Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uyumlu Emlak Sitesi

Mobil Uyumlu Emlak Sitesi

Google’ın mobil cihazlara uygun siteler hakkındaki son güncellemesinin ardından birçok emlakçı web sitesini yenilemek zorunda kaldı. Siz hala yenilemediniz mi? O zaman Mobil Uyumlu Emlak Sitesi ‘nin size ne gibi avantajları olduğunu öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Mobil Uyumlu Emlak Sitesi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Profesyonel bir emlak web sitesine uygun fiyata sahip olabilirsiniz.

Web sitenizi yaptıralı belki 2-3 sene oldu ve o zamana göre oldukça kullanışlı ve şıktı. Ancak Google mobil uyumlu olmayan web sitelerini açıkça sıralamada öne almayacağını söylüyor ki bu daha başlangıç. İleri dönemlerde mobil uyumlu olmayan web sitelerine ceza vererek geri sıralara bile gönderebilir. Özellikle emlak sektöründe insanların çoğunun Google üzerinden ev aradığını düşünürsek web sitenizin Mobil Uyumlu Emlak Sitesi olması neredeyse kaçınılmaz bir durum.

Pes etmeden önce ve klasik pazarlama yöntemlerini kullanmayı düşünmeden önce iki şeyi mutlaka düşünün:

a) Mobil Uyumlu Emlak Sitesi: Google, yalnızca web kullanıcılarını yararlı sitelere yönlendirme işini yapıyor. Mobil cihaz kullanımı, Ocak 2014’ten bu yana web trafiğinin büyük kısmını elde etti. Google, mobil kullanıcıları cihazlarıyla iyi çalışan sitelere yönlendirerek yalnızca kullanıcılarını barındırmaya çalışıyor. Akıllı telefon ekranında şimdiye kadar mobil cihazlara uygun olmayan bir siteyi gördüyseniz, bunun zor bir tecrübe olduğunu fark etmişsinizdir: sıkıştırma, yakınlaştırma, kaydırma ve doldurmanız ya da tıklamanız gereken bir kutucuk varsa küçük ve incecik bir parmağa ihtiyacınız var. Google’ın devam eden başarısı, pazar eğilimindeki değişikliklere ve teknolojiyle nasıl etkileşime girdiğimize nasıl adapte edildiğine bağlanabilir. Aksi takdirde, bunu yapmak isteyen rakipleriniz sizi geride bırakabilir.

b) Mobil Uyumlu Emlak Sitesi :Endişelenmeniz için kesinlikle bir nedeniniz olabilir. Sitelerimizin birçoğu otomatik olarak taşınabilir cihazlardaki kullanıcıları otomatik olarak orijinal sitenin mobil uyumlu bir versiyonuna yönlendirmeleri nedeniyle mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Basitleştirilmiş bir gezinme menüsü ve yalnızca parmaklarınızla gezinmek kolay olan daha büyük düğmelerle de olsa, emlak sitelerinin bu ölçeklendirilmiş sürümleri, masaüstü eşdeğerleriyle aynı içeriğin ve ilan arama işlevselliğinin çoğunu sunuyor. Bu nedenle, bu siteler Google’ın mevcut Mobil Optimizasyon Yönergeleri’ne tam olarak uygundur .

Elbette, gayrimenkul siteniz mobil cihazlara uygun değilse, o zaman gözlerinizi hoş karşılayan site tasarımlarından biriyle sitenize hak ettiği makyajı vermek için mükemmel bir zaman. Terimine aşina olmayanlarınız için, “duyarlı”, sitenin düzeninin, akıllı telefonlardan 34 “ultra geniş masaüstü monitörüne ve aralarında olan her şeye otomatik olarak herhangi bir ekran boyutuna uyum sağlayacak şekilde programlandığı bir site tasarımı yaklaşımını ifade eder. Bu, mobil cihazlar için optimize edilmiş sitelerimizden farklı olarak, sitenin tek bir sürümünün aynı sitenin masaüstleri ve mobil kullanıcılar için iki sürümünü muhafaza etmek yerine tüm cihazlarda göründüğünü görüyoruz. Google, Mobil Uyumlu Emlak Sitesi ‘nin hepsinin duyarlı tasarımı kullanmasını şart koşmamakla birlikte, bunun için giderek artan bir tercihte bulunduğunu belirttiler ve bu değişikliği yapmak için hiçbir avantajın eksikliği yok:

Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Sahibi Olmanın 8 Nedeni

  1. Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Daha önce de belirtildiği gibi Google, duyarlı tasarımdan çokça hoşlandıklarını belirtti. Google, duyarlı web tasarımı için gittikçe artan bir tercihi belirtti .
  2. Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Duyarlı sitelerin uyarlanabilirliği, herhangi bir ekran boyutunda kullanıcı dostu bir deneyim sunar. Medanis Bilişim AŞ sizi, yarı özel yanıt veren -duyarlı tasarımını veya tek duyarlı tasarımını , erişilebilen herhangi bir bilgisayarda veya internet özellikli cihazda denemeye davet ediyoruz ve bu gayrimenkul web sitesi tasarımlarının gezinmek ve gezinmek son derece kolay bulacağından eminiz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!
  3. Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Daha kullanıcı dostu bir tarama deneyimi, bir sitenin hemen çıkma oranını önemli ölçüde düşürebilir .
  4. Kitlenizi daha önce eski, tepki vermeyen sitenizden kaçmış olabilecek mobil / tablet kullanıcılara genişletin.
  5. Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Tek bir duyarlı site üzerinde değişiklik yapmak, aynı değişiklikleri ayrı masaüstü ve mobil sitelere uygulamaktan çok daha az zaman alır.
  6. Mobil Uyumlu Emlak Sitesi Günümüzün popüler sosyal ve wp_betawpposts kanallarının daha fazla mobil ziyaretçi getirmesi kesindir. Duyarlı bir şekilde tasarlanmış bir site, etkileşimde kalmalarını sağlamaya ve sitenizin hemen çıkma oranını düşük tutmaya yardımcı olur.
  7. Daha fazla potansiyel müşteri, masaüstü bilgisayarlara kıyasla mobil cihazlarda internette sörf yapıyor. Google’ın ve The National Association of Realtors®’ın ortak çalışması, yeni ev alışveriş yapanların %89’u başlangıçta ve ev satın alma araştırmaları boyunca bir mobil arama motoru kullandığını gösteriyor; potansiyel yolların yaklaşık üçte birine görünür değilseniz, onları rakiplerinize bırakmış olursunuz.
  8. Mobil Uyumlu Emlak Sitesi ile rekabetçi kalın. Rekabette bir adım atın ve sitenizi yalnızca Google’ın değil, hızla artan sayıda çevrimiçi mobil kullanıcıların tercihi olacak şekilde konumlandırın.

Yeni bir mobil cihaz dostu site yeniden tasarlamayı çok uzun süre ertelemeseniz de, yalnızca yukarıda belirtilen nedenlerden ötürü duyarlı bir şekilde tasarlanmış bir siteye yükseltmek istiyorsanız bize bildirin! İşlevsellik ile kullanım kolaylığını dengeleyen ve marka kimliğinizi destekleyen, duyarlı bir gayrimenkul sitesi hazırlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Mobil Uyumlu Emlak Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Emlak Sitesi yazımıza yorum bırakabilirsiniz. 

About Author

Medanis Destek