Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Yazılım Mühendisliği

İzmir Yazılım Mühendisliği

Bulut yani web tabanlı yazılımlar her ne kadar çok kullanılmaya başlansa da insanlara karmaşık bir sistem olarak geliyor. Bulut seçenekleri, genelinde çeşitli endüstrileri cazip hale getiriyor, bu yüzden, bir yazılım sunumu olarak temel özelliklerini bilmek önemlidir. İzmir Yazılım Mühendisliği ile çalışmayı düşünüyorsanız en azından web tabanlı yazılımların beş temel özelliğini bilmeniz size yardımcı olacaktır.

Ön talep yetenekleri:

Bulut yazılımı bir internet tarayıcısı aracılığıyla ulaşılabilen yazılımlardır. Hizmetlerinize erişebilirsiniz ve bulut hizmetlerini bir çevrim içi kontrol paneli aracılığıyla veya doğrudan sağlayıcı ile değiştirebilme olanağına sahip olursunuz. Kullanıcıları ekleyebilir veya silebilir, depolama ağlarını ve yazılımlarını gerektiği gibi değiştirebilirsiniz. Genellikle, aylık bir abonelik veya ne için kullandığınız için ödeme senaryosu ile faturalandırılırsınız. Abonelik ve ödeme koşulları, İzmir Yazılım Mühendisliği firmasına göre değişir.

Geniş ağ erişimi:

Ekibiniz kendi akıllı telefonlarından, tabletlerinden, dizüstü bilgisayarlarından, masa üstü bilgisayarlardan erişim sağlayabilir. Bu cihazları bulundukları her yerde basit bir çevrim içi erişim noktası ile kullanabilirler. Bu hareketlilik, işletmeler için özellikle caziptir, böylece iş saatlerinde veya kapalı zamanlarda çalışanlar yolda veya ofisteyken de projeler, sözleşmeler ve müşteriler üzerinde kalabilirler. Geniş ağ erişimi, bir şirketin güvenlik duvarında, genel bulutlarda veya karma bir dağıtımda çalışan özel bulutları içerir. İzmir Yazılım Mühendisliği firması istediğiniz tüm özellikleri web tabanlı yazılımınıza uygulayabilir.

Kaynak havuzu: 

Bulut yazılımı çalışanlarınızın herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden sisteme ulaşabilme imkanı sunar. Ofis dışındaki toplantılara, görüşmelere giden satış ekipleri için bu çekici bir özelliktir.

Esneklik:

İzmir Yazılım Mühendisliği firması web tabanlı yazılımı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir. Küçük bir işletme için çok fazla özellik gerekmezken, büyük firmalar ise daha fazla özellik isteyebilir. Ayrıca baştan küçük bir yazılım satın aldınız diyelim. Firmanıza büyük bir proje geldi. Bu projeyi tamamlayana kadar İzmir Yazılım Mühendisliği sizin için ek özellikler ekleyebilir ve çalışmanız bittikten sonra kaldırabilir.

Ölçülebilen hizmet:

Web tabanlı yazılımların en iyi özelliklerinden birisi İzmir Yazılım Mühendisliği firmasına sadece kullandığınız kadar ödeme yapmanızdır. Siz ve bulut sağlayıcınız depolama seviyelerini, işleme, bant genişliğini ve kullanıcı hesaplarının sayısını ölçebilir ve uygun şekilde faturalandırılırsınız. Kullanabileceğiniz kaynakların miktarı şeffaflık sağlayan tarafınızdan ve bulut sağlayıcı tarafınızdan izlenebilir ve kontrol edilebilir.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İzmir Yazılım Mühendisliği yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. 

About Author

Medanis Destek