Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Online Tasarım Scripti

Online Tasarım Scripti

Günümüzde insanlar sevdiklerine farklı hediyeler almak istiyor. Kendin tasarla web siteleri sayesinde müşteriler istedikleri ürünlere istedikleri fotoğrafların veya yazıların basılmasını sağlayabiliyor. Online Tasarım Scripti ile siz de web siteniz üzerinden kendin tasarla ürünleri satabilirsiniz.

Online Tasarım Scripti sayesinde web sitenize üye olan kullanıcılar istedikleri bir ürünü seçer. Genelde kendin tasarla sitelerinde telefon kılıfları, yastık, kupa, anahtarlık, defter, tişört gibi günlük kullanılabilecek seçenekler bulunur. Müşteri ürün seçtikten sonra karşısına bir modül açılır. Bu modüle tıklayarak bilgisayarından istediği bir fotoğrafı seçer ve yükler. Alttaki alana da üründe yazı bulunmasını istiyorsa yazısını yazar.

Ürün seçenekleri yapıldıktan sonra müşteri onaylar ve ödeme sayfasına yönlendirilir. Ödemeyi yaptıktan sonra bilgiler size ulaşır ve ürünü hazırlayıp kargolarsınız. Online Tasarım Scripti yoksa müşteri ürünü seçtikten sonra size ayrıca fotoğrafı e-posta ile iletmek zorunda kalacaktır. Kimse bununla uğraşmak istemez ayrıca fotoğraflar ne kadar dikkat edilirse edilsin karışabilir.

Online Tasarım Scripti sayesinde hem müşteri hem siz rahat edersiniz. Günümüzde kendin tasarla siteleri hızla artmaya başladı. Bu rekabetten birinci çıkmak için kaliteli ve profesyonel bir Online Tasarım Scripti kullanmalısınız.

Profesyonel bir web sitesi ile bir çok rakibinizi geride bırakırsınız. İnternet kullanıcıları ofisinizi ve sizi görmeden karar vermek zorundalar. Tek gördükleri şey web siteniz. Onlara web siteniz aracılığıyla güven vermelisiniz. Sizin ne yaptığını bilen, güçlü bir marka olarak algılamalılar.

Online Tasarım Scripti kalitesi sayesinde insanlar hem size güven duyar hem de işlemlerini kısa sürede halleder. Fotoğrafların ve sayfaların hızlı yüklenmesi en önemli faktörlerden biridir. İnternet kullanıcıları günümüzde bir web sitesinin açılması 4 saniyeyi geçerse beklemeden çıkıyorlar. Yavaş açılan bir web site veya sayfalar size çok fazla müşteri kaybettirir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Online Tasarım Scripti için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

 
Seyahat Ve Havacılık

Stratejik bir dijital ortak mı arıyorsunuz yoksa güçlü bir web varlığı kurma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var. Alanımızdaki sınıf hizmetlerinin en iyisini sunuyoruz.

 
İş Dünyası Ve Kurumsal

İster bir başlangıç ​​veya küçük ölçekli şirket veya bir işletme olsun, gereksinimlerinize uyacak en iyi işletme danışmanlığını sunuyoruz.

 
Tüketici Ürünleri

Web ve dijital varlığımızı yaratmak için üst düzey çaptaki ürün tabanlı şirketlerin bazılarıyla birlikte çalıştık.

 
Finansal Hizmetler

Finansal alanda birçok şirkete yardım yaptık. Geliştiriciler ve dijital pazarlamacılar uzman ekibimiz, işletmeniz için en uygun olanı anlıyor.

 
Medya Ve Yayın

Müşterilerimiz olarak medya ve yayınevlerinin geniş bir üssüyüz. Onlara yaratıcı tasarım, web ve dijital pazarlamada yardımcı oluyoruz.

 
Yaşam Tarzı Ve Moda

Ekibimiz, moda ve yaşam tarzı endüstrisinde her tür web çözümleri sağlayabilir. Stil ve yaratıcılık açısından her zevke uyuşabiliriz.

Online Tasarım Scripti Web Tasarım  Hizmetleri

ONLİNE TASARIM SCRİPTİTASARIM

Tüm tasarım gereksinimlerinize hitap eden taze, yenilikçi, yaratıcı ve deneyimli bir ekibiz. Tasarım hizmetlerimiz, grafik tasarım, baskı, logo, kurumsal kimlik gibi yaratıcı ihtiyaçlarınızı karşılayacak. 1Solutions, yaratıcı çalışmaların mahiyeti ve şirketlere, müşavirlere, reklamcılık ve pazarlama firmalarına yaratıcı tasarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmaktır. Yapabileceğimiz farkı görmek için bir kez deneyin.

ONLİNE TASARIM SCRİPTİ WEB GELİŞTİRME

Medanis Bilişim AŞ her türlü web gelişiminde uzmanlaşmıştır. Özel bir yüksek ölçekli web sitesi geliştirmek için basit bir şirket web sitesi kurma hakkı, hepsini yaparız. Uzmanlığımızın temel alanlarında wordpress geliştirme, magento mağaza kurulumu, opencart mağaza geliştirme, woCommerce, joomla geliştirme, prestashop geliştirme, zencart ve çekirdek php geliştirme yer almaktadır.

ONLİNE TASARIM SCRİPTİ UYGULAMA GELİŞTİRME

Medanis Bilişim AŞ sağlam ve ölçeklenebilir uygulama geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Medanis Bilişim AŞ uygulama geliştirme hizmetleri, istemci gereksinimlerini tanımlamak, spesifikasyonlar yazmak ve yazılımları birden fazla platformda tasarım, geliştirme, test etme ve bütünleştirme konusunda yardımcı olur. KOBİ’lerin, şirketlerin ve işletmelerin sağlam, ölçeklenebilir, genişletilebilir ve kapsamlı bir şekilde test edilmiş gelişmiş iş uygulamaları oluşturmalarına yardım etme konusunda uzmanız.

ONLİNE TASARIM SCRİPTİ DİJİTAL PAZARLAMA

Başarılı dönüşüm metrikleriyle Uzman Dijital Pazarlama Servisleri. Sosyal medya, arama motoru optimizasyonu, çevrimiçi itibar, arama motoru pazarlaması vb. için bilinen dijital pazarlama stratejisi uzmanına liderlik ediyoruz. İnternet pazarlama hizmetlerimiz sizin için gelir iğnesini taşımak için tasarlandı. Bize ulaşın & dijital pazarlama uzmanlığınızın işletmeniz için ne yapabileceğini görün.

About Author

Medanis Destek