Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Ödemiş Web Tasarım

Ödemiş Web Tasarım

Dijital çağda ilgi çekici içerik oluşturmak ve müşterilerinizi web sitenizde tutmak için farklı kaynaklardan yararlanmanız gerekir. Ödemiş Web Tasarım çalışmanızın başarıya ulaşması için profesyonel bir destek almalısınız.

İnternet kullanıcılarının %85’i bir ürün ya da hizmeti araştırmak istediğinde Google gibi arama motorlarından birini kullanılır. Hatta bir web sitesine gitmek için bile web sitesinin adını arama motoruna yazarak web sitesine ulaşılmaya çalışılır. Ödemiş Web Tasarım çalışmanızın Google sıralamasındaki yeri bu yüzden çok önemli. İnsanlar size arama motorlarından ulaşmaya çalışıyor peki ya Ödemiş web siteniz arama motorlarında çıkıyor mu?

Ödemiş Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında çıkabilmesi için optimize yani uyum çalışmalarının yapılmış olması gerekir. Arama motoru optimizasyonu dediğimiz bu çalışmalar sayesinde bütün arama motorlarının tarayabileceği şekilde web siteniz kodlanır.

Web siteniz kurulurken yapılan optimize çalışmaları sadece web sitenizin arama motorları tarafından taranmasını sağlar ancak bu sizin ilk sayfalarda çıkacağınız anlamına gelmez. Ödemiş Web Tasarım çalışmanızın ilk sayfalarda çıkmasını istiyorsanız ya Google AdWords’e reklam vererek tıklama başı reklam ücreti ödersiniz ya da günde 2-3 saatinizi web sitenize ayırarak SEO çalışmaları yapar ve ücretsiz olarak ilk sıralarda çıkarsınız.

Google AdWords’un avantajı reklamı verdiğiniz an ilk sırada çıkmanızdır ancak sektörünüze göre biraz maliyetli olabilir. SEO çalışmaları Ödemiş Web Tasarım çalışmanızı web siteniz olduğu sürece ilk sayfalarda tutar büyük bir reklam bütçesinden kurtulmuş olursunuz. Organik hit almak da denilen bu çalışma için her gün en az 5-6 tane sizin ya da elemanlarınızın özgün olarak yazdıkları makalelerin sitenize eklenmesi gerekir. Bu makaleler sektörünüzle ilgili olmalı ve özel anahtar kelimeleri barındırmalı. Bu yazıların düzenli olarak sosyal medyada paylaşılmasıyla web sitenize ziyaretçi akını olacaktır. İçerik girişi zor görünebilir ama içerik asla kaybolmaz elektrik ve internet var olduğu sürece içerikleriniz internette olacak ve müşteri çekmeye devam edecektir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Ödemiş Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Ödemiş Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ödemiş Web Tasarım Müşteri Stratejisi

Hedef odaklı yaklaşımımız siz ve hedefleriniz ile ilgilidir. Verileri perspektif içinde tutuyor ve dijital hizmetlerinizin ihtiyaçlarına uyduğundan emin olmak için müşteri davranışlarına, motivasyonlarına, isteklerine ve engellerine bakıyoruz.

Müşteri Deneyimi & Ödemiş Web Tasarım

Kullanıcı açısından bakıldığında, tasarımlarımızı temiz ve akıllı tutuyoruz. Tüm  tasarım sihirli perde arkasında tutulurken markanız parlar.

Ödemiş Web Tasarım Teknoloji

Başkaları barikatları gördüğünde, olasılıklar yaratırız. Nadir yaratıcılıkları teknik mühendislikle birleştirdiğimizde, en karmaşık problemlerle uğraşıyoruz. 

Ödemiş Web Tasarım Proje Yönetimi

Açık ve zamanında ve bütçeyle ilgili fikirleri tutuyoruz. Müşteri hizmetleri ve proje yönetimi ekiplerimiz iletişim konusunda çok hızlı davranıyorlar. 

About Author

Medanis Destek