Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Oran Web Tasarım

Oran Web Tasarım

Profesyonel bir işletme sahibi ofisinin tasarımından kıyafetlerine, konuşmasından hareketlerine kadar her şeyin potansiyel müşterinin dikkatini çekmede ve karar vermesinde etki ettiğini bilir. Oran Web Tasarımı çalışmanızı bu yüzden profesyonel bir ajansla yapmanız gerekir.

Oran Web Tasarımı çalışmanızın profesyonel olması potansiyel müşterilerinize güven verecektir. İnternet kullanıcılarının aradığı ilk şey güvendir çünkü ofisinizi ve sizi görmeleri mümkün değil. Onlara güven verecek tek şey sizin web siteniz olacak. Oran web siteniz sizin onlara sunduğunuz ilk hizmet olacak ve potansiyel müşterileriniz sizi web sitenize bakarak değerlendirecektir. Ucuz ve kalitesiz bir web sitesi firmanızın da kalitesiz olduğunu algısını yaratacaktır. Bunun tem tersi olarak küçük bir işletmeniz varsa ve profesyonel bir web tasarım yaptırırsanız insanlar firmanızın büyük ve profesyonel bir işletme olduğunuzu düşünecekler.  Önemli olan firmanızın büyüklüğü ya da küçüklüğü değil insanların web sitenize baktığında akıllarında oluşan algı.

Profesyonel bir web sitesi görünüş itibariyle insanları etkilemeli. Web sitenize ilk baktıklarında güzel bir web sitesi diye düşünmeli ve ana sayfanıza baktıklarında ne işle uğraştığınızı anlamalılar. Web sitenizi beğendikten sonra sitenizde kalmaya ve gezinmeye karar verirler. Potansiyel müşterinizi web sitenizde tutabilmek için ilgi çekici ve özgün içerikler girmelisiniz. Ayrıca yazıların okunaklı olması, yazı karakterlerinin, renklerinin gözü yormayacak şekilde tercih edilmesi gerekir.

Oran Web Tasarımı çalışmanızda gezinirken insanlar hızlıca sayfalar arası geçiş yapabilmeli ve aradıkları bilgilere kısa sürede ulaşabilmeliler. Bir web sitesinin en önemli özelliklerinden biri aranılan bilgiye çabuk ulaşılmasıdır.

Oran Web Tasarımı çalışmanızda bulunması gereken bir özellik de web sitenizin Google arama motoru optimizasyonunun olmasıdır. Web sitenizin optimizasyon çalışması olmazsa arama motorları tarafından taranmaz ve listeye alınmaz. Potansiyel müşterileriniz sizi arama motorunda bulamazlar.

Medanis Bilişim AŞ olarak sizlere özel ekonomik ve kaliteli web tasarım paketleri hazırladık. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonellikten yararlanmak ve Oran Web Tasarımı çalışmanızı bizimle yapmak için iletişime geçebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Oran Web Tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bir Oran Web Tasarımı web sitesinin açılması, perakende sektöründe başarı bulmak için sadece bir adım. Alışveriş alanını çekmek, para kazanmak ve dönüştürmek için iyi planlanmış, iyi yürütülmüş bir strateji, başarıyı gerçekten harekete geçiren şeydir. Kullandığımız bazı araçlar şunlardır:

  • EPOSTA PAZARLAMA
  • ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU
  • ARAMA MOTORU PAZARLAMASI
  • SOSYAL PAZARLAMA VE REKLAM ALIŞVERİŞİ
  • REKABETÇİ ANALİZ
  • İÇERİK GELİŞTİRME
  • DÖNÜŞÜM OPTİMİZASYONU
  • MÜŞTERİ BİLGİLERİ
  • CRM
  • KULLANICI DENEYİMİ / TASARIM DENETİMLERi
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı