Logo

İzmir Yazılım Firması


paylaş
İzmir Yazılım Firması

Bulut yazılım nedir? Bulut bilgi işlemi, kullanıcıların site ve kişisel bilgisayarlarına donanım ve yazılım yükleyen her bir kullanıcı yerine uzaktaki sunucular ağı vasıtasıyla paylaşılan bilgisayar uygulamalarına, depolama kaynağına ve diğer kaynaklara erişmesini sağlayan, internet tabanlı bir tesistir. İzmir Yazılım Firması ile çalışarak firmanızın ihtiyaçlarına göre ve büyüklüğüne göre size özel ayarlanmış bir web tabanlı yazılım sahibi olabilirsiniz.

İzmir Yazılım Firması ile çalışarak ayrıca KOBİ'lerin, yazılımı kendileri almayı seçtikleri takdirde karşılayamayacakları yüksek kaliteli yazılımları, kullanmalarına olanak tanır. KOBİ'ler, WordPress'e erişerek ucuz ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilirler. Kendi web sitelerini barındıracak bir sunucuyu korumalarına gerek yoktur. Dosyalar, çalışanlar arasında web taabnlı yazılım aracılığıyla paylaşılabilir ve internet bağlantısı olduğu sürece dünyanın her yerinden erişilebilir. Uygun çözümler, en küçük işletmeler için bile mevcuttur.

Kullanıcı, bir bilgisayardaki pahalı uygulamaları satın almak, yüklemek, yönetmek ve güncellemek zorunda kalmaz.,İzmir Yazılım Firması ile veriyi geleneksel bilgisayar sistemleri ve programları ile aynı şekilde depolamak, yönetmek ve işlemek için olanağı bulur.

Bulut bilişiminde, bir ürün satın almak yerine bir hizmet kiralıyorsunuz demektir. Kullandığınız şey için ödeme yaparsınız - tıpkı bir kamu hizmeti gibi - ve teknik taraf tüm uygulamaları tedarik eden İzmir Yazılım Firması tarafından halledilir. Oluşturduğunuz veri ve dosyalar 'Bulut' (web'de) saklanır ve herhangi bir yerde herhangi bir cihazdan bir internet tarayıcısı aracılığıyla verilere erişilir. Sadece kişisel bilgisayarınızı değil. Bu, erişilebilirlik, esneklik, güvenlik, maliyet, zaman, enerji tüketimi, rekabetçilik ve felaket kurtarma açısından küçük işletme sahiplerine çok fazla fayda sağlar.

İzmir Yazılım Firması ile çalışmanın en büyük avantajı, herhangi bir konumdaki herhangi bir sayıda aygıttan dosyalara erişme , bunları değiştirme ve kaydetme becerisidir. Normal olarak, bir şey kişisel bir bilgisayara kaydedilmişse, dosyaya yalnızca o belirli bilgisayardan erişebilirsiniz. Bu oldukça kısıtlayıcı.

İzmir Yazılım Firması ile çalışarak, dosyalarınıza herhangi bir telefondan, tabletten, dizüstü bilgisayardan veya bilgisayardan erişmenize izin verir. Bir internet bağlantısı olduğu sürece dosyalarınıza ve verilerinize erişmek ve bunlar üzerinde çalışmak için bu cihazlardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Hotmail,  Gmail ve Outlook gibi e-posta sağlayıcılarını düşünün: Bunların hepsi bir bulut yazılım türüdür. E-postanızı bilgisayarınıza depolamazsınız; internete bağlanarak ve hesabınıza giriş yaparak bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

İzmir Yazılım Firması yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Etiketler: izmir yazılım firması yazılım firması izmir firma yazılım izmir

paylaş

İlgili YazılarYorumlar