Logo

Kocaeli Web Tasarım


paylaş
Kocaeli Web Tasarım

Harika Kocaeli Web Tasarım sitesi için yazarlar ve tasarımcılar bir şeyler yapmak için bir araya gelirler: organizasyonun misyonunu yerine getirirler.

Hangi işi yapıyorsanız web siteniz o işe göre tasarlanmalıdır. Herkese aynı tip web sitesi yapan ajanslar daha fazla kazanmanızı sağlayamaz.

Biz işinizi inceledikten sonra, kitlenize bakarız. Hedef kitlenizin her biri için bir kişilik belirleriz.

Sonra web sitenizdeki her bir hedef kitleyi temsil eder ve web sitemiz üzerinden her biri için bir yol oluştururuz.

Aşağıdakiler için üst düzey sayfalar oluşturacağız:

 • hakkında
 • Bloglar
 • Temas
 • Hizmetler ve Ürünler
 • Ve dahası

Ayrıca, web sayfalarınızı insanlar ve arama motorları tarafından kolayca bilgi bulacak şekilde düzenleyeceğiz.

Yaratıcı Kocaeli Web Tasarım web sitesi tasarımınızın diğer yönleriyle de yardımcı olabiliriz:

 • reklam
 • Animasyon ve hareketli grafikler
 • E-posta kampanyaları (ve açılış sayfaları)
 • Oyun geliştirme
 • İnfografikler
 • Mobil uygulamalar
 • Haber bültenleri
 • Fotoğrafçılık
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
 • Sosyal medya pazarlamacılığı
 • Videolar

Şu bir gerçek ki çoğunlukla 20 yaşına hitap eden bir web sitesi, emekli yaşlılar için tasarlanmış bir web sitesinden dil ve etkileşim yönünden çok farklı olacaktır. Bu çok açık bir şey gibi görünüyor, ancak hedef kitlelere gerekli özeni göstermek ve tasarımınızı hedef kitlenize göre yapmak çoğu ajansın gözünden kaçabiliyor. 13 yılı aşkın tecrübemizle birçok işletmeyle çalıştık ve neredeyse her iş alanını ve müşteri kitlesini tanıyoruz.

Yazarlarımız ve tasarımcılarımız, ister fotoğraflarda, videolarda, isterse de oyunlarda olsun, sitenizi insanları koruyan çevrimiçi çözümler oluşturabilir. Çözümlerimiz, platformlarda ve mobil cihazlarda çalışır.

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kocaeli Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.


Her 10 evin 8'inde internet olduğu ve mobil cihazlardan, tabletlerden ve bilgisayarlar ile 46.28 milyon insan interneti kullanıyor. Yani Türkiye nüfusunun %58'i interneti aktif şekilde kullanıyor. Bu kadar büyük bir potansiyel müşteri ağı varken Kocaeli Web Tasarım çalışması yaptırmak için neden hala bekliyorsunuz?

Web sitesi yaptırmak artık bir lüks değil bir zorunluluk. Ayrıca web sitesi yaptırarak size anında daha fazla kazandırmaya başlayacak kalıcı bir yatırım yapmış oluyorsunuz. Türkiye'de bir kişi yaklaşık 4 saat 15 dakikasını internette geçiriyor ve bu zamanın büyük bir bölümünü alacağı ürünleri veya firmaları araştırarak geçiriyor.

Kocaeli Web Tasarım çalışmanızın profesyonel olmasıyla arama motorlarındaki sıralamanız da artacaktır. Bu sayede birçok kişi web sitenize girecek ve site trafiğiniz artacaktır. Web sitenize daha fazla kişiyi çekmek için tasarıma çok önem verilmelidir. Bu yüzden birçok büyük firma web sitesine daha fazla trafik sağlamak için ünlü tasarımcılarla çalışmaktadır.

Kocaeli Web Tasarım çalışmanızın kaliteli şekilde yapılması web sitenize giren kullanıcıların ilk etkileşimlerinin olumlu olmasını sağlar. Pazarlama da ilk izlenimin sonucu belirlediği bilinen bir gerçektir.

Web sitenizin profesyonelce yapılması demek ayrıca Google gibi arama motorlarıyla uyumlu tasarlandığını gösterir. Google optimizasyonu yapılmamış bir web sitesi arama motorları tarafından taranmayacak ve sıralamaya dahi girmeyecektir. Kocaeli Web Tasarım çalışmanızın arama motorlarında çıkmaması bir web sitesi için olabilecek en kötü şeydir. İnsanların sizi milyonlarca web sitesinin arasından bulmasının tek yolu arama motorlarıdır. SEO kurallarına uygun tasarlanmış web siteleri Google gibi arama motorlarında sıralamaya girer ve uygun içerik girişi, Google AdWords reklamları sayesinde ilk sıralarda çıkabilir.

Kocaeli Web Tasarım çalışmanızda Google AdWords reklam çalışmalarını kullanarak reklamlarınızın istediğiniz bölgede çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde hedef müşteri kitlenize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kocaeli Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz. 

Etiketler: web tasarım kocaeli kocaeli web tasarım kocaeli web tasarımı

paylaş

İlgili YazılarYorumlar