Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kula Web Tasarım

Kula Web Tasarım

Web sitenizle firmanız iyi ya da kötü bir üne kavuşacak. Bu web sitenizin tasarımına ve sizin sitenizle ilgilenmenize bağlı. Kula Web Tasarım çalışmanızın firma itibarını yükseltmesi için profesyonel bir tasarıma ihtiyacınız var.

Hastalandığımızda herhangi birinden değil bir doktordan yardım alırız. Mahkememiz varsa işini iyi bile bir avukat ararız. Web sitesi tasarlamak da bu meslekler gibi uzmanlık gerektiren bir çalışma alanıdır. Kula Web Tasarım çalışmanızı mutlaka profesyonel ellere emanet etmelisiniz.

Herhangi birine uygun fiyata web sitesi yaptırabilirsiniz ancak her web sitesi aynı değil. Kula Web Tasarım çalışmanızın profesyonel ve kaliteli görünmesi, işlevsel-kullanılabilir olması, arama motoru optimizasyonu yapılması, benzersiz bir tasarıma sahip olması, hızlı açılması gibi sahip olması gereken temel özellikler var. Bu işi iyi bilmeyen birine site yaptırdığınızda bu bırakın ekstra özelliklerin olmasını olması gereken temel özelliklerden bile mahrum kalabilirsiniz.

Kula Web Tasarım çalışmanız yavaş açılırsa kimse sitenizin açılmasını beklemeyecektir. Bir web sitesinin açılması 4 saniyeyi geçtiği an insanlar web sitenizden çıkacaktır. Bunun dışında sayfalar arasında rahat dolaşamazlarsa, kırık linkler varsa insanlar hayal kırıklığına uğrayacaktır.

Web sitenizde olan aksaklıklar Google tarafından hemen tespit edilecek ve web sitenizin eski olduğunu ve kimsenin ilgilenmediğini düşünerek geri sıralara gönderecektir. Kula Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında sıralamaya girebilmesi için arama motoru optimizasyonu yani kısaca SEO çalışmalarının yapılması gerekir.

SEO çalışmaları sitenizin kurulum aşamasından başlar. Kurum aşamasında web sitenizin SEO çalışmaları tasarımcı tarafından yapılır ancak web sitenizi teslim aldıktan sonra sitenizin SEO çalışmaları için düzenli içerik ekleme ve bu içerikleri paylaşmak gibi çalışmalar yapmalısınız. Kula Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında ilk sırada çıkmasını istiyorsanız bu çalışmaları mutlaka yapmalısınız.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Kula Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kula Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Ayrıntıları topladıktan sonra, her bir web sitesi projesiyle olan süreçimiz iyi, eski kafalı kalem ve kağıtla başlar. Bu işlemin bazıları şunları içerir:

 
 • Hedef kitlenizi inceleme
 • Sektörünüzün rekabetini analiz etmek
 • En son pazarlama trendlerini araştırmak
 • Mevcut markanızın güçlü ve zayıf yönleri
 • Renk psikolojisi gibi şeyler içeren sunum seçenekleri
 • Her bir yaklaşım unsurunun önceliklendirilmesi
 • Araştırmaya dayalı en etkili mesajlaşma bulma
 • Pazar konumlandırma ve nişinizi en üst düzeye çıkarın
 • Anahtar kelimeye ve site metriklerine dayalı organik SEO’yu optimize etme
 • Markanızı sosyal medya gibi diğer pazarlama yollarıyla eşleştirin
 • İçerik yönetimi
 • Mobil / Duyarlı Tasarım
 • Yaratıcılık!!!
 • ve daha fazlası…
About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir