Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Marmaris Web Tasarım

Marmaris Web Tasarım

Profesyonel bir iş sahibi işiyle ilgili her şeyin kaliteli ve profesyonel görünmesi gerektiğini bilir. Marmaris Web Tasarım çalışmanız da işinizin önemli bir parçası olacağı için estetik ve profesyonel bir tasarıma ihtiyacı var.

Marmaris Web Tasarım çalışmanızın görünümü web sitenizin geleceği açısından en önemli özelliklerden biri. Bir web sitesi ucuz, eski moda ve kalitesiz göründüğü taktirde insanlar 4-6 saniye içerisinde web sitenizden çıkacak ve daha kaliteli bir web sitesine yöneleceklerdir.

Web sitenizin görünümü kaliteli ve estetik olursa insanlar sitenizde kalmayı ve gezinmeye devam etmeyi isteyeceklerdir. Marmaris Web Tasarım çalışmanız firmanızın itibarını belirleyecek ve insanların akıllarında firmanızın büyük, ne yaptığını bilen, markalaşmış bir işletme olduğunuz algısı oluşacaktır.

Web site tasarımı düşündüğünüzden daha önemli ve herhangi bir kişiye teslim edilmemesi gereken bir çalışmadır. Marmaris Web Tasarım çalışmanız firmanızın itibarını ya yükseltecek ya da bir anda yerle bir edecek. İnsanlar ofisinizi veya sizi görmeden firmanız hakkında karar verdikleri için web siteniz tüm kararlarını etkilemekte. Kalitesiz ve ucuz bir web sitesi gördüklerinde firmanızın küçük, deneyimsiz ve güven duyulmayacak bir firma olduğunu düşüneceklerdir.

Marmaris Web Tasarım kaliteli ve profesyonel göründüğünde ise firmanızın büyük, ne yaptığını bile bir marka olduğu algısı oluşacak. Yani gerçekte ofisiniz küçük olabilir, tek çalışan siz olabilirsiniz ama insanlar bunu görmediği için sadece web sitenize bakarak firmanız hakkında karar verecekler.

Tüm bu söylemlere bakarak web sitenizin sadece iyi görünmesinin yeterli olduğu anlaşılmamalı. Profesyonel bir web sitesinden kastımız iyi görünen ve kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlayan web sitesidir. Marmaris web sitesi için en önemli özelliklerden birisi de kullanılabilir ve işlevsel olmasıdır. Marmaris Web Tasarım çalışmanız hızlı açılmalı, bütün internet tarayıcılarında ( Chrome, Safari, Explorer, Opera vb.) sorunsuz görüntülenmeli, yazı karakterleri ve renkler gözü yormayacak şekilde seçilmeli. Bunun gibi pek çok ayrıntı web sitenizin kalitesini etkiler.

Marmaris Web Tasarım çalışmanız arama motoru optimizasyonu yapılmış şekilde size teslim edilir. Yani web siteniz Google ve diğer arama motorlarıyla uyumlu olur ve kısa sürede taranır.

Web sitenizi teslim aldıktan sonra  üst sıralara çıkabilmek için web sitenizi teslim aldıktan sonra bazı çalışmalar yapmanız gerekir. Web sitenize tutarlı aralıklarla içerik girişi yapmanız bu çalışmaların başında gelir. Web sitenize girdiğiniz içeriklerin SEO kurallarına uygun olması ve mutlaka düzenli aralıklarla sitenize eklenmesi gerekir.

Bu çalışmaları yapmaya vaktiniz yoksa Google AdWords reklam vererek belli bir ücret karşılığında belirli anahtar kelimelerde Google’da ilk sıralarda görünebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Marmaris Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Marmaris Web Tasarım için  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Web Tasarımı

Marmaris Web Tasarım

İşinize, markanıza ve müşterinize göre özelleştirilmiş web tasarımı, hepsi de göründüğü kadar iyi çalışan bir web sitesine sarılmış.

Arama Pazarlaması

ARAMA PAZARLAMASI

Daha fazla müşteri istiyor musun? Kapsamlı SEO hizmeti ile arama motorunuzun görünürlüğünü, trafiğini ve dönüşümlerini artırabiliriz.

Destek

DESTEK

Web siteniz başlatıldıktan sonra hala sizin için buradayız. Marmaris Web Tasarım ekibimiz size ihtiyacınız olan kadar çok destek sağlamaktadır.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı