Logo

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları


paylaş
Profesyonel Web Tasarım Fiyatları

Hemen her sektörde rekabetin arttığı bir zamanda yaşıyoruz. Rekabette öne geçebilmek için elimizden gelenin fazlasını yapmamış gerekiyor. Teknolojinin günlük yaşantımızda büyük önem taşıdığı şu günlerde sıradan bir web sitesi markanız için yeterli olmayacaktır. Profesyonel bir marka olarak algılanmak istiyorsanız Profesyonel Web Tasarım Fiyatları araştırırken fiyat odaklı değil kalite ve profesyonellik odaklı araştırma yapmalısınız.

İnternette web sitesi fiyatlarını araştırırken birçok farklı fiyat çıkar karşınıza. Çok ucuza da web siteleri var çok pahalıya da orta kararda da. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları web sitenizin kalitesine göre ve web sitenizde bulunan özelliklere göre farklılaşır. Öncelikle şunu söyleyebiliriz ki çok ucuza yaptırdığınız web sitesinden hiçbir verim alamazsınız. Bu web siteleri ücretsiz hazır şablonlar kullanılarak yapıldığı için öncelikle arma motoru optimize olmazlar. Yani arama motorları tarafından taranmazlar.

Arama motorlarınca bulunamayan bir web sitesi hiçbir şeye yaramaz. Ayrıca ucuza kaçmak için çoğu kişi ücretsiz şablon kullandığından birbirine benzeyen milyonlarca web sitesi arasında kaybolup gidersiniz.

Size Profesyonel Web Tasarım Fiyatları içinden tavsiye edebileceğimiz iki seçenek var. Web sitesi geleceğe yönelik önemli bir yatırım. Yaptırıp da kenarda süs duracak bir şey değil. Size daha çok para kazandırması amacıyla bir web sitesi yaptırıyorsunuz. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Web siteniz için sermaye ayırabiliyorsanız özel tasarım bir web sitesi yaptırmanızı öneririz. Sıfırdan başlanarak özel olarak sadece sizin isteğinize göre kodlanır. Google özel tasarım web siteleri ödüllendirir ve üst sıralara taşır. Biraz pahalı ve zaman alıcı bir yöntem olduğu için genelde büyük işletmeler ve büyük projeler bu yöntemi tercih ediyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için Profesyonel Web Tasarım Fiyatları seçeneği web tasarım paketlerimizden birini seçmek olacaktır. E-ticaret ve web tasarım için ayrı paket tercihlerimiz mevcut. Web tasarım paketleri özel tasarıma göre daha uygun çünkü ücretli şablonlar kullanılıyor. Bu ücretsiz şablonla karıştırılmamalı. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Ücretli oldukları için çoğu kişi tarafından kullanılmayan ve üzerinde değişiklikler yapılabilen şablonlardan bahsediyoruz. Yani başka bir web sitesine benzeme olasılığı yok. Ayrıca arama motoru optimize çalışmamız her site için mevcut.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları için web tasarım paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Böylece uygun fiyata gerçekten profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarım çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumunuz  için teşekkür ederiz.

Akıllı telefon ve tabletlerin benimsenmesi hızla artar ve mobil cihazlara uygun web sitelerinin önemi de artar. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Akıllı telefonlar ve tabletler tasarım ve kullanıcı deneyimi yaklaşımını değiştirdi. Gelişmiş web tarama yeteneğine sahip mobil cihazların yayılmasından önce, web tasarımcıları web sitelerinin aynı görünüm ve izlenimlerini sürdürmekle yükümlü olan birincil zorlukları yaşıyorlardı. Bununla birlikte, akıllı telefonlarda ve tabletlerde web siteleri ile etkileşim kurmak bir masaüstü bilgisayar monitöründe bunu yapmakla aynı değildir. Duyarlı Tasarım ile web siteleri oluştururken, Tıklama ile Dokunma, Ekran boyutu, Piksel çözünürlüğü, Adobe Flash teknolojisi desteği, optimize edilmiş işaretleme ve çok daha fazlası gibi faktörler önem kazanmıştır.

SEO dijital pazarlama stratejinizin temel bileşeniyse, mobil cihazlara uygun bir web sitesine sahip olmak zorunlu hale gelmektedir. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Mobil satışlar zaten masaüstü satışları geride bıraktı ve mobil İnternet kullanımının masa üstü internet kullanımını 2014 yılına kadar aşması bekleniyor. Mobil aramanın yakın gelecekte bir noktada da masaüstü aramayı geçeceği mantıklı.

Duyarlı Web Tasarım Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Nedir?

Duyarlı Web Tasarımı (RWD), bir web sitesinin düzenlenmesi ve kodlanması için bir web sitesinde en iyi görüntüleme deneyimi sunan bir yaklaşımdır - en az bir boyutlandırma, kaydırma ve kaydırma ile okuma ve gezinme kolaylığı - geniş bir aygıt yelpazesinde masaüstü bilgisayar monitörlerinden cep telefonlarına).

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Duyarlı Tasarım oluşturan tasarımcı, web sitesinin gezinme öğelerinin, ekran düzenlerinin, metinlerin, resimlerin, ses / video oynatıcıların ve diğer kullanıcı arabirim öğelerinin çeşitli cihazlarda kendilerini yeniden ayarlamasını sağlamalıdır. Dolayısıyla, web sitenizin bir "mobil site sürümü" ve bir başka "masaüstü sitesi sürümü" yaratma ve sürdürme konusunda ekstra zaman ve para harcamaya gerek yoktur.

Şimdi, Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Duyarlı Web Tasarımı'nın ne olduğunu anladıktan sonra, Baştan Yaratan Tasarım'ın web siteleri oluştururken önemini kontrol etmemize izin verin.

Duyarlı Tasarımın Avantajları

1. Süper Esnek

responsive_1

Duyarlı web tasarım siteleri akıcıdır, yani içeriği tüm ekran çözünürlüklerinde ve tüm cihazlarda özgürce hareket ettirir. Hem ızgaralar hem de görüntüler akışkan. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Tıpkı bir sıvı yayılır ya da içeriğinin ayrılmış bir alanı doldurması ve görünümünü koruyabilmesi için çektiği gibi, duyarlı web tasarımının akışkanlığı, bir cihaz ekranında web sitesi içeriğiyle aynı sonuca ulaşır.

2. Mükemmel Kullanıcı Deneyimi

UX

İçerik kraldır ve içeriğin keşfedilmesi yeteneği başta gelen başarı metrikleridir, ancak ziyaretçilerin herhangi bir web sitesinde istedikleri anda ve tercihte oldukları cihazla içerik kullanmasına olanak veren kullanıcı deneyimi olur. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Böylece, duyarlı web tasarımı, ister masaüstü bilgisayar, ister bir akıllı telefon, bir tablet veya bir akıllı TV kullansınlar olsun, en iyi kullanıcı deneyimini sağlamayla ilgilidir. Duyarlı web tasarımı gün boyunca meşgul profesyonelleri ve sitenize her an erişmek için ihtiyaç duyan uyanık üniversite öğrencisini barındırabilir. Herhangi bir ziyaretçinin favori cihazından web sitenize erişmesi için kaydırma veya yeniden boyutlandırma gerekli değildir.

3. Maliyet Etkili

para biriktir

Her cihazın ihtiyacına uyan tek bir siteye sahip olmanın avantajları, iki ayrı web sitesine kıyasla önemli. Bir web sitesi maliyeti ikiden az ve tasarruf önemli olabilir. Yalnızca mobil cihaz trafiği için tasarlanmış siteler, geleneksel web sitelerinde bulunan gelişmiş gezinme tekniklerine sahip değildir ve kullanıcıların siteniz için iki ayrı web adresi tutmalarını da gerektirir. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Bu, çoğu insan için uygun değildir ve yarışmanın web sitesini kontrol etmelerine neden olabilir. Duyarlı web tasarımı, tüm ziyaretçilerin bir cihaz olarak ne yapmak istiyor olursa olsun tek bir siteye yönlendirerek SEO çabalarını arttırır.

4. Google tarafından Önerilen

Google

Arama pazarlamacılarından biri, Google'ın konuştuğu sırada yüzde 67'lik pazar payı ile dinlemektir. Google, duyarlı web tasarımının önerilen mobil yapılandırması olduğunu ve hatta sektörün en iyi uygulaması olan duyarlı web tasarımına atfen geldiğini belirtiyor.

Bunun nedeni, duyarlı tasarım sitelerinin cihaza bakılmaksızın aynı URL'ye ve aynı HTML'ya sahip olmasıdır. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Bu da Google'ın içeriği taramasına, dizine eklemesine ve düzenlemesine daha kolay ve verimli bir hale getirir. Bunun aksine, Google'ın aynı sitenin birden çok sürümünü taramasını ve dizine eklemesini gerektiren, farklı URL'si ve masaüstü yayınından farklı HTML'ye sahip ayrı bir mobil site.

Ayrıca, bir web sitesinde ve bir URL'de yaşayan içerik, kullanıcıların ayrı bir mobil siteyle yayınlanan içerikten daha kolay paylaşması, etkileşimde bulunması ve bunlarla bağlantı kurması nedeniyle daha duyarlı web tasarımını tercih eder. Örneğin, bir arkadaşıyla bir mobil siteden içeriği paylaşan ve bu içeriğe bir masaüstü kullanarak erişen bir mobil kullanıcıyı ele alalım; bu da kullanıcının masaüstünde kaybolmuş bir mobil siteyi görüntülemesine neden oluyor. Bu, en uygun kullanıcı deneyimini oluşturur ve Google'ın şu anda kullanıcı deneyimi üzerine bir sıralama faktörü olarak koyduğu büyük vurgu nedeniyle, bu, SEO açısından dikkate alınması gereken bir husustur.

5. Çok kolay yönetilir

easy_manage

Ayrı bir masaüstü bilgisayar ve mobil siteye sahip olmak ayrı SEO kampanyaları gerektirir. Bir site ve bir SEO kampanyasını yönetmek, iki siteyi ve iki SEO kampanyasını yönetmekten çok daha kolaydır. Bu, duyarlı bir web sitesinin ayrı bir mobil site üzerinden sahip olduğu önemli bir avantajdır. Söyleniyor ki, birisi akıllı telefonunda olduğunda daha fazla arama olasılığı yüksek olan anahtar kelimeleri optimize etmek gibi, mobil cihazlara özgü bir SEO stratejisi geliştirmenin avantajları var. Profesyonel Web Tasarım Fiyatları Örneğin, yerel bir restoran için mobil arama yapan biri, arama sorgusunda "yakın" kelimesini kullanmaya daha eğimli olabilir. Bununla birlikte, ayrı bir mobil site, bir mobil SEO stratejisi için şart değildir ve mobil özel anahtar kelimelerin duyarlı bir tasarım sitesinde de yer almasının bir nedeni yoktur.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Profesyonel Web Tasarım Fiyatları için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatları yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: profesyonel web tasarımı fiyatları web tasarımı fiyatları profesyonel profesyonel web tasarım fiyatları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar