Logo

Otel Otomasyon Firmaları


paylaş
Otel Otomasyon Firmaları

Otel Otomasyon Firmaları ile çalışarak tamamen otelinizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bulut tabanlı bir yazılıma sahip olabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ yılların verdiği tecrübe ve profesyonel yazılım ekibiyle istediğiniz özelliklerde bir yazılım hazırlayabilir.

Birçok şirket için bulut altyapısı portföyü birkaç sunucudan buluttaki kurumsal düzeyde uygulamalara kadar olgunlaşmış. Bir şirketin bulut sağlayıcısına bağımlılığı arttıkça, sağlayıcı gelişen teknolojiyi takip edemedi. Bir çok yenilikçi bulut sağlayıcısına geçmenin zamanı gelmiş olsa da birçok şirket zorlu göçün ne olacağını biliyor.

Otel Otomasyon Firmaları, bu sorunu sağlam bir geçiş stratejisi ile çözer.

Otel Otomasyon Firmaları, çok kullanışlı bir kullanıcı paneline sahip ve tek / çoklu otel mülkleri, servis, daireler, bağımsız oteller, düğünler ve restoran için kullanılabilen Konaklama Endüstrisi için ideal bir yazılım çözümüdür. Yazılım, otel endüstrisinde genellikle Mülk Yönetimi Sistemi olarak anılır. Otel Otomasyon Firmaları , Otel Rezervasyon Yazılımı, Otel Resepsiyon Yazılımı (Ön Büro), Otel Satış Noktası (Restoran, Oda Servisi, Ziyafet, Evde Tutma veya başka herhangi bir satış noktası), Envanter Yönetim Sistemi ve Otel Muhasebesi için gerekli tüm özellikleri içerir. Otel Otomasyon Firmaları, Müşteri İhtiyaçlarına Göre Tasarlanmış Çözüm olarak tasarlanmıştır. Dolayısıyla, bulut Otel Otomasyon Firmaları avantajları şunlardır:

ESNEKLİK - Otel Otomasyon Firmaları, artan veya dalgalı bant genişliği taleplerine sahip otel işletmeleri için idealdir. İhtiyaçlarınız artarsa, bulut kapasitenizi servisin uzak sunucularında çizmek kolaydır.
Aynı şekilde, yeniden ölçeklendirmeniz gerekiyorsa, esneklik servise eklenir .

Otomatik yazılım güncellemeleri - Otel Otomasyon Firmaları otomatik yazılım güncellemeleri sunar. Bulut bilgi işleminin güzelliği, sunucuların dışarıda, görüş dışında ve saçlarınız dışında olmasıdır. Tedarikçiler onlar için sizinle ilgilenirler ve düzenli yazılım güncellemelerini (güvenlik güncelleştirmeleri dahil) dışarı çıkarırlar; böylece sistemi kendiniz korumak için zaman kaybetmekten endişelenmeniz gerekmez. Sizi otel işinizi büyütmek gibi önemli olan şeylere odaklanmaktan çekinmeyin.

Felaket durumlarında iyileştirme - Otel Otomasyon Firmaları, zamandan kazanmak, sermaye masraflarından kaçınmak ve hizmetin ayrılmaz bir parçası olarak paketlenmiş olan üçüncü taraf uzmanlığından yararlanmak için tasarlanmıştır. Bu nedenlerden ötürü, küçük işletmelerin ya da orta ölçekli kuruluşlardan ya da büyük işletmelerden bulut tabanlı yedekleme ve kurtarma çözümleri kurma olasılığının 2 katından fazla olması tesadüf değil.

Artan işbirliği - Otel Otomasyon Firmaları bulut tabanlı iş akışı, ekibinizin gerçek zamanlı olarak güncelleme yapmasına yardımcı olur ve onlara işbirliklerinin tam olarak görünürlüğünü sağlar.

Güvenlik-Otel Otomasyon Firmaları Bulut Tabanlı Veri Güvenliği sunar. Kayıp dizüstü bilgisayarlar milyarlarca dolarlık bir iş sorundur. Ve potansiyel olarak pahalı bir kitin kaybolmasından daha büyük, onun içindeki hassas verilerin kaybedilmesi.

Bulut hesaplama, bu olduğunda daha fazla güvenlik sağlar. Verileriniz bulutta depolandığından, makinenize ne olursa olsun ona erişebilirsiniz. Ve yanlış ellere girmemesi için verileri kaybedilen dizüstü bilgisayarlardan uzaktan bile silebilirsiniz.

Otel Otomasyon Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Otel Otomasyon Firmaları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Otel Otomasyon Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

 

Etiketler: otel otomasyon firmaları otel otomasyon firması otel otomasyon firma

paylaş

İlgili YazılarYorumlar