Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi Özellikleri

Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi Özellikleri

Günümüzde genç yaşlı demeden hemen herkesin bir akıllı telefonu ya da bir tableti olduğu dikkatinizi çekmiştir. Artık evlerde bilgisayar yerini tabletler alıyor. Ev satmak, almak ya da kiralamak isteyen birçok müşteri masaüstü bilgisayardan araştırma yapmak yerine telefonundan araştırma yapmayı tercih ediyor. Mobil uyumlu veya responsive emlak sitesi kavramlarını mutlaka duymuşsunuzdur. Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi Özellikleri ne olmalı? Emlak web sitenizde nelere dikkat etmelisiniz.

Web sitenizi mobil uyumlu veya responsive bir web sitesine dönüştürme girişiminde bulunmaya karar verirseniz, Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi Özellikleri ‘ne sahip olması gerekir.

 1. Portre ve Manzara Şeklinde Görüntüleme
  Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi Özellikleri ‘nden birisincisi resimlerin görüntülenme özellikleri. Kullanılan farklı özelliklere sahip yüzlerce mobil cihaz olması dışında kullanıcıların web sitenizi görüntüleme tercihleri ​​vardır. Müşterilerinizin görüntüleri ister portre isterse manzara şeklinde görüntülemelerini sağlayın.
 2. Zengin Fotoğraflar
  Görüntü odaklı arama sonuçları göze cazip gelir ve kullanıcıların potansiyel evlerini görselleştirmelerine yardımcı olur.
 3. Mobil Uyumlu Listeleme Sayfaları
  Kullanıcının kullandığı cihazla ev listeleri sayfalarını eşleştirmeyi düşünün. Akıllı telefonlar için, kullanıcıların bir görüntüleme zamanlamasını yapabilmeleri için konum haritalarına ve tıklamayla arama işlevlerine sahip olun. Tabletler için, daha fazla ekran alanına sahip oldukları için, resimlerin ve mülk video turlarının kullanımını kullanın.
 4. Emlak Logo
  Başlığın gayrimenkul iş logonuz olması gerekir, bu nedenle kullanıcılara web sitelerini dolaştıklarını hatırlatabilir. Her sayfada logonuzun göründüğünden emin olun ve logonuza tıklandığında anasayfaya yönlendirin.
 5. Basit Gezinme
  Web sitenizin gezinme birimini kullanmayı ve responsive mobil web sitenizin önemli bölümlerini kullanmayı kolaylaştırın.
 6. Topluluk Oluşturma
  Kullanıcıların aramalarını kaydetmesini ve kaydetmelerini sağlayarak bir topluluk oluşturarak yeniden aranabilmelerini sağlayın. Bulgularını arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilmeleri için sosyal medya paylaşma yeteneklerini ekleyin.
 7. Doğru Tasarım
  Son olarak, seçtiğiniz tasarımın önemli olduğunu düşündüğünüz tüm özelliklerin içerildiğinden emin olun. Bu, kullanıcıların web siteniz üzerinden geçecek harika ve kullanışlı bir deneyim sunmakla ilgilidir.
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Emlak Web Sitesi Özellikleri yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek