Logo

Kütahya Web Tasarım


paylaş
Kütahya Web Tasarım

En iyi web sitesinin tanımını isterseniz şöyle cevap verebiliriz: En iyi web sitesi ziyaretçileri müşterilere dönüştüren web sitesidir. Her sektöre uygun web siteleri üretmen için araştırma yapmayı severiz ve her işletmeye göre benzersiz web tasarımları yaparız. Kütahya Web Tasarım için doğru yerdesiniz.

 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kütahya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Pazarlamacılarımız, tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, müşterilerimize daha fazla gelir sağlayacak güzel bir web sitesi hazırlamak için takım olarak çalışır.

Günümüzde mobil cihazların kullanımı masaüstü bilgisayar kullanım oranını geçmek üzere. Medanis Bilişim AŞ. bu verileri göz önünde bulundurarak web sitenize hangi cihazdan bakılırsa bakılsın her ziyaretçiye benzersiz ve iyi kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefler. Mobil cihaz uyumlu Kütahya Web Tasarım web sitelerimiz ziyaretçileriniz tarafından beğenilerek kullanılacaktır.

Çevrimiçi pazarlama neden  geleneksel medyadan daha iyidir?
Cevap basit: Ölçülebilir!

Analitik verileriden yararlanarak Kütahya Web Tasarım sitenizde potansiyel müşterilerin veya satışlarınızın nereden geldiğini bilirsiniz. Web sitenizde nelerin çalıştığını ya da çalışmadığını da bilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ. sizin için tüm analitik verileri inceler ve web sitenizi buna göre yapılandırır.

KÜTAHYA WEB TASARIM İÇİN GELEN PAZARLAMA VE OTOMASYON

Gelen pazarlama web sitenize gelen ziyaretçilerin tekrar ve tekrar web sitenize gelerek sadık birer müşteriye dönüştürmektir.
Gelen pazarlama çözümlerimiz, tekrar müşteriler olacak nitelikli potansiyel satışları kazanarak markanızı farklı bir düzeye taşıyacaktır. Bu amaca ulaşmak, yatırımınızın geri dönüşünü iyileştirmek ve müşteri edinimi başına maliyetleri düşürmek için özelleştirilmiş ve ücretli pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.
 


İnterneti kullananların oranı son yıllarda %200 büyüdüğünü göreceksiniz. Özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle internet kullanım oranının da bununla birlikte arttığını söyleyebiliriz. Kütahya Web Tasarım çalışmasıyla sanal dünyadaki mağazanızı açabilirsiniz.

Kütahya Web Tasarım çalışmasıyla sahip olduğunuz web sitesi sayesinde uygun fiyata müşteri odaklı reklam çalışması yapma olanağı bulursunuz. Profesyonel bir web sitesi ile uzun yıllar firmanızı temsil edebilirsiniz. Web sitesine bir kere para öderseniz ve uzun zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca bir web sitesi kendisine harcanan paranın karşılığını mutlaka verir.

Yapılan araştırmalara göre artık insanlar bir ürünü almadan önce internete girerek araştırıyorlar. Aynı şekilde firmaları da internete girerek araştırabiliyorlar. Sizin firmanızı Google arama motorunda aradıklarında bir web siteniz olmadığını gördüklerinde güven kaybı yaşayacaklar ve kaliteli web sitesi olan rakibinizi tercih edeceklerdir. Web sitenizin kaliteli ve kullanılabilir olması önemli bir konu. Bir kullanıcı web sitenize girdiğinde devam edip etmeme konusunda 4-6 sn arasına karar verir. Bu açıdan görüntü çok önemlidir. Ancak kullanıcı web sitesinde rahat dolaşamıyorsa, sayfalar yavaş açılıyorsa, tasarım karışıksa bu hoşuna gitmeyecek ve başka bir web sitesine girecektir. Bu yüzden siteniz hem güzel görünmeli hem de işlevsel olmalı.

Kütahya Web Tasarım çalışmanızın kurulumundan itibaren SEO kurallarına göre yapılması gerekir. Arama motoru optimizasyonu yapılmamış bir web site Google ve diğer arama motorları tarafından taranmayacak ve listelenmeyecektir. Sıralamaya girmeyen bir web sitesi ne yazık ki bir işe yaramaz. Web sitenizin optimizasyonu yapılmalı ve SEO kurallarına göre dizayn edilmeli. Kütahya Web Tasarım çalışmanız bittikten sonra sitenizin reklamını Google AdWords ile yapabilirsiniz. Google AdWords sayesinde istediğiniz bölgede reklamınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Sektörünüze özel anahtar kelimeleri öğrenerek reklam vermeniz gerekir. Tıklanma başına reklam bütçenizden ücret düşülür.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kütahya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: web tasarım kütahya kütahya web tasarım kütahya web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar