel Web Tasarım

Otel Web Tasarım

Otel deyince insanların aklına gelen ilk şey tatil oluyor. Tatil dönemi yaklaşırken önce gidecekleri yere karar veren insanlar ilk olarak internete giriyor ve tatil bölgesindeki otelleri, pansiyonları araştırmaya başlıyorlar. Otel Web Tasarım çalışması yaparak bir adım öne geçebilirsiniz.

Otellerin iç dekorasyonları tatilciler için ne kadar önemliyse web siteleri de o kadar önemlidir. Otel Web Tasarım siteleri sayesinde sadece Türkiye’deki değil dünyadaki tüm insanlara ulaşma şansı yakalarsınız. Otel, motel, hotel, pansiyon büyüklüğünüz ne olursa olsun mutlaka bir web siteniz olması lazım. Otel Web Tasarım sitesi tasarımı yapılırken otelin konumu, iletişim bilgileri, 7/24 ulaşılabilecek bilgi edinme formu mutlaka bulunmalı. Günümüzde oteller rezervasyon işlemlerini bile web siteleri üzerinden yapmaktadırlar. Otel Web Tasarım sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde profesyonel bir Otel Web Tasarım çalışması yapan firmayla iletişime geçmeniz en iyisi olacaktır. İnternette Otel Web Tasarım diye arattığınızda hazır otel web tasarım şablonları gibi başlıklarla karşılaşırsınız. Hazır şablon kullanmak ilk etapta size ucuza gelse de zaman içinde sizi daha büyük zarara uğratacaktır. Hazır şablonlu siteler seri üretime geçildikleri için internette pek çok web sitesinin tasarımı aynı olmaktadır. Google gibi arama motorları bu siteleri belli bir süre sonra önemsiz görmekte ve Google arama motorunda gün geçtikçe alt sıralara düşmenize neden olmaktadır. Otelinize uygun web tasarımı, dizaynı, logo tasarımı yapıldıktan sonra SEO çalışmaları yaparak web sitenizin Google arama motorunda ilk sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Otelinizin web sitesi ne kadar kurumsal olursa oteliniz bir o kadar marka haline gelecektir. Web siteniz sayesinde birçok insan sizi internette arayarak bulacak ve otelinizin telefonu durmadan çalacaktır. İnternet dünyasında başarılı olmanın yolları: otelle ilgili bir alan adınız olması, web siteniz olması, web tasarımının iyi yapılması, SEO çalışmalarının yapılmasına bağlıdır.

Otelinizi veya Gayrimenkulünüzü Yönetmeniz Gereken Tüm Araçlar

Medanis Bilişim AŞ otel, motel, pansiyon ve misafirhane gibi her tür konaklama için çalışan bir otel rezervasyon sistemi ve emlak yönetim sistemidir. Rezervasyonlarınıza her an, her yerde kolayca erişilebilir. Kurulum veya güncelleme gerekli değil.

Otel Web Tasarım Rezervasyon Modülü

Otel Web Tasarım Web Sitenizden Komisyonsuz Doğrudan Rezervasyonlar

Birkaç dakika içinde web siteniz aracılığıyla rezervasyon kabul etmeye başlayın. Medanis’in duyarlı otel rezervasyon motoru, konuklarınızın her tür cihazla çevrimiçi rezervasyon yapmalarını kolaylaştırır. Rezervasyonlar tamamen komisyonsuzdur, sonuçta kendi web siteniz değil mi?

Web sitenize eklemeniz ve rezervasyon almaya başlaması yeterlidir!

Otel Web Tasarım Kanal yöneticisi

Tüm Önemli Rezervasyon Kanallarına ve Seyahat Sitelerine Doğrudan Bağlantılar

Bugün, otel rezervasyonlarının çoğu çevrimiçi rezervasyon kanalları  aracılığıyla yapılmaktadır. Medanis Bilişim ile milyonlarca potansiyel konuklara kolayca ulaşabilirsiniz.

Manuel güncellemelere elveda deyin. Medanis Bilişim AŞ, tüm önemli rezervasyon siteleri ile iki yönlü entegrasyonlarla zaman kazandırır ve yer iminizi ve rezervasyonlarınızı otomatik olarak güncel tutar.

Otel Web Tasarım ile ödemeleri dünyanın herhangi bir yerinden güvenli bir şekilde kabul edin.

Rezervasyonlarınızı her yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir cihazdan yönetin. İhtiyacınız olan şey bir internet bağlantısı ve otelinize göz kulak olması için akıllı telefonunuz veya tabletiniz. Yeni rezervasyonların bildirileceği Otel Web Tasarım mobil uygulamasını tetiklenmiş itme bildirimleri ile hemen yükleyin. Otel Web Tasarım ödemeleri çözümü ile, konuk ödemelerini dünyanın her yerinden kabul edebilirsiniz.

Şerit tarafından desteklenen bir tıklama ödeme işlemi

Bir düğmeyi tıklayarak ödemeleri veya geri ödemeleri yapın ve bu ödemeleri anında kaydedin.

Yerel olarak hareket et, küresel olarak çalış

Uluslararası kredi kartlarını ve bankamatik kartlarını kutudan çıkarıp dünyanın herhangi bir yerinden işleyin.

Doğrudan Satışları Süren Son Elektronik Ticaret Teknolojisi!

Yenilikçi online Otel Web Tasarım rezervasyon sistemimiz son derece kullanıcı dostu bir sistemdir ve fiyatlandırma ve dağıtım stratejinizi günlük olarak yönetmenizi son derece kolaylaştıracaktır.

Yeni nesil perakende e-ticaret ve dağıtım teknolojisine dayanıyor ve piyasadaki en gelişmiş otel rezervasyon yazılımlarından biri haline geliyor. Özellikleri, tüm dağıtım kanallarında geliri optimize etmek için tasarlanmıştır. Zincirleri ve bağımsızları işlemek üzere kurulmuş olan size oranları ve envanterleri verimli bir şekilde yönetmek için araçlar sunar.

Mevcut iletişim arabirimlerinin en üst seviyesiyle tüm dağıtım kanallarına bağlayın. Otel Web Tasarım benzersiz özellikler:

  • Otel geliri üretmek için sağlam oran ve kullanılabilirlik kontrol özellikleri
  • Engelliler, tam gelir yönetimi yeteneklerini etkinleştirmek için katları derecelendirir
  • Dolaşımı kanalla optimize etmek için birden fazla kalış denetimi
  • Yedi dil seçeneği de dahil olmak üzere uluslararası işlevsellik
  • Otomatik otel verileri aracı, gerçek zamanlı verilerin tüm GDS’lere ve üçüncü taraf sitelerine güncelleştirilmesini ve dağıtımını sağlar
  • Veri güvenliği standartları sertifikası
  • Resim arşivi otomatik dosya yeniden adlandırma, yeniden boyutlandırma ve misafirperverlik dağıtımını sağlar
  • Entegre extranet yönetim araçları ve rekabetçi oran raporları
  • Grup Yönetimi Modülü, otellerin grup bloğu tahsislerini yönetmesini sağlar
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Otel Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir