Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Belediye

Mobil Uygulama Belediye

Günümüzde akıllı telefonlara olan ilginin artmasıyla hayatımıza mobil uygulama dediğimiz yazılımlar da girmeye başladı. Mobil uygulamalar sadece eğlence için değil hizmet sektöründe de işlevsel şekilde kullanılabiliyor. Mobil Uygulama Belediye çalışmanızla vatandaşların istediği zaman kolayca akıllı telefonlarından size ulaşmalarını sağlayacaktır.

Mobil Uygulama Belediye  sayesinde insanlar sizin yaptığınız hizmetlerden ve yeniliklerden, kurslardan anında telefonlarına gelen bildirimlere haber alabilir. Böylece yaptığınız tüm çalışmalardan haberdar olurlar.

Mobil uygulamalar klasik bir web sitesinden daha kullanışlıdır. Çünkü basit ve kullanışlı olarak tasarlanırlar. Hedef kısa zamanda çok bilgiye ulaşabilmektir.

Günümüzde online işlemler yaygınlaşmaya başladı. Artık çoğu kişi faturalarını internet üzerinden ödüyor. Ancak bazı yaşlılar veya görme engeli bulunan vatandaşlar web sitelerinden ödemelerde zorlanabiliyor. Mobil Uygulama Belediye çalışmanızda çok basit bir tasarım yaptırarak herkesin kolayca borç ödeyebilmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin Mobil Uygulama Belediye çalışmanıza sesli arama bölümü ekletebilirsiniz. Görme engelli vatandaş uygulamanızda “su faturası öde” dediğinde karşısına sesli bir sistem “abone numaranızı söyleyin” diyerek aynı şekilde ödeme işlemlerini sesli olarak yönlendirebilir.

Mobil Uygulama Belediye  çalışmanızla birçok belediyeyi de geride bırakmış olursunuz. Henüz birçok belediyenin mobil uygulaması yok ya da çok basit birkaç uygulama var. İnsanlar kendi belediyelerinin her zaman daha fazla hizmet vermesini, önde olmasını isterler.

Mobil Uygulama Belediye sayesinde vatandaşlar şikayetlerini, isteklerini anında size iletebilir. Vatandaşla belediye arasında sürekli bir iletişim kurulmuş olur ve böylece telefon hatlarınız bu tarz telefonlarla meşgul edilmiş olmaz. Çalışan elemanlarınız telefonda 10 dakika belki bir kişiyle konuşurken mobil uygulama üzerinden gelen mesajlara 10 dakikada 10 kişiye cevap verebilirler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yenilikçi ve son teknolojileri takip eden takım arkadaşlarımızda Mobil Uygulama Belediye çalışmanızda size yardımcı olabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Mobil Uygulama Belediye konusunda daha fazla bilgi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı