Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kurumsal Şirket Web Sitesi

Kurumsal Şirket Web Sitesi

Kurumsal şirketleri, izleyicilerine bağlayarak ve yüksek etkili web siteleri oluşturarak stratejik araçlar ve hizmetler sağlamak koşuluyla markaları güçlendiriyoruz. Kurumsal Şirket Web Sitesi için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

 

Medanis Bilişim AŞ., 2004 yılında kurulmuş web tasarım ve diğer dijital hizmetler sunan tam hizmet bir dijital ajanstır. Ankara merkezli olan ajansımızın İstanbul ve İzmir’de de ofisileri bulunmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Çevrimiçi ve çevrimdışı çoklu platform deneyimleri yaratıyoruz. Kurumsal Şirket Web Sitesi ile amaçlarını gerçekleştirmelerine, ürün satmalarına, bağış toplamasına veya potansiyel müşterileri dönüştürmelerine yardımcı olmak için B2B , B2C ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarla çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Sürecimiz, kuruluşunuzun nüansları ve hedefleri hakkında bize öğreten derin bir dalış keşfi ile başlar. Çok disiplinli ekibimiz, proje başlatma, müşterilerin etkileşim içinde kalmasını sağlayan strateji, tasarım ve mühendislik entegrasyonu konularında işbirliği yapmaktadır.

Nasıl Yaparız?

Kurumsal Şirket Web Sitesi sürecinin, başarılı bir şekilde başlatılmasını sağlamak için bir strateji ve geliştirme planı tanımlamanıza yardımcı olacaktır. Yaklaşımımızda hassas, düzenli ve danışmanız. Zaman çizelgelerine sadık kalınarak iletişimin net olduğuna inanıyoruz. Başarılı bir lansmanı başlattıktan sonra müşterilerimize WordPress, Drupal ve Laravel’deki web sitelerini geliştirmek, korumak için çalışmaya devam ediyoruz.

Kimin İçin Yaptık?

Finansal ve mesleki hizmetler, e-ticaret, kamu kurumları, eğitim ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar da dahil olmak üzere farklı bir müşteri grubuyla çalışıyoruz. Ölçülebilir sonuçlar üreten içerik yönetim sistemi tabanlı web sitelerinde uzmanız. İçinde bulunduğunuz sektör ne olursa olsun, uçuş öncesi ila post-lansman sonrası sizinle ortak olmaktan gurur duyarız. Müşterilerimize kararlıyız ve hedeflerine öncelik vermeyi taahhüt ediyoruz. Referanslarımızı incelemenizden mutluluk duyarız. 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kurumsal Şirket Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Şirket Web Sitesi Geliştirme Medanis Bilişim AŞ.

Web sitesi geliştirme ve daha fazlasını arıyorsanız, Medanis Bilişim AŞ.’nin  profesyonel ekibine güvenin. Yetenekli ve deneyimli web geliştirme ekibimiz, markanızı gerçekten temsil eden web siteleri oluşturmak, tasarlamak ve geliştirmek için çeşitli farklı endüstrilerden gelen müşterilerle birlikte çalışır. İster büyük bir şirket, küçük bir şirket kuruluşu veya farklı bir sektör olsun, Medanis Bilişim AŞ. sizin için hizmet veriyor.

Web geliştirme hizmetleri söz konusu olduğunda, Medanis Bilişim AŞ. ekibine güvenebilirsiniz. Müşterilerinizi heyecanlandıracak ve iş hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştıracak bir web sitesi oluşturmak için gereken yeteneklere sahibiz.

Web geliştirme uzmanlarının ayrılmış kadrosu, ihtiyaç duydukları web sitesini tam olarak aldıklarından emin olmak için müşterileri ile doğrudan çalışır. Markanızı çevrimiçi hale getirmek ve çevrimiçi varlığınızı artırmak için çalışıyoruz. Kurumsal Şirket Web Sitesi için bugün Medanis Bilişim AŞ’ye güvenin.

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ TASARIMI

Organizasyonunuzu mümkün olan en iyi şekilde tanıtmak için görsel açıdan çekici, kullanımı kolay web siteleri oluşturmanın hayati önemini anlıyoruz. Bu nedenle, web sitesi geliştirme ekibi müşterileri ile doğrudan görüşür ve başlamadan önce web siteleri için vizyonlarını tartışır. Her zaman vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek için gayret gösteririz. Profesyonel tasarımlarımız markanıza tam olarak uyacak, müşterilerinize hizmet edecek ve kuruluşunuzu sergileyecektir. Web geliştirme hizmetlerimizi seçerek, işiniz için gelecekte bir başarı seçiyorsunuz.

 

Kurumsal Şirket Web Sitesi strateji sonrası dağıtım bakımı için tam bir hizmet paketi sunuyoruz. Çağdaş tasarımı gelişmiş içerik yönetim sistemi geliştirme ile harmanlayarak, işinizi kitleye bağlayacağız. Web sitelerimiz, yüksek etkili tasarım ve sunduğumuz stratejik araçlar ve hizmetlerimiz aracılığıyla markanızı dönüştürmekte ve güçlendirmektedir. Süreç odaklı yaklaşımı sizi fikirden başarılı başlatmaya yönlendirir. Hizmetlerimizi aşağıda daha ayrıntılı bir şekilde keşfedin.

 

 

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ PROJE STRATEJİSİ

Anahtar performans göstergelerini, işlevselliğini, mimarisini ve mesajlaşmasını belirleyerek bir proje stratejisi geliştirin veya yaratın. Medanis Bilişim AŞ., kapsamlı bir keşif süreci aracılığıyla bir proje kapsamı tanımlamaya yardımcı olan proje danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Kuruluşunuzun bir analizi ile başlar ve sonuçlar, proje hedeflerini, entegrasyonları, kişileri, zaman çizelgelerini ve başlatma planını belirlemenize yardımcı olur.

 

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ MİMARİ

Akıcı bir site haritası hiyerarşisi, verimli bir kullanıcı deneyimi türünü belirler. Basit bir deneyim oluşturmak için karmaşık menü yapılarını çözmenize veya birden fazla site haritasını birleştirmenize yardımcı olabiliriz.

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ MESAJLAŞMA

İçerik yapısını tanımlamanıza, içerik yönetişimi kurmanıza ya da ekibinize harika bir içerik oluşturmaya yetkili editöryal yönergeler hazırlamamıza yardımcı olabiliriz. Yayıncılık içeriğini kolaylaştıran sistemler oluşturuyoruz.

 

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ PAZARLAMA

Mesajınızı doğru kitleye ulaştırmak kolay değildir. Markanızı, planlarınızı ve varlıklarınızı koruyacak yönergeler geliştiriyoruz. Geliştirme, tasarım, metin yazarlığı ve çok kanallı kampanyalar sunmaktayız.

 

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ ANALİTİK

Yayın sonrası dağıtım stratejisi, içeriği ve özellikleri hassas bir biçimde hassaslaştırmak için büyük veri gerektirir. Bilgilendirilmiş pazarlama, içerik ve işlevsellik ayarlarını yapabilmeniz için sonuçları izlemenize yardımcı oluyoruz.

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ TASARIM SÜRECİ

Dönüşümleri artıran Drupal ve WordPress’de özel web tasarımı ve geliştirmesi sunuyoruz. Web sitelerimiz, mobil cihazlardan muazzam cihazlara kadar tüm cihaz türleri için özel arayüzler ve entegrasyonlar içeriyor. Tasarladığımız mobil cihazlar için optimize edilmiş web siteleri, net, temiz ve cihazla alakasızdır çünkü telefonlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için kullanıcı dostu ve etkileşimli deneyimlerimiz üzerinde duruyoruz.

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ WEB GELİŞTİRME

İçerik yönetim sistemi (CMS), teknik olmayan kullanıcılar için ön uç web sitesi içeriğini yönetmek üzere tasarlanmış bir uygulamadır. Bir CMS, bir kuruluştaki kullanıcıların rollere ve izinlere dayalı içeriğe katkıda bulunmalarını sağlar. Drupal, WordPress, Laravel ve Shopify gibi çeşitli içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz.

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ MOBİL TASARIM VE GELİŞTİRME

Mobil cihaz her yerde olduğundan, sitelerini bir mobil kitleyle erişilebilir hale getirmeyen kuruluşlar müşterileri kaybedecek. Mobil cihazlar için optimize edilmiş uyarlanabilir ve duyarlı arayüzleri planlıyor, tasarlıyor ve uyguluyoruz.

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ ENTEGRASYONLARI

Web sitelerini, oturum açma, paylaşma, yorum yapma veya kayıt hizmetleri aracılığıyla sosyal varlığınızı artırmak için sosyal olarak web sitelerini Facebook, Twitter ve Google+’den geliştirici araçlarla entegre ediyoruz.

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ WEB SİTESİ GÜVENLİĞİ

WordPress, Drupal ve Laravel için devam eden web sitesi güvenliği, destek ve bakım hizmetleri sunarak, güvenliğinizi korurken yatırımınızı koruyarak markanızın güçlü kalmasını sağlıyoruz.

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ BAKIM PAKETLERİ

Devamlı bakım, bir web sitesinin dağıtım sonrası döngüsünde önemli bir unsur ve yatırımınızı korumanın harika bir yoludur. Bakım paketlerimiz, site yedeklemeleri, sitenizin kullandığı çekirdek sistem ve modüller hakkındaki denetlemeler ve güncellemeleri içermektedir.

 

KURUMSAL ŞİRKET WEB SİTESİ EĞİTİM VE SORUN ÇÖZME

Bazen bir site işlevinin nasıl yürütüleceğini hatırlamakta yardıma ihtiyacınız vardır veya geliştirilmesini istediğiniz bir modülü hayal edersiniz. Tasarım veya geliştirme zorluklarını aşmanıza yardımcı olmak için sürekli eğitim ve problem çözme sağlarız. Eğitim ve sorun çözme zamanı da bakım paketlerimize dahildir.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kurumsal Şirket Web Sitesi için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek