Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Konak Web Tasarım

Konak Web Tasarım

Kaliteli bir web sitesine sahip olmak size birçok şey kazandıracaktır. Web sitenizin tasarımı size kazandıracağı parayla doğru orantılıdır. Konak Web Tasarım çalışmanızı mutlaka profesyonel ellere teslim etmelisiniz.

İnternet kullanıcılarının çoğu günümüzde ürün ya da hizmet almadan Google arama motoruna girerek araştırma yapıyor. Sizi, satış temsilcilerinizi veya ofisinizi görmeden önce web sitenizi görerek firmanız hakkında kararlarını veriyorlar. İş yerinize, yanınızdaki elemanların kalitesine  ne kadar önem veriyorsanız web sitenize de o kadar önem vermelisiniz. Konak Web Tasarım çalışmanız sadece bir tasarım değil işinizin önemli bir parçası olacak.

İnsanlar yapılan araştırmalara göre ucuz ve kalitesiz görünen web sitelerine güven duymuyor. Şöyle düşünelim yolda yürürken eski, tabelası bile olmayan, kırık dökük bir iş yeri görsek güvenip içeri girebilir miyiz? Hemen aklımıza “Bu insanlar iyi iş yapıyor mu? Acaba dolandırıcı mı?” gibi sorular gelir. Konak Web Tasarım çalışmamız içinde bu geçerli web sitemiz kaliteli ve profesyonel görünecek ki insanlar firmanızın da kaliteli ve profesyonel olduğunu düşünecekler.

Web siteniz iş yerinizin ön cephesi olacak. Bu yüzden iyi bir görünüme sahip olması çok önemli. Ancak web sitenizin kaliteli ve profesyonel olması sadece iyi göründüğü anlamına gelmez. Konak Web Tasarım çalışmanız iyi görünmenin yanında kullanılabilir ve işlevsel de olmalı. Web sitenizin sayfaları hızlı bir şekilde yüklenmeli, yazı karakterleri ve seçilen renkler gözü yormamalı, site içinde aranan bilgilere kısa sürede ulaşılmalı, bütün internet tarayıcılarında sorunsuz açılabilmeli.

Konak Web Tasarım çalışmanızın ayrıca arama motoru optimizasyonunun da yapılmış olması gerekir. Optimize olmayan bir web sitesi arama motorları tarafından taranmayacak ve listede dahi çıkmayacaktır. Yani optimize olmayan bir web sitesine insanlar arama motorları aracılığıyla ulaşamazlar. Bu da bir web sitesinin başına gelebilecek en kötü şeylerden birisidir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Konak Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Konak Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Konak Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.


 • Profesyonel
  ve Yaratıcı
  Takım


 • Tam Planlı Proje
  Yönetim
  Sistemi


 • Kişiselleştirilmiş
  ve
  Danışma
  Yaklaşımı


 • Zamanında
  Kalite
  Kontrol


 • Endüstride deneyimli
  ekip
  .

 • Profesyonel ve yaratıcı bir ekip.
 • Tam planlı ve zaman kutulu bir proje planı. Proje yönetim sistemimize tam erişim sağlayacaksınız.
 • Web tasarım gereksinimlerinize kişiselleştirilmiş ve danışmanlık yaklaşımı. Markanız, değerleriniz ve hassas işletme ihtiyaçlarınızı anlasana kadar projeniz üzerinde çalısmaya baslamayız.
 • Aşamalı ve zamanında kalite kontrolü için bir iç denetim ekibi – sorunları kendiliğinden düzeltiriz.
 • Dijital pazarlama sektöründe on dört yılı aşkın deneyime sahip bir ekip.

Sürecin her adımında müşterilerinize ilgi çekici, etkileşimli ve değerli bir deneyim sunarak iş hedeflerinizi en üst düzeye çıkarmanız amaçlanmaktadır.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı