Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kayseri E-ticaret

Kayseri E-ticaret

E-ticaret sitesi yaptırmak çok kolay. Birçok kişi bu işin ne kadar karlı olduğunu fark ederek işe başlıyor ancak e-ticaret sitesindeki sorunlar nedeniyle ne yazık ki işlerini sürdüremiyorlar. Kayseri E-ticaret sitenizde başarıyı yakalamak için öncelikle kaliteli ve profesyonel bir tasarıma sahip olmanız gerekir.

Kayseri E-ticaret sitenizin kaliteli bir tasarıma sahip olması sayesinde hem büyük ve profesyonel bir firma olarak görüleceksiniz hem de kullanım kolaylığı sayesinde insanlar keyfile, evlerinin konforunda alışverişlerini yapacaklar.

E-ticaret sitenizi düzenli olarak kontrol ederek eksiklerinizi gidermeniz gerekir. Web sitenize aylık kaç kişi giriyor? Giren kişilerin kaç tanesi alışveriş yapıyor? Kaç tanesi anında Kayseri E-ticaret web sitenizden geri çıkıyor? Kaç tanesi alışveriş sepetine ürün eklemesine rağmen almaktan son anda vazgeçiyor? Kaç tanesi havaleyle ödeyeceğini söylüyor ama ödeme gerçekleşmiyor? Bunun gibi araştırmalarla sizden kaynaklanan sorunları çözebilir ve satışları arttırabilirsiniz.

Bunun yanında Kayseri E-ticaret sitenizde şu özellikleri de kontrol etmeniz yerinde olacaktır:

 • Web sitesinde işlemlerin güvenli olduğunu gösteren güvenlik sertifikalarını ve hatırlatıcıları ekleyin
 • Kolay navigasyon için minimalist bir tasarım tutun
 • Sayfalar hızlı yükleniyor, böylece sitenizin hızını test
 • Kırık linkleri kaldırın ve boş ürün sayfalarını doldurun
 • Her sayfada ve filtreleme seçeneklerinde kategorilere sahip olduğunuzdan emin olun
 • E-posta kayıt formunun her sayfada gösterilmesini sağlayın
 • Kariyer sayfanıza bir bağlantı
 • Yasal bilgilere bağlantı
 • Gizlilik politikanıza bir bağlantı
 • İletişim Sayfanıza bir bağlantı
 • SSS sayfasına bir bağlantı
 • Sosyal sayfalarınıza bağlantılar
 • Dönüş ve değişim politikalarına ilişkin bağlantılar
 • Tedarikçi bilgi sayfalarına bağlantılar
 • Paylaşım düğmeleri
 • Bir giriş kutusu

Küçük ayrıntı gibi görünen birçok konu Kayseri E-ticaret sitenizden memnun kalınması için önemli bir yere sahiptir. Güvenlik sertifikalarının olması insanlara güven verecek.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Kayseri E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İyi hikayeden daha fazlasına ihtiyacınız varHarika bir marka tecrübesine ihtiyacınız var.

Müşteriler sadece parlayan pazarlama değil başından sonuna kadar harika deneyimler bekliyorlar. Kitle merkezli stratejinin liderliğinde, duyarlı, yüksek performanslı ve akıllı içerik yönetimi özellikli marka deneyimleri oluşturuyoruz. Müşterilerinizin yaşadığı şey kesintisiz. Ve yaşadığınız başarı.

Kayseri E-ticaret İçin Neden Biz?

Büyük resmi düşüneceğiz ve küçük şeyleri terleyeceğiz. Kayseri E-ticaret Deneyimlerimiz ve süreçlerimiz büyük düşünmemize izin veriyor, bu nedenle kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak için özellik önerebiliyoruz. Ve ayrıntılar önemli olduğundan prototiplerde kullandığımız arayüze ve içeriğe dikkat ediyoruz.

Farklı endüstrilerde derin deneyime sahibiz. Kayseri E-ticaret  ile çalıştığınız için mutluyuz. Farklı endüstrilere ve müşterilere yapılan bu maruz kalma, tasarımınız için en iyi neyin ne olduğunu belirlememize yardımcı olur.

İletişim hatlarını açık tutuyoruz.  Kayseri E-ticaret Medanis Bilişim’de, sağlıklı bir diyaloğu memnuniyetle karşılıyoruz. Tüm tasarım süreci boyunca sizi konferansa sokar ve sizinle birlikte konseptler ve tel kafesler üzerinde işbirliği yaparız.

Önemli olanın önceliğini vermeye yardımcı oluruz. Son olarak, kaynakların sınırlı olduğunu anlıyoruz. Tasarımlarımızı oluştururken, en önemli olanı önceliklendiririz, böylece ihtiyacınız olan sonuçları daha hızlı alabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kayseri E-ticaret için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek