Logo

Otel Restaurant Yazılım


paylaş
Otel Restaurant Yazılım

Birçok işletme, bulut Otel Restaurant Yazılım uygulanmasının mevcut sistemi tamamen boşaltması ve geleneksel terminallerini tabletler ve taşınabilir cihazlar için ticareti yapma anlamına olduğu izlenimi uyandırıyor. Bu doğru değil. Bulut yazılımın büyük bir taahhüt olması gerekmez.Perakende veya restoran işletmenizin gerektirdiği kadar basit ve kesintisiz olabilir. Bulut Otel Restaurant Yazılım, restoranınızın veya perakende mağazanızın bilgilerinin güvenliğini ve görünürlüğünü artırmak için mevcut sisteminize entegre edilebilir.

 

POS donanımıyla entegre bulut Otel Restaurant Yazılım, uzak bir sunucu vasıtasıyla verilere erişmek için bir internet altyapısı kullanır. Başka bir deyişle, POS sisteminizde depolanan veriler otomatik olarak yedeklenebilir ve senkronize edilebilir, böylece bilgilerin korunması ve güncellenmesi kolaylaşır. Bulut çözümleri, birden fazla satış kanalı entegre edebiliyor ve gelişmiş güvenlik özelliklerine ek olarak, işletmelerin merkezi depolama, bellek, işleme ve bant genişliğinden faydalanmalarına izin veriyor.

Yararlar nelerdir?

Hepimiz bulut bilgi işlemi ve bulut tabanlı Otel Restaurant Yazılım hakkındaki söylenenleri duyduk ancak perakendecilere ve restoranlara sağlayabileceği gerçek anlamda nihai avantajlar nelerdir? Bulut tabanlı POS yazılımını mevcut sisteminize entegre etmenin en önemli beş avantajı:

1. Artan veri görünürlüğü

Otel Restaurant Yazılım ile işinizi internet bağlantısı ile istediğiniz yere götürebilirsiniz. Envanter sayımlarını, emek kullanım yüzdelerini, verimlilik raporlarını veya günlük toplamlarınızı uzaktan ve gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilirsiniz. Bilgiler, nerede olursanız olun anında güncellenebilir. Hatta tatilinizde veya tatil gününüzde bile, çalışanlarınızın ve operasyonlarınıza göz kulak olabilirsiniz.

2. Güncellemeler sırasında kesinti süresini azaltma

Restoran veya mağaza bilgilerinin güncellenmesi gerektiği zaman, çalışanlar ve yöneticiler, arka ofis bilgisayarı, her POS terminali ve el aygıtları da dahil olmak üzere her bir aygıtı ayrı ayrı güncellemek için zaman harcamak zorunda değildir. Her bilgisayarın, terminalin ve cihazın ayrı ayrı güncellenmesi, iş akışınızda daha fazla kesintiye neden olan tutarsızlıklar ve hatalarla sonuçlanabilir. Ve "bulutta olmayan" bir sistemde, güncellemeyi tamamlamak birkaç dakika sürebilir.

Otel Restaurant Yazılım yalnızca bir kez veya bir bilgisayar veya cihazda güncellenmesi gerekiyor ve diğerlerini gerçek zamanlı olarak otomatik olarak güncelleyecek. Yöneticiler bu güncellemeleri kendi kişisel cihazlarından bile yapabilir.

3. Artan mobilite

Barındırılan bulut yazılım servisiyle, hareketliliğinizi artırmak için mevcut sisteminize herhangi bir mobil cihaz ekleyebilirsiniz. Başka bir deyişle, mobil bir Otel Restaurant Yazılım tam olarak uygulamadan mobil yazılım işlevselliğini kaldırabilirsiniz. Yazılımınız ve bu nedenle bilgileriniz, herhangi bir akıllı telefon, tablet veya sağlam el cihazından erişilebilir. Bu, çalışanların ve yöneticilerin önemli görevleri POS terminalinden uzaktayken veya genel olarak mağazadan uzakta tamamlamalarına olanak tanır.

4. Birden fazla lokasyonda aerodinamik bilgi yönetimi

Birden fazla perakende mağazasına veya restorana sahipseniz veya yönetiyorsanız, bulut tabanlı bir Otel Restaurant Yazılım verilerinizi tüm konumlarda merkezileştirmenizi sağlar. Sahipler ve yöneticiler her zaman herhangi bir bilgisayardan, cihazdan veya belirli bir konumdan her bir konumla ilgili bilgilere erişebilir ve her yer için standartlaştırılacak bir güncelleme yapabilir. Konumları başka biri kadar iş görmüyorsa ya da yeni bilgi almak için en sonuncusu ise müşteriler ve çalışanlar hayal kırıklığına uğrayabilir.

5. Artan veri güvenliği

Bir bulut Otel Restaurant Yazılım sisteminde, perakende ve restoran işletmeleri, bilgilerin her zaman güvenli olacağını bilerek rahat bir nefes alabilir. Bilgi elektronik olarak saklanır ve senkronize edilir ve kolaylıkla restore edilebilir. Bir elektrik kesildiğinde veya donanım arızasında veri yedekleme veya kaybetme konusunda endişelenmeye gerek yoktur. Bulut tabanlı sistemlerin diğer bir büyük yararı, verilerin virüslerden ve ihlallere karşı korunması için şifreleme gibi gelişmiş güvenlik önlemlerine izin vermeleridir.

Otel Restaurant Yazılım Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Otel Restaurant Yazılım için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Otel Restaurant Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

Etiketler: otel restoran yazılım otel restaurant yazılım otel restaurant yazılımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar