Logo

Konya Web Tasarım


paylaş
Konya Web Tasarım

WEB SİTENİZİN TASARIMINI TAMAMLADIĞIMIZDA, MARKANIZLA İLGİLİ HER ŞEY GERÇEK HİSSEDİLECEKTİR. Konya Web Tasarım için doğru yerdesiniz.


İnsanlar web sitenize geldiği andan itibaren, onlara ziyaretçilerinizin ihtiyaç duyduğu şeyleri tam olarak bulduklarından emin olarak markanızla tanışmalarına yardımcı olacak bir yolculuk oluştururuz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Konya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Konya Web Tasarım ve içerik yöneticileri ekibimiz, iş hedeflerinizi, müşterilerinizi ve endüstrinizi anlamak için sizinle yakın bir işbirliği içinde çalışacaktır. Bu standartları, tasarım sürecini başlatmak için yönlendirmek için kullanacaklardır.

EN İYİ NEYİ YAPARIZ?

Müşterilerimizle stratejik bir çerçeve tanımlayan önemli bilgiler bulmak için yan yana çalışıyoruz. Buradan, sizinle, bir strateji haritası çıkarmak için çalışıyoruz; bu, web siteniz için içerik stratejisinden iş akışına kadar her şeyi kapsayan bir taslakla sonuçlanacak. Çerçeve tamamlandıktan sonra, ekip sizinle web tasarım yönlerini tamamlamak için ortak olur ve proje web sitesinin geliştirilmesi ve başlatılmasıyla sonuçlanır.

KONYA WEB TASARIM WEB SİTENİZİ YENİDEN TASARLAMAYI MI PLANLIYORSUNUZ?

Site küçük sonuçlar elde ettiğini veya web sitesi mobil cihazlara uygun olmayan yeni İçerik Yönetim Sistemi geçmeden böyle markalaşma gibi bir web sitesi yeniden tasarımı için iyi nedenler, bir çok şey var.


KONYA WEB TASARIM TEMİZ KOD İYİ YAZILMIŞ ŞİİR GİBİDİR

Çeşitlendirilmiş ekip endüstrideki önde gelen web geliştiricileri ve tasarımcılarından oluşur - bunu ispatlamak için birçok ödülümüz var. Onları güçlü ama kullanımı kolay web siteleri ve web uygulamaları yaratmak için tuttuk. Bu uzmanlar, fikirlerinizi ve görüşlerinizi hareketli, dinamik ve işlevsel bir web sitesine dönüştürür.

Web sitemiz geliştirme ekibi, her projeye baştan sona kararlıdır. İşiniz boyunca, markanız ve BT ihtiyaçlarınızı anlayan süreç boyunca aynı kişiyle birlikte çalışıyorsunuz.

KONYA WEB TASARIM İÇİN EN İYİ NEYİ YAPARIZ?

Ekibimiz Drupal tarafından güçlendirilmiş ve yönetilen karmaşık arayüzlerden basit, temiz kartvizit web sitelerine kadar değişen web siteleri ve web uygulamaları geliştirmiştir.

 
 

Konya Web Tasarım diyerek araştırma yaptığınıza göre web sitesi yaptırma konusunda karar verdiniz ya da vermek üzeresiniz.

Ülkemizde internet kullanım oranının %58'lere geldiği günümüzde web sitesi sahibi olmak bir lüks değil zorunlu bir yatırım haline geldi. Küçük ya da orta ölçekteki işletmeler zaten belirli olan gelirlerini web sitesine harcamak istemiyorlar. Ancak web sitesine harcadığınız para ofisinize aldığınız yeni mobilyalar gibi olmayacak. Ofise alınan yeni mobilyaların size yeni müşteri getirme gibi bir özelliği yok. Konya Web Tasarım çalışmanızla sahip olacağınız web sitesi siz uyurken bile size yeni müşteriler getirecek. 7/24 açık sanal bir mağaza sahibi olacaksınız. Eski yöntemlerle -el ilanı dağıtmak, telefonlara mesaj göndermek, evlere reklam postalamak- yapılan reklam çalışmaları hem daha maliyetli hem de sonuca ulaşmayan reklam yöntemleri idi. Konya Web Tasarım çalışması ile olması durumunda hedef kitlenizi belirleyerek istediğiniz müşteri profiline ulaşabileceksiniz. Reklamlarınız nokta atışı olacak ve kısa bir sürede müşteri sayınız tahmin edemeyeceğiniz kadar artacak.

Anıl Altaş'ın E-ticaret kitabında İstanbul'da mahalle arasında çalışan küçük bir tesisatçının nasıl bir marka haline geldiğini anlatır. Müşteri bulmakta artık zorluk çeken tesisatçı web sitesi kurar ve Google AdWords reklam çalışması yapar. Kısa sürede tüm İstanbul'a iş yapmaya başlar, bayilikler kurar.  Düşünsenize eskiden bunu yapabilmek için tek yol belki de TV reklamlarıydı. Küçük bir işletmenin de sürekli TV'ye reklam vermesi neredeyse imkansız. Ancak Konya Web Tasarım ile artık herkesin kendini tüm ülkeye tanıtmasına imkan veren bir yöntem oldu. Elinizde böyle bir güç varken neden bunu kullanmıyorsunuz?

Konya Web Tasarım çalışmasını profesyonel bir ajansla yapmaya korkmayın. Çoğu esnaf bu tarz ajansların daha pahalıya iş yaptığını düşünüyor. Firmamızın uzun yıllar çalışarak kazandığı tecrübesiyle sizlere hazırladığı esnaf paketleri sayesinde hem  daha ekonomik fiyata hem de daha kaliteli web sitesine sahip olacaksınız. Kurumsal bir ajansla çalışmanın birçok avantajından yararlanmış olacaksınız.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 Konya Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
Etiketler: konya web tasarımı web tasarım konya konya web tasarım

paylaş

İlgili YazılarYorumlar