Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kurumsal SEO

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO kullanarak web sitenizin kalıcı şekilde ilk sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. SEO böyle güçlü bir çevrimiçi pazarlama stratejisidir ve aşağıdaki avantajlara sahiptir:

 • Kurumsal SEO web sitenizin trafiğini artırır – Google’dan iyi bir sıralama ve tanıma almak için çalışmanız önemlidir. Web sitenize iyi bir kitle çekmek, sizin için daha fazla tıklama anlamına gelir. Bu nedenle, alakalı başlıklar, geçerli Meta açıklamaları ve tabii ki uygulanabilir anahtar kelimeler oluşturduğunuzdan emin olun.
 • Kurumsal SEO maliyet etkin bir online pazarlama stratejisidir – web siteniz için halka görünür olması için pazarlama taktiklerine yatırım yapmanız gerekir. Bazı web sitesi sahipleri, tıklama başına ödeme pazarlama stratejisi olarak Google reklamlarını kullanmaktadır. Şanssız bir şekilde bu strateji, SEO’ya kıyasla daha pahalı ve daha az etkilidir.

Kurumsal SEO, özellikle ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan müşterileri hedefleyen bir pazarlama şeması olduğu için; artık hedef kitlenize ulaşmak daha kolaydır. Bu strateji uzun vadede ve maliyet tasarrufu sağlar.

 • Kurumsal SEO ile Marka Bilinci oluşturabilirsiniz – Çoğu (hepsi değilse de) web sitesi sahipleri gün içinde pozlama günü ararlar. Bu, en iyi pozisyon sıralamalarını elde etmek için kendi düzeyini en iyi şekilde yapmak demektir. Örneğin, anahtar kelimelerinizin markanızı tanıtmasını sağlayarak markanız için bir farkındalık yaratabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu sayesinde, arama motorlarında yüksek pozisyondaki bir derece elde edersiniz. Daha da iyisi, izleyicilerin içeriğinizi görüp bu içeriği markanızla ilişkilendirmesidir.
 • SEO satışlarınızı arttırır – Web sitenizi ürün veya hizmetleri satmak için kullanıyorsanız, sitenizin SEO ile daha fazla satma kabiliyetini artırabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu amacı, potansiyel müşterilere alakalı bilgi sunarak size internette bilgi vermektir.

Sonuç olarak, kendiniz yapamayacağınızı düşünüyorsanız, SEO bağlantı kurma ve SEO için içerik yazma konusunda deneyimli profesyonel bir SEO uzmanını, arama sonuç sayfalarının üst kısmında web sitenize almanıza yardımcı olacak şekilde kiralayabilirsiniz.

Kurumsal SEO için wp_betawpposts açmanın avantajları:

1) Web sitenize trafik çekmek için yardımcı olur.

Her web sitesi sahibi daha fazla ziyaretçi ister ve bunun için bazı çalışmalar yapması gerekir. Şimdi insanların web sitenizi bulma şekillerini düşünün:

 • Tarayıcıya direkt adınızı veya adresinizi yazarak giren ziyaretçiler zaten mevcut. Bu kullanıcılar sizi tanıyor sizin yeni müşterilere ihtiyacınız var.
 • E-posta listesi satın alarak trafik için ödeme yapabilirsiniz ama bu yapılmaması gereken bir durum. Bu hem pahalı hem de yasadışı bir durumdur.
 • Google AdWords gibi yerlere reklam verebilirsiniz. Bu hem maliyetli hem de reklam bütçeniz bittiği an web sitenize gelen ziyaretçiler de duracaktır.

Peki, trafiği nasıl sürebilirsiniz? Kısaca: wp_betawpposts , sosyal medya ve arama motorları.

Web sitenizde kaç sayfa olduğunu düşünün. Muhtemelen bir ton değil mi? Ve bu sayfaları ne sıklıkta güncellediğinizi düşünün. Muhtemelen o kadar sık ​​değil mi? (Hakkımızda Sayfanızı ne sıklıkta güncelleyebilirsiniz, biliyor musunuz?)

wp_betawppostslama, bu sorunların her ikisinin de çözülmesine yardımcı olur.

Her gün bir wp_betawpposts yazısı yazdığınızda, web sitenizde bir başka endeksli sayfa var demektir; bu, arama motorlarında görünüp organik aramada web sitenize trafik çekmek için bir fırsat daha bulması demektir. Biraz sonra  Kurumsal SEO wp_betawppostslamanın faydalarından daha fazla yararlanacağız, ancak web sitenizin etkin olduğunu ve diğer yeni arama motorlarına, web sitenizin hangi yeni içeriğin ortaya çıkacağını kontrol etmesi gereken bir ipucu daha var.

wp_betawppostslama ayrıca sosyal medya aracılığıyla keşfedilmenize yardımcı olur. Her gün bir wp_betawpposts yazısı yazdığınızda, ziyaretçilerinize sosyal paylaşım ağlarında (Twitter, LinkedIn, Facebook, Pinterest) paylaşabileceğiniz bir içerik oluşturuyorsunuz. Bu, işinizi henüz bilmeyen yeni bir kitleye açık hale getirmeye yardımcı oluyor.

wp_betawpposts içeriği sosyal medya varlığınızın devam etmesine yardımcı olur; sosyal medya yöneticinizden sosyal medya için orijinal içerikle yeni bir içerik hazırlamasını (veya bu içeriği kendiniz yaratmasını) istemezseniz, wp_betawppostsunuz içerik deposu olarak kullanılabilir. wp_betawpposts içeriğinizle sosyal erişiminizi güçlendiriyorsunuz ve sosyal paylaşım kanallarınız aracılığıyla yeni web sitesi ziyaretçileri wp_betawppostsunuza sürüklüyorsunuz.

Peki, wp_betawppostslamanın ilk yararı nedir? Web sitenize yeni trafik çekmeye yardımcı olur ve bunu yapmak için arama motorları ve sosyal medya ile yakından çalışır.

2) Kurumsal SEO Trafiği potansiyel müşterilere dönüştürmeye yardımcı olur.

Web sitenize wp_betawppostsunuz aracılığıyla gelen trafiğe sahip olduğunuza göre, Kurumsal SEO ile bu trafiği potansiyel müşterilere dönüştürme fırsatınız var.

Yazdığınız her wp_betawpposts yazısı gibi başka bir dizine eklenmiş sayfadır, her yazı yeni yeni fırsatlar üretmek için yeni bir fırsattır. Bunun iş yapma biçimi gerçekten basit: Her wp_betawpposts yazısı için potansiyel oluşturulan bir harekete geçirici mesaj eklemeniz yeterlidir.

Çoğu zaman, bu harekete geçirici mesajlar, ücretsiz e-kitaplar, ücretsiz beyaz kağıtlar, ücretsiz bilgilendirme sayfaları, ücretsiz web seminerleri, ücretsiz denemeler gibi şeylere yol açar … temel olarak, birisinin bilgi alışverişinde bulunmaya istekli olacağı herhangi bir içerik öğesi. Trafiği yönlendiren dönüşümlerin nasıl işlediğine alışmayan herkes için süper açıklık kazanmak için şu kadar basit:

 • Ziyaretçi web sitesine geliyor
 • Ziyaretçi, ücretsiz teklif için harekete geçirici mesajı görür
 • Ziyaretçi, harekete geçirici mesajı tıklar ve bilgileriyle doldurmaları için bir form içeren bir açılış sayfasına gider.
 • Ziyaretçi form doldurur, bilgi gönderir ve ücretsiz teklifi alır

Bu wp_betawpposts yayınında aşağı inerseniz, bir harekete geçirici mesaj düğmesi görürsünüz.

Not: Kurumsal SEO ile wp_betawppostsunuzun her okuyucusu öncü olmayacaktır. Sorun yok. Hiç kimse, wp_betawppostslarını okurlara okuyanların % 100’ünü potansiyel müşterilere dönüştüremez.

3) Kurumsal SEO Yetki kurmaya yardımcı olur.

En iyi iş wp_betawppostsları, müşterilerin ve müşterilerin ortak sorularına cevap verir. Hedef müşteriniz için yararlı olan içeriği sürekli oluşturuyorsanız, sizi gözlerinde bir otorite haline getirmeye yardımcı olacaktır. Bu, Satış ve Hizmet uzmanları için özellikle kullanışlı bir araçtır.

Bir eğitim wp_betawpposts yazısı gönderme etkisini hayal edebiliyor. “Kurum oluşturma”, kabarık bir metriktir – kesinlikle trafik ve yol göstericileri kadar somut değildir, ancak oldukça güçlü şeylerdir. wp_betawppostslamanın etkisini daha yumuşak bir ölçüye bağlamanız gerekiyorsa, satış etkinliğini ölçtüğünüz şekilde ölçmeyi düşünün . Çünkü günün sonunda, Kurumsal SEO wp_betawpposts yayınlarınızın çoğunda bu var. wp_betawpposts etkinlik fırsatlarını düşünün:

 • Beklentiler, şirketinizdeki kişiler tarafından yazılan wp_betawpposts yazıları yoluyla ortak sorularınıza cevap bulursa, geçmişte onlara yardımcı olduğunuz için söylenecek şeylere güvenerek satış sürecine girme olasılığı daha yüksektir.
 • wp_betawpposts yayınlarınızı okudum potansiyel satış aşamasında, genellikle piyasadaki yeriniz, endüstriniz ve sunduklarınız hakkında daha eğitimli bir satış süreci başlatacaktır. Bu, iki akraba yabancısı arasında yapılanlardan çok daha verimli bir satış konuşması yapar.
 • Ayrıntılı açıklama gerektiren veya belgeli bir cevap gerektiren belirli sorularla karşılaşan satış görevlileri, wp_betawpposts gönderilerinin bir arşivinden çekilebilir. Bu wp_betawpposts yazıları satış sürecini, bir satış temsilcisinin sıfırdan varlıkları yaratması gerekenden daha hızlı bir şekilde taşımasına yardım etmekle kalmaz, satış görevlisi de potansiyel müşterilerine yardımcı bir kaynak olarak konumlandırılır.

4) Kurumsal SEO Uzun vadeli sonuçları yönlendirir.

 

Diyelim ki bir saat oturun ve bugün bir wp_betawpposts yazısı yazıp yayınlayın. Diyelim ki wp_betawpposts yazısı size 100 görüntüleme ve 10 potansiyel kazandırıyor. Birkaç kişi daha sosyal medyada bulacağınız ve abonelerinizden bir kısmının e-postalarına ve RSS’lerine yakalandıklarından, yarın da 50 görüş daha alacaksınız. Ancak birkaç gün sonra, bu yayından gelen kişilerin çoğu artar ve 150 gösterim ve 15 öne geçersiniz.

Bitmedi.

Bu wp_betawpposts yazısı şimdi arama motorlarında sıralanıyor. Bu, gelecek günler, haftalar, aylar ve yıllar boyunca, o wp_betawpposts gönderisinden trafik ve yol açmaya devam edebileceğiniz anlamına gelir. Dün koyduğunuz emek, yüz binlerce görüş ve dönüşüme dönüşebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kurumsal SEO çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Kurumsal SEO yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı