Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İznik Web Tasarım

İznik Web Tasarım

Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde hosting ve domain’den başlayarak profesyonelce seçimler yapılmalıdır. İznik Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ajansla yaparak kurulum aşamasının her ayrıntısında kaliteli seçimler yapılmasını sağlayabilirsiniz.

İznik Web Tasarım çalışmanız için öncelikle bir domain yani alan adı seçimi yapılmalı. İstediğiniz her kelimeyi alan adı olarak seçebilirsiniz ancak başarılı olmak için alan adını da bazı kıstaslara göre belirlemeniz gerekir. Alan adı sektörünüzle ilgili olmalı ve en fazla 5 harften oluşmalı.

Domain alındıktan sonra ikinci aşama hosting alınmasıdır. Barındırma bir web sitesi için önemli bir yere sahiptir. İznik Web Tasarım çalışmanızda bulunan bütün içerikler hostinginizde depolanır. Web sitenizin türüne göre hosting ihtiyacı da değişir.

E-ticaret yapan bir web sitesiyle firma tanıtımı için kullanılan ya da YouTube gibi sadece video paylaşılan web sitelerinin hosting ihtiyacı doğal olarak farklıdır.İznik Web Tasarım çalışmanızda olması beklenen trafik miktarı, sağlayıcınızı seçerken önemli bir husustur. Web sitenize aynı anda kaç ziyaretçi çekeceğinizi düşünün. Yüksek trafik siteleri, özel ihtiyaçları olan daha güçlü barındırma hizmetleri gerektirir. Profesyonel bir ajansla çalıştığınız takdirde tüm bunları sizin yerinize onlar düşünecektir.

Web sitenizin domain ve hosting planlaması yapıldıktan sonra tasarım aşamasına geçilir. İznik Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve profesyonel görünmesi gerekir. Web sitenizin kalitesi firmanıza önem verdiğinize, işinizi ciddiye aldığınızı gösterecektir.

Web sitenizin görünümünün yanında arama motoru optimizasyonu yani kısaca SEO çalışmaları yapılmalıdır. İznik Web Tasarım çalışmanız SEO kurallarına uygun tasarlanmamışsa web siteniz Google arama motorunda sıralamaya girmek şöyle dursun arama motorlarında görünmeyecektir bile. Profesyonel tasarımcılar daha işin başından SEO kurallarına uygun web siteleri tasarlarlar.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. İznik Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Web sitemizin programcıları, sonuç odaklı özel web uygulamaları geliştirmekte ve bu da bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına göre ekstra değer yaratma ve iş sonuçlarını iyileştirme ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

 

ÖZEL YAZILIM KALKINMA

Medanis Bilişim AŞ., yüksek kalitede tam çevrimli özel yazılım geliştirme ve önceden gelişmiş platformların özelleştirilmesini sağlar.

 

Özel İznik Web Tasarım

İşiniz büyüdükçe, çevrimiçi gözüktüğünüzde ve potansiyel müşterilerinizi artırabilmek için çarpıcı bir web siteniz olmasına yardımcı olmak için tasarlıyoruz. Biz web tasarımı şirketine gidiyoruz.

 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
İznik Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı