Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Muratpaşa Web Tasarım

Muratpaşa Web Tasarım

2017 yılında bir web sitesine sahip olmanın gerekliliklerini herkes biliyor. Peki, web sitenizden daha iyi performans alabilmek için nelere dikkat etmeniz gerekir? Muratpaşa Web Tasarım çalışmanızla ne kadar çok kişiye ulaşabilirseniz satışlarınız o kadar artacaktır.

İnternete giren insanların çoğu bir web sitesine doğrudan girmek yerine Google arama motorunu kullanarak girmeyi tercih ediyor. Web sitelerinin başarıyı yakalamalarında bu yüzden Google arama motorundaki sıralamaları çok önemli. Dünyada en çok kullanılan arama motoru Google olduğu için hedefimiz Google’da ilk sayfada çıkmak olmalı. Muratpaşa Web Tasarım çalışmamızda yapacağımız özel çalışmalarla web sitemizi ilk sayfaya kolayca taşıyabiliriz.

Muratpaşa Web Tasarım çalışmanıza ayıracak fazla vaktiniz yoksa Google’da ilk sırada çıkmanın iki yolu var. Birincisi Google AdWords reklam vermek. AdWords tıklama başı ücret alan bir reklam sistemidir. Müşterileriniz her reklama tıkladığında sizin kredi kartınızdan ya da reklam bütçenizden para düşer.

Sizi Muratpaşa Web Tasarım çalışmanızda sonuca götürecek en kısa yol bu ancak her ay düzenli bir reklam gideri ödemeniz gerekir. Her anahtar kelimenin ücreti rekabet oranına göre değişir. Örneğin ayakkabı satıyorsanız “ayakkabı” kelimesini internette ayakkabı yazarak arayan insanlar fazla olduğu için rekabet oranı fazladır ve tıklama başına 20-30 TL belki daha fazla bile alınabilir. Ancak rekabet oranı kırmızı ayakkabı ya da çizme de daha düşük olabilir ve fiyat da buna göre düşecektir.

Muratpaşa Web Tasarım çalışmanızın Google AdWords reklam işlemlerini bu işte uzman Google sertifikalı ajanslarla yapmanız sayesinde az ödeyerek daha fazla tıklanma oranı alabilirsiniz çünkü bu insanlar Google’dan aldıkları derslerle anahtar kelime seçimi konularında uzmandırlar.

Web siteniz için ömür boyu reklam gideri ödemek istemiyorsanız Muratpaşa Web Tasarım çalışmanız için SEO çalışmaları yapabilirsiniz. SEO çalışmalarına vakit yoksa ajanslar sizin yerinize de belli bir ücret karşılığı yapabilir.

Muratpaşa Web Tasarım SEO çalışmanız için öncelikle web sitenizin arama motoru optimizasyonu yapılarak kurulmalı. Web sitenize daha sonra ekleyeceğiniz özgün içeriklerle Google’da yükselmeye başlayabilirsiniz. Web sitenize sektörünüzle ilgili, sizin yazdığınız yazıları eklemelisiniz. Bunları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak birçok insanın duymasını sağlayabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Muratpaşa Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı