Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mudanya Web Tasarım

Mudanya Web Tasarım

Profesyonel bir web sitesi hosting (barındırma) ve domainden (alan adı) en ufak ayrıntısına kadar pazarlama yöntemleri düşünülerek tasarlanır. Mudanya Web Tasarım çalışmanızı profesyonel ellere emanet ederek web sitenizden en iyi performansı almayı başarabilirsiniz.

Günümüzde sadece bir web siteniz olması yeterli değil. Web sitenizin SEO kurallarına göre tasarlanması da önemli bir faktördür. Ülkemizde 8 milyon aktif web sitesi var ve bu sitelerin arasından sizinkinin fark yaratarak Google’da üst sıralarda çıkması gerekli. Mudanya Web Tasarım çalışmanızın SEO kurallarına göre yani arama motoru optimize edilmiş şekilde kurulmasıyla siteniz arama motorlarına uyumlu olur.

Mudanya Web Tasarım çalışmanız arama motoru uyumu olduğunda hemen taranır ve sıralamaya alınır. Ancak web siteniz yeni olduğu için geri sıralarda çıkacaktır. SEO kurallarına göre kurulan bir web sitesi ilk sıralarda çıkacak diye bir kural yok ancak arama motorlarınca taranmak için mutlaka SEO kurallarına göre siteniz kurulmalı.

Mudanya Web Tasarım çalışmanızı teslim aldıktan sonra web sitenize sıralamada yükseltmek sizin elinizde. İsterseniz vakit kaybetmeden Google AdWords reklamı verirsiniz ki bu yeni bir site için zorunluluktur isterseniz SEO içerik çalışması yaparak ücretsiz yükselirsiniz. SEO çalışmasıyla içerik girerek yükselmenin meyvelerini 5-6 ay içerisinde almaya başlarsınız tam sonuçlarını ise yaklaşık bir sene sonra görmeye başlarsınız.

Mudanya Web Tasarım çalışmanız için Google AdWords reklamları verdiğinizde sitenizin reklamlarına her tıklandığında bütçenizden para kesilir. Bu oran anahtar kelimelerindeki rekabete göre tıklanma başına artacaktır. Yani rekabetin yüksek olduğu kelimelerde tıklanma başı 30 TL alınıyorken rekabetin az olduğu kelimelerde 1 TL’ye bile düşebilir.

Bir ayakkabı firmanız olduğunu düşünelim. Bot, kadın çizme, son moda çizme gibi bazı kelimeleri anahtar kelime olarak girersiniz ve tüm Türkiye’de bu kelimeler çok arandığı için daha fazla para ödersiniz. bu kelimeleri tabi ki kafamıza göre belirlemiyoruz Mudanya Web Tasarım çalışmanızda Google’ın ilgili sayfasında araştırma yaparak anahtar kelimelere ulaşabilirsiniz. Ancak size tavsiyemiz bu konuda Google sertifikalı ajanslarla çalışmanızdır. Yanlış bir seçim boş yere reklam ücreti ödemenize sebep olacaktır. Sertifikalı bir iş yeri ile çalışmanız daha az ödeyerek sitenize daha çok kişinin gelmesini sağlayacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Mudanya Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Mudanya Web Tasarım İçin Keşif

Her işletmenin farklı ihtiyaç ve hedeflere sahip olduğunu anlıyoruz. İşletmenizin nasıl çalıştığını, büyüme fırsatlarınızın nerede olduğunu ve ROI’ınızı nasıl en üst düzeye çıkarabileceğinizi keşfetmek ve anlamak için zaman ayırıyoruz. Başarınızı ortak olarak görmek istiyoruz.

Mudanya Web Tasarım İçin Strateji

Tüm müşterilerimiz için bir üst yapı stratejimiz yok. Her müşteri, artan trafik ve gelir için ayrıntılı bir plan alır. Zamanımızla etkinlik içindeyiz ve fikirlerimiz ve çevrimiçi taktiklerimiz aracılığıyla ticari başarı bulmak için bütçenizi kullanıyoruz. Beklediğiniz sonuçları sunuyoruz.

Mudanya Web Tasarım Uygulama

İnternet pazarlama stratejilerimizi hızlı bir şekilde uyguluyoruz, pazardaki değişiklikler değişir. Profesyonel pazarlama faaliyetindeyiz ve sitenizi arama motorlarında, sosyal sitelerde ve sanayi sitelerinde farketmemize yardımcı olan araçlar ve yazılımlardan yararlanıyoruz.

Ölçüm

Yaptığımız şeyi göstermek için ölçüm yapmadan, YG’yi arttırıp arttırmadığınızı bilmiyorsunuzdur. Gelişmelerimizi izleyip analiz ederiz ve çabalarımızın yatırım getirinizi nasıl arttırdığını size tam olarak gösteririz. Medanis Bilişim AŞ ile karanlıkta asla bulunmuyorsun.

About Author

Medanis Destek