Logo

Profesyonel Tasarım


paylaş
Profesyonel Tasarım

Hepimiz Profesyonel Tasarım 'ın değerli bir yatırım olduğunu biliyoruz, ancak profesyonel bir tasarımcı seçmenin gerçek faydaları nelerdir? Bir web sitesinin görünümünün iyi olması size gerçekten fazladan iş getirir mi?

Profesyonel olarak oluşturulmuş web sitelerine sahip olmak, yalnızca yararlı değil, aynı zamanda rekabette  öne çıkmak istiyorsanız gereklidir. Günümüzün teknoloji çağında, insanlar telefon rehberinde artık sizi aramıyor. Potansiyel müşteriler, web sitenizi iletişim bilgileri için arayan ve web sitenizi rakiplerinkiyle karşılaştırarak ihtiyaçlarına en uygun olanı belirlemek için sizi arıyor. Ne yazık ki, her işletme sahibi, kendi işini ve kişiliğini yansıtacak şekilde Profesyonel Tasarım 'a sahip bir web sitesine sahip olmak için para harcamaya gerek olmadığını düşünüyor. Profesyonel bir  web ajansı tarafından sizin için bir web sitesinin oluşturulmasının neden faydalı olduğunu gösteren birkaç nokta vardır.

 

1.PROFESYONEL TASARIM TUTARLI MARKA KİMLİĞİ SAĞLAR

Profesyonel tasarımcılar büyük resmi düşünürler. Farklı bağlamlarda tutarlı olan markanız için görsel bir dil yaratırlar. Web siteniz, logonuz, kartvizitleriniz ve hatta Twitter, Facebook profiliniz tutarlı bir bütün oluşturmak zorundadır. Tutarlı bir görsel dile sahip markalar, farklı yan işletme gibi görünen markalardan daha etkili bir izlenim bırakıyor.

2. SAYFADA KALAN DAHA FAZLA ZİYARETÇİ

Web sitenize gelen kişi sayısından daha önemli olan web sitenize gelen kişilerin sitenizde kalarak dolaşması ve sizi tanımasıdır. Sitenize gelen ziyaretçilerin yarısından fazlası bir süre sitenizde kaldıktan sonra hemen çıkacaktır. Ürününüzü veya hizmetinizi satın almaya istekli olsalar da, onları ilgilendiren özel bir şeyler olmalı. Profesyonel Tasarım sayesinde sitenize güven duyacak ve sizinle iletişime geçeceklerdir.

3. DAHA FAZLA MÜŞTERİ

Profesyonel Tasarım sayesinde insanlar web sitenizden memnun şekilde ayrılacak ve çevrelerine sizi anlatacaklardır. Ayrıca memnun kaldıkları için web sitenize dönerek yeniden bir şey alma olasılıkları da artacaktır.

4. RAKİPLERİNİZDEN FARKINIZ OLUR

Sadece "yeterli" bir web sitesi artık kullanıcıları tatmin etmiyor. Bir sektörde birininin aynısı yüzlerce web sitesi var. Amacına uygun yapılmış, gözü rahatsız etmiyor ancak özel değiller. Bu, dikkati çekmek için parlayan grafikleri çıkarmanız gerektiği anlamına gelmez. Profesyonel Tasarım, eşsiz satış noktalarınızın hepsini tutarlı bir görsel mesaj olarak damgalamak demektir.

5. İÇERİK İÇİN ŞEKİL, YAPI VE AMAÇ

İçerik ve tasarımın siteniz için mükemmel şekilde hizalanması gerekir. Çoğu kişi, söylemeye çalıştığınız şeyi anlama çabasına girmeyecektir. Küçük metin blokları, kafa karıştırıcı gezinme ve karanlık harekete geçirici mesajlar ziyaretçileri uzaklaştırır. Tasarımcılar, içeriğinizle çalışarak netleştirir ve insanları ne yapmak istediklerine yönlendirir.

6. PARLAK AYRINTILAR

Profesyonel Tasarım ile yazı tipleri, metin aralığı ve kontrast seçimi, sitenizin genel kalitesinde fark yaratan ayrıntılardır. Bu tür nüanslar bu kadar önemli gözükmeyebilir, ancak sitenin okunabilir ve işlevselliğini etkilerler.

7. HEDEF PERSPEKTİF

Kendi işinizin uzmanısınız, ancak web tasarımı konusunda uzman değilsiniz. Bazen, sizin istediğinizle web siteniz için neyin işe yaradığı arasında bir uzlaşmaya ihtiyaç vardır. Profesyonel Tasarım, fikirleri web sayfalarına nasıl çevireceğinizin deneyiminden gelir.

8. YOLDA DAHA AZ HARCAMA

"İyi anlaşma" elde etmeye ve Profesyonel Tasarım hizmetleri almak için ucuz bir fiyata satın almaya çalışan işletmeler sıklıkla ihtiyaç duyduklarından fazlasını ödemeye başlarlar. Peki neden? Yüksek kalitenin gerçekten maliyetli olduğunu ve sitelerini yeniden yapacak başka bir tasarımcı için ödeme yapacağının farkındalar.

9. GÜVENİLİR ORTAKLIK

İşletme sahipleri ve web tasarımcıları bir web sitesi oluşturmak için birlikte çalışmak zorundadırlar. Süreç iletişim ve uzlaşma içermektedir. Sonuçtan memnunsanız, birlikte çalıştığınız web tasarımcısı değişiklikler ve yeni eklemeler için hazır olacak.

10. GELİŞTİRME ODASI

Profesyonel Tasarım, ilk site bittikten sonra yapmak isteyeceğiniz iyileştirmeler için sağlam bir temel oluşturur. İster yeni bir ürün veya hizmet eklemek istersiniz, site zaten bir kare düzlemine geri dönmek zorunda kalmayacak kadar güçlü bir estetiğe sahip olacaktır.

Bir web sitesi önemli bir yatırımdır ve paranızın boşa gitmesini istemezsiniz. Fırsatlar güvenilir bir Profesyonel Tasarım ajansı için arıyor olmalı. Eğer mükemmel bir web tasarım ajansı arıyorsanız, Medanis Bilişim sizin için idealdir. Yılların üzerinde deneyimiyle Medanis Bilişim A.Ş., Profesyonel Tasarım işine benzersiz web tasarım hizmetleri sunmaktadır. İhtiyacınızı anlıyoruz ve işinizin çevrim içi olmasını sağlamak için karşılıklı çalışıyoruz.

Etiketler: profesyonel web tasarım profesyonel tasarım web tasarım profesyonel

paylaş

İlgili YazılarYorumlar