Logo

Manisa Web Tasarım


paylaş
Manisa Web Tasarım
 

Bütün müşterilerimizin farklı olduğunu biliyoruz, buna bağlı olarak her projemiz benzersizdir. Web tasarım tarzımız temiz, sade, işlevsel, dikkat çekici web siteleri üzerine kuruludur. Manisa Web Tasarım sitenizde öncelikli hedefimiz web sitenize çok sayıda ziyaretçi çekmek ve gelen ziyaretçileri birer müşteriye dönüştürecek bir tasarım oluşturmaktır.

Manisa Web Tasarım duyarlı olmalı.

Duyarlı web tasarımı, kullandığınız aygıta göre ayarlanan bir web sitesinin tasarlanması ve geliştirilmesi uygulamasıdır. Tüm içerik, geçerli aygıt boyutuna uyacak şekilde ayarlanır, ancak en iyi okunabilirlik ve kullanılabilirliği koruyacaktır.


 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Manisa Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

İyi, bazen harika ...

Manisa Web Tasarım çalışmalarında biz oldukça iyiyiz. Referanslarımızı incelerseniz kamu ve özel sektör için harika web siteleri tasarladığımızı göreceksiniz. Ve sürekli olarak iyi olmak için çalışıyoruz. Ve bu tutarlılık, müşterilerimizin bizim hakkımızda beğendikleri en önemli özelliklerimizden. Çözülmekte olan sorunlara bakmak, kapsamı anlamak ve ekonomik çözümleri bulmak için bize güvenebilirsiniz.


Her süreç bir planla başlar

Araştırma

Bir çözüm önerebilmemiz için sorunu tanımlamamız gerekir. Bunu yapmak için, kullanıcının ihtiyaçlarını ve iş hedeflerinizi karşılayan ulaşılabilir proje hedeflerini belirlemek için birlikte çalışacağız.

Kavram

Araştırma yaptıktan sonra süreçteki en önemli adım budur. Bu doğruyu almak önemlidir ve bizi tasarım yolunda ilerletir. Konsept aşamasında site mimarisi ile birlikte görsel tasarım ve yerleşimi belirliyoruz.

Manisa Web Tasarım

Kullanıcılarınız için uygun bir kullanıcı arabirimi tasarlamak için kimler, ne, niye, nerede ve nasıl yanıtlanması gerektiği. Sitenizi işlevsel ve kullanışlı kılmanın yanı sıra görsel olarak çekici kılmak için görsel görünüşü ve etkileşimleri tasarlayacağız.

Manisa Web Tasarım Gelişme

Bu aşamada tasarım tamamen işlevsel hale gelir. Sitenizin tüm modern tarayıcılarda ve mobil cihazlarda çalışmasını sağlayacağız. Site yükleme süresi, sitenizin her yerde, her koşulda hızlı yüklenmesini sağlamak için optimize edilecektir.

Manisa Web Tasarım Kalite Kontrol

Web sitelerimiz, başlatmaya hazır olduklarından emin olmak için bir dizi testten geçiyor. Tüm modern tarayıcılarda ve 2'ye kadar eski tarayıcılarda test ediyoruz. Testler sırasında Google Analitik verileri dikkate alınır.

CMS Sistemleri De Yapıyoruz

CMS yani içerik yönetim sistemleri, web sitenize istediğiniz içeriği ekleminizi ve istediğiniz güncellemeyi yapmanızı sağlar. Yani web siteniz tamamen sizindir. Web sitenizde değişiklik yapmak için web tasarım uzmanına gerek kalmaz. Web sitenide içerik güncellemesi yapmak sosyal medya hesabınızdan bir şey paylaşmak kadar kolaydır.

Birçok farklı içerik yönetim sistemi türü vardır. Bazıları ücretsiz açık kaynak topluluk projeleridir ve bazıları ücretli bir lisans vasıtasıyla dağıtılır. Büyük üç ücretsiz açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemi Wordpress, Drupal ve Joomla'dır. Ücretli bir lisans taşıyan popüler olanlar Expression Engine, Ektron ve Kentico'yu içerir. Seçim yapılabilecek birçok seçenek var, ancak Wordpress dünyadaki en popüler CMS sağlayıcıdır.

Web sitenizin yalnızca birkaç noktasını düzenlemeniz gerekiyorsa, birçok ticari barındırma platformu aracılığıyla erişilebilen basit bir içerik düzenleyicisinden kurtulabilirsiniz. Bunların özellikleri sınırlıdır, ancak birçok özelliğe ihtiyacınız yoksa çok iyi çalışabilir.

Referanslarımız


Manisa Web Tasarım çalışması yaparak bir web sitesi sahibi olmanın birçok avantajı olacaktır.

Manisa Web Tasarım çalışmanızla internette bulunabilir olacaksınız ve işiniz için atılmış büyük bir adım olacak. Günümüzde tüketiciler bir ürünü almadan o ürün hakkında mutlaka internette araştırma yapıyorlar. Web siteniz sayesinde potansiyel müşterilerinize rahatlıkla iletişim kurabileceksiniz.

Google arama motoruna girerek sektörünüzle ilgili aramalar yapın. Google'da ilk sıralarda rakip firmalarınızın çıktığını göreceksiniz Manisa Web Tasarım için beklemenin zamanı dolmadı mı? Artık harekete geçme vakti geldi. Web siteniz sayesinde müşteriniz ne zaman uygunsa sizi araştırabilir. Gece, gündüz, hafta sonu, tatil, 7/24 açık bir iş yeriniz olacak.

Manisa Web Tasarım çalışmanızla müşterileriniz ürünlerinizi ve firmanızı inceleyip karar verdiği için sizi arayan veya firmanıza gelen müşterilerin çoğu sizden ürün almaya veya sizinle iş yapmaya hazır halde geleceklerdir. Onları ikna etmek için ayrıca vakit harcamanıza gerek kalmayacak.

Müşteri memnuniyetini sağlamak için SSS (sık sorulan sorular) bölümü hazırlayarak müşteri hizmetlerinin iş yükünü en aza indirebilirsiniz. Ayrıca site içi online müşteri hizmetleri modülü ile bir kişiyle bile müşteri hizmetleri sorununu çözebilirsiniz.

Web sitesi sahibi olmanın birçok avantajı var peki sadece bir web sitenizin olması yeterli mi? Tabi ki hayır. Web sitenizin Google optimizasyonu yapılmış olmalı. Yani web sitenizin arama motorlarıyla uyumlu olmalı. Web sitenizin arama motorlarınca taranması için bu önemli bir şart. Manisa Web Tasarım çalışmanızın Google, Bing, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmesi için daha tasarlanma aşamasından bazı noktalara dikkat edilmeli bu yüzden SEO konusunda uzman bir ajansla çalışmanız iyi olacaktır.

Manisa Web Tasarım çalışmanızın aynı zamanda kullanılabilir ve işlevsel olması da önemlidir. Web sitenize giren kullanıcı aradığı bilgiye kısa zamanda ulaşmalı ve sitenizde rahatlıkla dolaşabilmelidir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Manisa Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: manisa web tasarımı web tasarım manisa manisa web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar