Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Özel Restoran Uygulaması: Masa Üstü Dijital Menü

Özel Restoran Uygulaması: Masa Üstü Dijital Menü

Sürekli olarak rekabeti takip etme ve restoranın özelliklerini insanlara hissettirme yollarını düşünmek restoran, kafe, lokanta, fastfood dükkanı veya herhangi bir yiyecek işinde olan yöneticiler için oldukça zordur. Özel Restoran Uygulaması: Masa Üstü Dijital Menü restoran veya kafenize farklı bir hava katabilir ve sizi birçok zorluktan kurtarabilir.

Bir restoranın öne çıkmasını sağlayan şey, özel mutfağı ve menü öğelerinin yanı sıra nasıl sunulduğudur.

Özel Restoran Uygulaması: Masa Üstü Dijital Menü

Özel Restoran Uygulaması: İçeride olanı gör

özel restoran app-kababji ekranlar

Ana Kategori Ekranı

Bu uygulama ilk önce, kullanıcının menülerin kategorize edilmiş bir listesi olan ana gösterge panosuna yönlendiren eşsiz basit bir açılış ekranıyla başlar. Çoğu restoran kahvaltıdan akşam yemeği kategorisine sahiptir, ancak hepsi sizin elinizdedir ve bu uygulamada, dinamik arka uç web sitesi aracılığıyla kategorilerinizde kolayca değişiklik yapma esnekliğiniz vardır. Altyazı küçük bir metin olduğu için, her kategorideki öğelerin sayısını da görebilirsiniz. Bunların hepsi müşterileriniz için unutulmaz bir deneyim yaratır ve onlara hizmet edecek özel bir restoran uygulamanız olduğunu hatırlarlar.

Detaylara Bakın

Ayrıntılar sayfasında, müşterilere alacaklarının özel bir önizlemesini veren menünün bir veya daha fazla görüntüsünü görebiliriz. Ayrıca maddenin ana başlığı, açıklaması ve fiyatı vardır. Adlarda, fotoğraflarda ve fiyatlarda değişiklikleriniz varsa ve arka planda kolayca değişiklik yapabilmeniz uygulamanın en iyi özelliklerindendir. Bir kez menü değişiklikleriniz olduğunda herhangi bir baskı maliyeti gerekmez. Arka planda güncel bir öge listesi bulundurarak özel restoran uygulamanızı dinamik hale getirip güncelleştirebilirsiniz .

Yerelleştir

Uygulama, bir yerelleştirme özelliğine sahip olduğu için müşterilere eşsiz bir deneyim sunarken ögeleri istediğiniz dillerde sunabilirsiniz, hangisi tercih edilirse. Bu, turistler için veya yerel dillerinde uygulamayı görmek isteyen yerli halklar için çok iyi bir seçenektir, her tür müşteri için etkileyici bir deneyim yaratır.

Yönetilebilir Arka Uç

Özel restoran uygulaması için dinamik bir arka plana sahip olmak , sürekli yeniden yayınlama ihtiyacı duymadan güncel bir uygulamaya sahip olmanın yararlarından sağlar. Uygulama, arka planın merkezi veritabanından okur ve böylece restoran sahibi her zaman gerekli değişiklikleri yapma esnekliğine sahip olur.

özel restaurant app-backend

Başka ne olabilir?

Peki restoran dijital menü uygulamasına ekstra değer katacak başka ne var? Farklı özelliklere sahip çok sayıda restoran uygulaması var, ancak bir masaüstü dijital menü için aşağıdaki fikirlerimize bakın.

İncelemeler ve Değerlendirmeler

İncelemeler ve müşteri geribildirimleri, restoranınızda değer ve güven inşa etme bilgisi ekleyecektir. Sadık getiri müşteri oranını arttırmaktan ve kredibilitesini arttırmaktan bahsetmiyoruz bile.

Bir restoran sahibi olarak, kullanıcı deneyiminin daha yüksek bir müşteri deneyimi geliştirmek ve sunmak için anahtarınız olduğunu bilirsiniz.

Bağlılık Programları

Çoğu restoran, bir uygulamaya eklenebilecek bir müşteri sadakat programının değerini bilir. Bağlılık programları, kuponu ve ödülleri, bir puan sistemi veya müşterilerin geri dönmesini teşvik etmek için uygulamada fazladan bir şey sağlamaya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu makalede, bazı yöntemler özenli ama restoran hizmetleri söz konusu olduğunda yaratıcılık ve yenilik sonsuzdur.

Online Sipariş

Uygulamanıza eklemek için bir başka özellik, restoran POS sisteminizle entegre çevrimiçi sipariş verme yeteneğidir. Bu şekilde, teslimat veya rezervasyon gibi diğer özellikleri de ekleyebilir, böylece kaliteli müşteri hizmetleri sağlayarak daha fazla sadakat sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Ürünler

Yeni müşteriler, bir restoranın deneyimiyle yönlendirilmeyi severler ve bir yemek sipariş ederken, bir hamburgerle birlikte bir patates kızartması ve kola gibi ücretsiz öğeler için öneriler sunabilirsiniz. Bu şekilde, satışlarınızı artırmada basit önerilerle gelirinizi artırabilirsiniz.

Mekanlar

Konumlarınızı uygulamanızda listelemek her zaman mükemmeldir. Müşteriler şubelerinizi tanıyacak ve müşterilere size ulaşabilecekleri yerleri bildiklerinde sadakat programınıza da katkıda bulunacaklardır. Ayrıca yolda olduğunuzda, aç istemcilerin en yakın konuma gelmesini sağlayacaktır.

Özel Etkinlik

Masa üstü özel restoran uygulamasında, özel günler için özel etkinlik menüleri düşünebilirsiniz. Örneğin, bir vesileyle ilgili bir kategori oluşturabilir ve dinamik arka uç aracılığıyla özel öğelere kolayca ekleyebilirsiniz, ardından fırsat bittiğinde yayını kaldırın. Restoranda yemek yiyebileceğiniz veya özel etkinlikler düzenleyebileceğiniz durumlarda bu idealdir.

Son Söz

Umarız restoran ya da akşam yemeğiniz için özel bir restoran uygulaması hakkında bazı bilgiler bulabilmişsinizdir. İnsanlar restoranların misafirperverliğine, ziyaret ettikleri lokantalardaki ayrıntılara, görünüşlerine ve dekorasyonlarına, müşteri hizmetlerine, çalışma tesislerine ve tabii ki yiyeceklerine özel dikkat gösterirler! Bu nedenle, size gelen tüm müşterilerin hizmetlerinizi izleyeceğini ve herkese açık olmasa dahi akıllarına kalacaklarını düşünün. Restoran işletmelerine yardım etmek için her zaman buradayız.

Yorumlarınızı ve önerilerinizi aşağıda belirtmekten çekinmeyin.

About Author

Medanis Destek