Logo

Otel Otomasyon Programları


paylaş
Otel Otomasyon Programları

Bulut çözümleri önem kazanmakta ve her tür sektörde yer bulmaktadır. Bu teknoloji otelleri de birçok açıdan etkiledi. Birçok turizm endüstrisi uzmanı, bulut Otel Otomasyon Programları kullanarak otellerin hem zamandan hem de paradan tasarruf edebileceğini söylüyor.

Büyük, eksiksiz bir lüks otel veya orta boy bir tam hizmetli otel iseniz, geniş bir hizmet yelpazesi talep eden konuklara ev sahipliği yapıyor olacaksınız. Bulut Otel Otomasyon Programları çalışmasının otelinizin istediği özelliklere sahip olup olmadığını kontrol etmek zorundasınız.

Şu anda piyasada bulunan bulut tabanlı Otel Otomasyon Programları sınırlı modül grubuna sahiptir. Böylece, Otel Otomasyon Programları bir kısmı bulutta olabilirken, modüllerin geri kalanı halen çevrimdışı olabilir ve otelinizde olabilir. Medanis Bilişim AŞ otelinizin tüm ihtiyaçlarına uygun web tabanlı yazılımlar hazırlayarak hizmetinize sunabilir.

Kurum içi otel yazılımı Otel Otomasyon Programları:

1. İnternet olmadan veri üzerinde tam kontrol - Bu, otelinizdeki yazılımın düzgün çalışması için internete bağımlı olmadığı anlamına gelir. Otel verileriniz otelin tesisinizde güvenle saklanır ve her an erişilebilir durumdadır. Bu, otelinizi konuk ağırlama işiniz üzerinde daha iyi kontrol etmenizi sağlar. Raporları hızla sarabilir ve eğilimler için analiz edebilir, yeni gelir akışlarını bulabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

2. Kurum içi yazılımın daha fazla esnekliği - Otel yazılımı, mülkünüzde bulunduğu için, bir arabirim oluşturabilir ve bunun için bir sürü çözüm ekleyebilirsiniz. Oysa bir bulut otel yönetim sistemi ile, herhangi bir yararlı arayüz oluşturmak için bulut yazılımı satıcısına tamamen bağımlı olacaksınız. Ve böylece belirli çözümleri kullanamayabilirsiniz.

3. Otel içi ve bulut kombinasyonu, otelcilere her iki dünyanın en iyisini sunar - Bir otelin kendi Otel Otomasyon Programları öncül tutması daha rahat olsa da, Medanis gibi yazılım sağlayıcıları bir dizi bulut çözümünü çekirdek yazılıma entegre eder. Bu, otellerin gelir yönetimi, çevrimiçi itibar yönetimi, kanal yöneticisi, sadakat vb. gibi giderek artan sayıda çözümden yararlanmasını sağlar. Bulut tabanlı olduklarından, donanım ve yazılım maliyetlerine katkıda bulunmazlar. Ayrıca otel için ilave bakım ve işgücü maliyeti yoktur.

4. Otel içi emlak yönetim sistemi, genellikle daha büyük ve kapsamlı bir çözümdür - Bulut çözümleri tercihen daha küçük oteller tarafından benimsenir. Nedeni - misafirlerine sınırlı hizmetler sunmakta ve yazılım bakımına ve işgücüne yatırım yapamamaktadırlar. Küçük oteller, donanım ve yazılım maliyetlerini de yasaklayıcı bulmaktadır. Büyük konukseverlik özellikleri otel yazılımlarından hem özelliklerinden hem de raporlardan daha fazlasını talep etmektedir. Burada kapsamlı, zengin özelliklere sahip bir Otel Otomasyon Programları, büyük ve büyük oteller, tatil köyleri ve tam hizmet bağımsız otellerin ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun seçenektir.

Otel Otomasyon Programları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Otel Otomasyon Programları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Otel Otomasyon Programları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: otel otomasyon program otel otomasyon programı otel otomasyon programları

paylaş

İlgili YazılarYorumlar