Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Yeteneklerimiz tasarımın ötesine geçiyor. En iyi uygulamaların yol açtığı kanıtlanmış çözümlerle donatılmış olarak, içerikten e-ticarete kadar her projeye özgü amaçlı bilgiler sunmaktayız. Yinelenen bir web tasarımı süreci sayesinde, ölçeklenebilir, sezgisel ve ilgili bir web deneyimi elde edilir. Kurumsal Web Tasarım için bizimle iletişime geçin. 

 GÜVENLİ KURUMSAL WEB TASARIM

Kullanıcı merkezli tasarım sadece bir başlangıç ​​noktasıdır. Tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, içerikten analitik bilgilere, bizim yinelemeli web tasarım sürecimize hem beceri hem de uzmanlığa dayanan anlayışlarla donatılmıştır. Web kullanılabilirliği geniş bir konudur. Kısacası, kullanıcıya istediklerini kendileri için çalışmadan yapmaya çalışmaktan bahsediyoruz. Bunun için en üst seviyede güzel bir Kurumsal Web Tasarım sunarak içerik için ilkel ihtiyaçları aşmak nihai hedeftir. Bununla birlikte, dizaynın mantıklı bir şekilde içeriği kullanıcıya sunarak tasarımın işlevine hizmet etmesi birincil önemdedir.

Kurumsal Web Tasarım hareketi motive eder ve müşterilerinizin yapmasını istediğiniz şey budur. ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bir araştırma yapmak için müşteriler harekete geçirilir. Kurumsal Web Tasarım sitelerinin olması gerektiği budur. Organik canlılar sürekli olarak taze içeriği çalkalayan ve işletmeniz için bir pazarlama aracı olarak kullanılırlar.

Kurumsal Web Tasarım sitesi, yalnızca bir bilgi portalı değil, ilk gösterimlerinizin ön cephesidir. Sıfırdan bir web sitesi kurmak markalaşmanın ilk adımı demektir. Bu kaliteli trafik, müthiş tasarımlar ve ilgi çekici içerik barındırır. Müşterilerinizi kalmak için ikna etmek, sadece ikisini birlikte yapmaktan fazlasını gerektirir. Şanslıyız, deneyimli web sitesi geliştiricilerimiz ve tasarımcılarımız bunu nasıl yapacağımızı biliyor.

Kurumsal Web Tasarım CMS  yani yönetim paneli kullanımımız, içerik eklemede yıllık ücretimiz yok ve son derece kullanımı kolay Kullanıcı Arabirimi, her yerde ve her zaman yetenekleri güncellemenize olanak tanır.

Farklı işletmelerin farklı ihtiyaçları vardır ve ihtiyaç duyduğunuz şeyleri tam olarak elde etmek için kapsamlı yeteneklerimizi müşterilerinizle etkileşime girip onları hatırlamak için yeterli bulacaksınız.

  • wp_betawpposts
  • Tartışma Panoları / Sohbet Odası
  • Haberler ve Makale
  • Bilgi tabanı
  • Site Arama
  • Etkinlik Takvimi
Metin Yazarlığı

Doğru, iyi bir metin yazımı sadece birkaç sözcüğü bir araya getirmekten başka bir şey değildir. Metin yazarlığının özü web sitenizi pazarlamak ve elde etmek istediğiniz görüntülemeyi elde etmektir. İnetrnette web sitelerinin sonsuz denizinde web sitenizin görünürlüğünü sağlar. Ayrıca, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmeye yardımcı olur.

Ziyaretçilerinizi çeken iyi bir Kurumsal Web Tasarım, ancak ziyaretçilerinizin kalmasını ikna eden bir içerik .

Kurumsal Web Tasarım içerik, kalite kopyasının web sitenizin alaka düzeyini ve arama sıralamasını artırdığı Arama Motoru Optimizasyonu’nda (SEO) da rol oynar.

Kurumsal Web Tasarım Neden Önemlidir?

İyi Kurumsal Web Tasarım sadece web sitesinin nasıl cazip göründüğüne değinmez; iyi bir kullanıcı deneyimi sunmalı ve başarılı dönüşümler sağlamalıdır. Bir web sitesi, iyi bir çevrimiçi varlığı oluşturmak için kullanılan en önemli platformlardan biridir; bu nedenle, kullanılabilirlik ve güvenilirlik göz önüne alınarak tasarlanması zorunludur.

İdeal olarak, Kurumsal Web Tasarım ve web geliştirme  hem elele hem de işlevsellik ve estetik kriterlerini yerine getirmelidir. Kullanıcılar, karar verme süreci de dahil olmak üzere markanıza yönelik düşüncelerini etkilediğinden, kötü tasarlanmış web sitelerine karşı daha az hoşgörülü davranıyorlar. Web ziyaretçileri, bilinçsizce web tasarımınıza dayalı güvenilirliğini yargılayacaklar. Bir web sitesinin ziyaretçilerin ilgisini çekmesi için yalnızca 8 saniyeye sahip olduğu ve merakını yumuşatması ve profesyonellikten geçmesi durumunda çalışmayı uygulamak, o zaman potansiyel müşterilerinizi kaybedecek.

İyi bir tasarım, gözleri hoş karşılar ve gezinmesi kolay, potansiyel müşterilerin aradıklarını ilk etapta kolayca bulabildikleri kesin bir düzenine sahiptir.

 

Web sitenizi tasarlarken bazı hatalardan uzak durmalısınız. 

Adobe Flash Kullanarak Oluşturulan Her Şey

Bunu daha önce de söyledik ve tekrar tekrar ediyoruz – Flash geçmişte kaldı. Web sitenizin yükleme süresini büyük ölçüde artıran büyük bir yığın alanı kaplar. KISSmetrics’in çalışmasına göre, ziyaretçilerin %47’si bir web sayfasının yüklenmesi yalnızca 2 saniyeye kadar bekleyecek ve bundan daha fazla sürerse gitmeyecek.

Buna ek olarak, Flash’ın yüklenmesi gerekiyor ve herkes içeriğini görüntülemek için Flash oynatıcısını indirmeye hazır olmayacak. Bu rahatsızlıktan dolayı, başka yerlere bakmayı tercih ederler; bu, markanız için kaçırılmış bir fırsat doğurur. Böylece, Flash’ı web uygulaması geliştirme dışında bırakmayı unutmayın .

 

Videoların ve Sesli Yayınların Otomatik Çalışması

Kurumsal Web Tasarım bir web sitesine girdikten sonra arka planda müzik çalmanın moda olduğu dönem artık yoktu ve pop-up reklamların aniden beklenmedik bir şekilde oynaması etkileyici değil. Bunlar rahatsız edecek ve ziyaretçileri kapatacak ve anında ayrılmalarına neden olacak, yalnızca iletmeye çalıştığınız mesajdan rahatsızlık verecek. Üstelik, web sayfanızın yükleme süresini yavaşlatacaktır.

 

Fantezi ve Okunamayan Fontlar

Amaç, web sitenizin izleyicilerine, sizleri çılgınca sanatsal olduğuna ikna etmek değil amacınız güvenilir ve profesyonel olduğunuzdan emin olmaktır. İzleyiciler yine de onları okuyamazlarsa, iyi içeriğe sahip olmanın hiçbir anlamı yoktur. Tüm potansiyel müşterilere açıkça iletmek istediğiniz iletiyi sunabilmeniz için her şeyi kolayca okunabildiğinden emin olun.

 

Sert Renkler Kullanma

Her renk, bilinçaltı zihnimize konuşan karşılık gelen bir anlam ve temaya sahiptir. Bu nedenle, hangi renklerin kullanılacağı ve hem görsel olarak çekici hem de duygusal açıdan etkili olan doğru renk kombinasyonu hakkında dikkatlice düşünülmesi hayati önem taşımaktadır.

Kurumsal Web Tasarım Parlak renkler dikkat çekici olabilir, ancak stratejik olarak kullanılmadıklarında sinir bozucu ve dikkat dağıtıcı olabilirler. Renk paletinizi marka hedefleri göz önüne alınarak tasarlayın; neyin iyi gözüktüğünü ve izleyicilerden hangi duyguları çağırmak istediğinizi göz önünde bulundurun. Renk kombinasyonları markanın güvenilirliğini sağlayabilir veya kırabilir.

 

Yatay Kaydırma

Günümüzde ekran çözünürlüğünün çoğu 1024 x 768 pikseldir. Dolayısıyla, yatay kaydırma, site ziyaretçilerin çoğunun kabul edilemez olma eğilimindedir. İnsanlar çoğunlukla daha sağa kaydırmalarını gerektiren ve fark edilmeyen içeriğe yol açacak bölümleri görmezden gelebilirdi. Kurumsal Web Tasarım aynı şey profesyonel olmayan, modası geçmiş ve güvenilmez olduğu için kendilerini yanıt veren bir tasarıma yükseltmeyen web siteleri için de geçerlidir.

Kurumsal Web Tasarım Duyarlı tasarım, web sitenizin şu anda kullanılan her hangi bir cihaza uyacak şekilde kendiliğinden yeniden biçimlendirildiği birden çok sıvı şebeke düzenini kullanan çerçeve yaklaşımıdır. Mobil kullanıcılar gezinmek zor web sitelerinden kaçınmaya eğilimlidir. Hala yapmadıysanız, yanıt veren bir web sitesine yükseltmeyi unutmayın.

 

İyi ve etkili bir Kurumsal Web Tasarım, görsel açıdan cazip olmalı, kolaylıkla gezinebilir ve potansiyel müşterileri satış huninizde önde götürme amacını yerine getirmelidir. Web tasarımcıları, bir web sitesi hazırlanırken ne yapmamaları ve yapmamaları konusunda bir kontrol listesi tutmalıdır. Bu tabuları bilerek, şirketiniz için bir web sitesi almayı veya eski web sitenizi yenilemeyi planlıyorsanız, ne önlemeli ve geliştireceğinizi bilirsiniz.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, Profesyonel Tasarım: Ankara Web Tasarım, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kurumsal Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek