Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Profesyonel Haber Sitesi Kurmak

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak

Medanis  Bilişim AŞ., dijital sözcünüz olarak hizmet veren yüksek performanslı web siteleri oluşturur. Fiziksel satış ve pazarlama sürecinizi eşdeğer bir çevrimiçi tecrübe haline getirerek ekibimiz, şirketinizin sonuçlarını yönlendirmesine ve aradığı getiriyi elde etmesine yardımcı olur. Profesyonel Haber Sitesi Kurmak bizim işimiz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak İçin En İyi Takım

Daha iyi web siteleri oluşturmak için bir araya geldik. Çok yakından hazırlanmış, son derece uzmanlaşmış ekibimiz, görevinizi tamamlamak için uyumlu bir birim olarak eğitir ve çalışır.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak İçin En İyi Yaklaşım

Medanis Bilişim AŞ.’nin, son 13 yıl boyunca yüzlerce web sitesi yaparak hem profesyonellik hem de tecrübe sahibi olarak; ziyaretçileri birer müşteriye dönüştürme yaklaşımını benimsedi.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak İçin En İyi Sonuçlar

Yüzlerce müşteri Medanis Bilişim AŞ.’ye güzel görünen, sorunsuz çalışan ve bekledikleri sonuçları sunan yüksek performanslı bir web sitesi inşa etmeyi taahhüt ettiler.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak İçin En İyi Müşteri Deneyimi

Medanis Bilişim AŞ. ile çalışırken, projenizin zamanında ve bütçeyle teslim edilmesinin değil, aynı zamanda sorunsuz, acısız bir sürüşün keyfine varacağının da rahatlığını yaşarsınız.

Medanis Bilişim AŞ. Profesyonel Haber Sitesi Kurmak için, inovasyona eylemler ile eksiksiz bir değer vaat ediyoruz. Başarının temel direği olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle hiç şüpheniz olmadan Ankara merkezli en iyi profesyonel web geliştirme şirketiyiz. Üstün nitelikli kalite bizim  için ‘Önceliktir”. Tecrübeli web geliştiricilerinden oluşan ekibimizle müşterilerimize memnuniyet sunmamızın nedeni budur.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre web sitesi geliştirme çözümlerini sunma gereksinimlerini anlıyoruz. Güven, müşterilerimizin ve bize ait önemli bir yönü; her görev için ortaklarımızla birlikte yönetiyoruz.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak İçin Web Tasarım Hizmetleri’ndeki Edinmeler

Medanis Bilişim AŞ’de ekibimiz, kullanıcı dostu bir ön uç arabirimi ile yenilikçi bir tasarım oluşturmak için eksiksiz bir değer sunar. Biz, uzman ve deneyimli web sitesi tasarımcıları, gelişmeler, içerik yazarları, çevrimiçi pazarlama elemanları ve marka yöneticilerini kapsayan bir web sitesi tasarımı şirketiyiz. Üstün nitelikli kalite bizim için ‘Öncelik’tir.

Müşterilerin iyi bir web sitesi tasarımı şirketine terfi ettiğinde neyin aradığını tamamen kabul ediyoruz. Bu nedenle; ‘Güven’ ve ‘sadakat’ müşterilerimizle aramızda on yıldan fazla bir süredir değiş tokuş edilen iki zorunlu unsurdur, şimdi ve gelecekteki çabalarımızda hep yapacağız.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak istiyorsanız ilk etapta yapmanız gerekenler:

 • Her web sitesinin olduğu gibi sizin de bir alan adına ihtiyacınız var. Alan adınız kısa ve akılda kalıcı olmalı. Profesyonel Haber Sitesi Kurmak ve başarılı olmak için bu konuda yaratıcı olmanız şart. İstediğiniz alan adları alınmışsa alan kişilerle iletişime geçerek belli bir ücret karşılığı satın alabilirsiniz.
 • Profesyonel Haber Sitesi Kurmak istiyorsanız kullanacağınız sitenin kolay yönetilebilir olmasına özen gösterin. Pratik şekilde içerik ve fotoğraf ekleyebileceğiniz bir tasarım yaptırın.
 • Hosting seçiminizde en kalitesini seçin. Hosting sitenizin hızını ve sayfaların açılmasını etkileyecektir.
 • Ulusal bir haber ajansı sitesi kuracaksanız bir ajansa üye olarak haberlerin size gelmesini sağlayabilirsiniz. Haberleri başka web sitelerinden kopyalamanız yasal sorunlar doğurabilir.
 • Yerel haber sitesi kuracaksanız siteyi kurmadan haber kaynaklarını oluşturmanız yerinde olacaktır.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak için deneyimli bir web tasarım ajansıyla çalışmanız size birçok artı kazandıracaktır. Rekabetin bu kadar kızıştığı bir sektörde kaliteli bir siteye sahip olmanız gerek. Kalite deyince aklımıza sadece görünüş gelmemeli. Estetik görünümün yanında web sitenizin kullanılabilir ve okunabilirlik açısından öne çıkması gerekli çünkü insanlar web sitenize haberleri okumak için girecekler.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak başarılı şekilde tamamlandı ve Google AdWords, SEO çalışmaları ile sitenize istediğiniz düzeyde trafik akışı sağladınız. Bu trafiği reklama çevirmek de önemli bir faktör. Fark oluşturacak bir haber sitesi yapmanız gerekli. Özgün içerikler ve fotoğraflar girmeniz çok önemli. Kopyala yapıştır haberlerle hiçbir yere varamazsınız.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak için yapabileceğiniz en ekonomik şey web ajanslarının paket özelliklerini ve fiyatlarını inceleyerek sizin ihtiyacınız olan özellikleri belirleyerek en uygun fiyata bu özellikleri yapan ajansı seçmek olacaktır. Özellikler arttıkça web sitesinin fiyatı da artacaktır. Özellikler içerisinde responsive tasarım olmasına özen gösterin çünkü responsive tasarım sayesinde web siteniz tüm mobil cihazlarda rahatlıkla açılacaktır.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Profesyonel Haber Sitesi Kurmak için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İyi ve kullanıcı dostu bir özel web sitesi tasarımı hizmetleri, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı çalışan, özellikle bizden bunları dışardan tedarik eden işletmeniz için son derece faydalı olduğunu kanıtlayabilir. Bu avantajlar şunları içerir:

 • İşletmeniz için Marka Kimliği
  Daha büyük resmi de hesaba katarak, işletmeniz için, müşterileriniz üzerinde unutulmaz bir izlenim yaratacak tutarlı bir marka kimliği elde edebilirsiniz.
 • Daha fazla müşteriyi etkilemek
  Daha fazla müşteriyi web sitenizde daha uzun süre kalmaya ve gereksinimlerinize göre hizmetlerinizi etkiliyor.
 • Etkili bir harekete geçirici mesaj oluşturma
  Daha fazla müşterinin kaydolması ve web sitenize kaydolması için etkili bir harekete geçirici mesaj oluşturun, ürünlerinizi / hizmetlerinizi daha iyi anlayın ve bunlardan yararlanın.
 • Tutarlı bir görsel mesaj tasarımı
  Benzersiz satış noktalarınızın mükemmel bir karışımı ile tutarlı bir görsel mesaj tasarlayın.
 • Çeşitli formları ve yapıları hizalama
  Mesajınızı açık ve doğrudan iletmek için web sitesi tasarımı ve içeriğinin çeşitli biçim ve yapılarını mükemmel şekilde hizalayın.
 • Uzman anlaşma teklif etme
  Uzman anlaşmayı önerirken, bunu bir şirket içi web tasarım tesisiyken kurmanız mümkün değildir.
 • Duyarlı web tasarımının mükemmel bir karışımını sağlama
  İşinizi akıllı telefonlar, tabletler ve PC’lerde erişilebilir hale getirmek için Duyarlı web tasarımının mükemmel birleşimini sağlama.
 • Mutlak Özel Web Tasarımı çözümleri sunmak
  Müşteri ihtiyaçlarına göre mutlak Özel Web Tasarım çözümleri sunan, global müşterilerimize % 100 memnuniyet sağlamak için mükemmel bir yoldur.
 • İhtiyacınıza göre en iyi seçeneği alın
  İhtiyacınıza göre en iyi seçeneği alın,  tam dinamik ve statik web sitesi tasarım hizmetleri sunuyoruz.
About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir